2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

HAYAT29

hem güzel hem korkutucu  ne değişik bir duygu dimi:) arkadaşlar

Aytii

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 06 Haziran , 2011, 20:08:54
hem güzel hem korkutucu  ne değişik bir duygu dimi:) arkadaşlar

evet  :-\ ::) :icon_pale: :hello2: :occasion5: :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bende hep dua ettım bugun ,inşallah guzel haberlerle gelır :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Hayat canim hurma ye bol bol belki gelir sancin dogumun rahat geçer  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

İYİ AKŞAMLAR KIZLAR.BAŞLADIK ARTIK DOĞUM HABERLERİNE ARTIK ÇORAP SÖKÜĞÜ GİBİ GELİCEZ PEŞ PEŞE ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN. :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Haziran , 2011, 20:20:46
İYİ AKŞAMLAR KIZLAR.BAŞLADIK ARTIK DOĞUM HABERLERİNE ARTIK ÇORAP SÖKÜĞÜ GİBİ GELİCEZ PEŞ PEŞE ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN. :amin:

hosgeldin canim

evet pes pese gidiyoruz hastaneye artik  :nazar: :love9: Haziran ayi bitince sira bize geliyo  :occasion5:

mrb nurcum hoşgeldin :hello:gittinmi doktora varmı bir haber
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

HOŞBULDUK CANLARIM.PİSİCİĞİM KONTROLÜM ÇARŞAMBA GÜNÜ CANIM 4 GÖZLE BEKLİYORUM O GÜNÜN GELMESİNİ.KAFA ÇAPI HALA BÜYÜK MÜ? SANCILARIM NE DURUMDA DOĞUM NASIL OLCAK DÜŞÜN DÜŞÜN  :cildir: ÇILDIRCAM ZAMAN GEÇSE ARTIK DİMİ YAA SAĞLIKLICA Bİ ALSAK KUCAĞIMIZA.BEN YORULDUM  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Haziran , 2011, 20:21:55
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 06 Haziran , 2011, 20:20:46

hosgeldin canim

evet pes pese gidiyoruz hastaneye artik  :nazar: :love9: Haziran ayi bitince sira bize geliyo  :occasion5:

EVET HAZİRAN BİTTİMİ BİZİ DE BEKLEYEN OLUR İNŞALLAH BURDA DOĞUM YAPTIMI YAPMADI MI DİYE

Aytii

yeni nesil anasi olmakta fena leen  ???

eskilerin böyle bir derdi yoktu

sancin geldimi? hobbaaa yat yere ikin dogur  :ehi:

benımde kontrolum yarın canım,bak yarın olsaymış karsılascaktık hastanede senle :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Haziran , 2011, 20:28:20
yeni nesil anasi olmakta fena leen  ???

eskilerin böyle bir derdi yoktu

sancin geldimi? hobbaaa yat yere ikin dogur  :ehi:

DEMİ YAAAA HER ŞEYİ İNCELİYORUZ BİZ GÜN GÜN SAYIYORUZ GRAMINA KADAR BİLİYORUZ BEBEKLERİ BENİM ANNANEM EKMEK YAPARKEN DOĞURMUŞ ANNEMİ :D  ben ekmeği almaya zor gidiyorum :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Haziran , 2011, 20:28:56
benımde kontrolum yarın canım,bak yarın olsaymış karsılascaktık hastanede senle :k06:

aa cidden 1 gün farkla kaçırdık :D 

Aytii

ben çikiyorum kizlar size hayirli aksamlar  :opucuk:  :wave:

hayırlı akşamlar dünürüm,benım için dua edermısın canım yarın kontrolum var bılıyorsun