2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Haziran , 2011, 16:00:39
Aytencim bence kız açısındanda durum aynı .yani çok fazla düşkün olan kızlarda ileride eşleriyle sorun yaşayabilirler .bende anneme düşkünümdür ama şu bir gerçek eşimden öne almam ,çünkü artık evliyim ve bazı durumlar oluyor eşinin düşüncelerini ön planda tutman gerekıyor ki anneyede burda çok iş düşüyor kızının evliliğine çok müdahale etmem gibi.bence herşey dozunda olmalı bende bazı insanlar tanıyorum bayan annesine çok düşkün ve eşini hep arka plana atıyor ee eşide bu durumdan çok rahatsız ve buda evliliklerini baltalıyor

yani tamamen katiliyorum sana

Muhribenin dedigi gibi evlendigin zaman bir gözün bir kulagin kapali olacak öyle hemen herseyi annene söylemiceksin. kari koca arasinda tartismalar olur mühim olan kendi aralarinda halletmeleri. hemen aileyi araya katmamalari lazim. bazi erkekler var herseyi annelerine anlatiyolar. bazi kadinlarda öyledir. mahremlerini bile anlatiyolar  :-\ yani kisacasi Rabbim hayirli insanlarla karsilastirsin herkesi.  :amin:

Nezo

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 16:04:23
evet öyle kızlarda var çok anneci ama nadirdir bunu cidden kız annesi olduğum için demiyorum ama erkekler bize göre daha anneciler arkadaşlar annelerine hiç toz kondurmazlar bizlere göre daha bağlılar bende annemi günde mutlaka 2 defa ararım allah başımdan eksik etmesin şükürki eşim öyle anneci bir insan değil gerçi 25 yaşında kaynım var kayınvalidem o yemek yemedği zaman bunalıma giriyor
:-ooo Biberonla Beslesin Koca Adamı

izemsevi

mesela unuttum en yakın örnek eşimin halasının kızı bu en yakınımız eşinin aşırı anne bağımlılığı yüzünden ayrıldı ve şuan daha 21 yaşında ve dul kaldı babasının evinde kadın durmadan araıyormuş ayrı şehirlerde olmalarına rağmen bir kayınavlide günde 5 defa ararmı gelinin evini ne yapıyorsun diye sapıklık ya başka bir şey değil

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

şekerler benım kaburgalarım batıyor yıne bıraz uzanayım  öptüm sizi :opucuk: :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Haziran , 2011, 16:06:33
evet öyle kızlarda var çok anneci ama nadirdir bunu cidden kız annesi olduğum için demiyorum ama erkekler bize göre daha anneciler arkadaşlar annelerine hiç toz kondurmazlar bizlere göre daha bağlılar bende annemi günde mutlaka 2 defa ararım allah başımdan eksik etmesin şükürki eşim öyle anneci bir insan değil gerçi 25 yaşında kaynım var kayınvalidem o yemek yemedği zaman bunalıma giriyor

valla nez yaparda yani acaba diyorum benmi yanlış düşünüyorum evlat sahibi olunca insan farklımı hisseder diyorum ama yokya 25  yaşında bir adamda sevgiliside var yemek yemiyor diye heralde girmem bunalıma  :dontknow:

Nezo

Kaynanacımmm Sana Seviyom Yahu  :basardim: :basardim: Bunları Okudukca Kadına bi Sarılasım Bi Öpesim Bi Mıncıklayasım Geliyo Valla  ;D

Nezo

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 16:10:25
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Haziran , 2011, 16:06:33

valla nez yaparda yani acaba diyorum benmi yanlış düşünüyorum evlat sahibi olunca insan farklımı hisseder diyorum ama yokya 25  yaşında bir adamda sevgiliside var yemek yemiyor diye heralde girmem bunalıma  :dontknow:
Çok Abartı Canım Ya O Kadarda Olmaz. Görmemişin Oğlu Olmuş Tutmuş Pipisini koparmış Hesabı Kaynananın Ki Koca Adam Ya Hadi 25 Yaşında Değilde 25 Aylık Olur O Zaman Gir Bunalıma da Oha Yani.! Sünnet Yapılmış mı Acaba Kaynın Kıyamamış Olabilür Kaynanan  :ehi:

Nezo

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Haziran , 2011, 16:09:28
şekerler benım kaburgalarım batıyor yıne bıraz uzanayım  öptüm sizi :opucuk: :wave:
Selametle Güzelim. :wave:

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Haziran , 2011, 16:10:47
Kaynanacımmm Sana Seviyom Yahu  :basardim: :basardim: Bunları Okudukca Kadına bi Sarılasım Bi Öpesim Bi Mıncıklayasım Geliyo Valla  ;D

aynen  :occasion5:

Aytii

neyse canlar bende çikiyorum öptüm hepinizi tek tek  :opucuk:

Nezo

izemsevi

güle güle pisicik yani kızlar kısaca demek istediğim şuanki huzurumuz için eşlerimiz anneci olmamalrı kayınvalidelerimizinde oğulcu olmamalarına borçluyuz yoksa geçinmek çok zor olurdu valla muhribe kaynımın sevgilisi var ama 2 defa anca görmüşümdür genç bunlar belkide evlenmezler eğer o kız eltim olursa azıcık asortik ama cana yakın birine benziyor

Nezo