2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Haziran , 2011, 20:33:54
hayırlı akşamlar dünürüm,benım için dua edermısın canım yarın kontrolum var bılıyorsun

ederim tabiki tatlim  :opucuk: insallah güzel haberlerle gelirsin  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

AYTENİM DİKKAT ET KENDİNE ALLAHA EMANET OL OĞLUŞUNLA :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Haziran , 2011, 20:36:12
AYTENİM DİKKAT ET KENDİNE ALLAHA EMANET OL OĞLUŞUNLA :opucuk:

sagol canim sizde dikkatli olun  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

PİSİCİĞİM SENİ DE ÖPTÜM BEN DE ÇIKAYIM YEMEK HAZIRLICAM EŞİM GELİCEK  YARIN HABER VER GELİNCE  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Allah razı olsun canım benımm :opucuk:
benım karnım yıne taş kesıldı yaa gün içerisinde çok olmaya başladı bu olayy
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bende çıkıyorum nurum çok fena sertleşti karnımm tmm buraya yazıyorum gelınce hastaneden zaten :opucuk: :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar ben bu hafta içi kesin doğuruyuorum. çünkü 1 cm lik açılmam varmış ve çatı muayenemi de oldum bu arada. aslında o kadar da korkulacak bi durum değilmiş. en fazla 2 dakika sürdü. normal doğurcakmışım  :cildir:kızlar. ben haber vereyim dedim. evde değiliz şimdi .annem gelecek uçakla, o nedenle izmire geldik... hadi Allaha emanet olun. yarına girerim ...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 06 Haziran , 2011, 23:00:24
kızlar ben bu hafta içi kesin doğuruyuorum. çünkü 1 cm lik açılmam varmış ve çatı muayenemi de oldum bu arada. aslında o kadar da korkulacak bi durum değilmiş. en fazla 2 dakika sürdü. normal doğurcakmışım  :cildir:kızlar. ben haber vereyim dedim. evde değiliz şimdi .annem gelecek uçakla, o nedenle izmire geldik... hadi Allaha emanet olun. yarına girerim ...

ay canım normal olmasına çok sevindim allaha emant ol bize haber vermeyi sakın ihmal etme meraklanıyoruz çünküü güzel haberlerini almayı sabırsızlıkla bekliyorum maşallah sanaa

HAYAT29

Canım hadi hayırlısı ne kadar Guzel Allah sağlıklı sihatli kolay almayı nasip etsin ne Guzel normaol olacak Allah bize de nasip eder insallah

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 06 Haziran , 2011, 23:00:24

canim hayirlisiyla gelsin insallah Sarperin  :amin: :amin: Rabbim yardimcin olsun insallah  bir avazda kurtulursun  :amin: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Güüüüüüüüüüüüüüüüüünaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

izemsevi

muhribe

herkese günaydınnn.. çıldırıyorum sıcaktaaaan  :cildir:

izemsevi

evet baya sıcak bende yelpazemi aldım klima var ama çarpar diye açmıyorum

serife26

günaydın seval...
geçen gün uzunca bi aradan sonra geldim ve yazdım akşam gelir gelmez foruma,ama kimse cvp bile yazmadı bana,ben de kırıldım açıkçası,gören mutlaka olmuştur,malum herkes geçmişi okuyor fln,üzüldüm yani  :y25: :y25: :y25: ztn en hassas dönemlere girdik bi de böyle olunca ii olmuoo bana...