2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 14:53:35
gel nez teyzesi sanada verelim sana bir sürahi özel yapalım :k06:
Sağol Şekerim O Günleride Sağlıkla Sıhhatle Görürüz İnşallah  :amin:

Aytii

izemsevi

evet ayten tepsisi hariç ben sadece tepsi örtüsü istedim 30tl nasıl güzelmi

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 14:59:53
evet ayten tepsisi hariç ben sadece tepsi örtüsü istedim 30tl nasıl güzelmi

evet güzelmis fiyatida uygun güle güle kullan canim

izemsevi

tşkler ayten teyzesi kızalr benim prenses bir gerdiriyorki maşallah yukarı yana sağa sola sizde nasıl oluyormu bazen hızlı gerdirince idrarım geliyor

Nezo

Benim Bu Konuda Ne İşim Varsa Artık  ;D Herkes Hamiş Dolanıom Bende Öyle Neysem Çocuksuzlar Diye Bi Konu açamda En İyisi Orda Dolanayım Ben

Nezo

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 15:04:39
tşkler ayten teyzesi kızalr benim prenses bir gerdiriyorki maşallah yukarı yana sağa sola sizde nasıl oluyormu bazen hızlı gerdirince idrarım geliyor
Seval Bu Konuyyu Benden İyi Kimse Bilemez Herhalde  :tongue3: Gerdirince Çişe Git Güzelim Kulağını mı Çekelim Şimdi Çocuğun  :tongue3: :nono:

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Haziran , 2011, 15:06:09
Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 15:04:39
Seval Bu Konuyyu Benden İyi Kimse Bilemez Herhalde  :tongue3: Gerdirince Çişe Git Güzelim Kulağını mı Çekelim Şimdi Çocuğun  :tongue3: :nono:

:ehi: :ehi:

muhribe

çekmeyin minnacık çocukların kulağını bacağını.  :k06:

Nezo

Benim Burda Ne İşim Var Ayol Canımı Çektirdiniz  :BangHead:

izemsevi

ilahi nez alemsin valla burcu galiba girdi doğuma ses çıkmıyor bu cumartesi muayene var kızalr bende acaba suyumuz gelirde anlamzsak diye korkuyorum hani gözdede olmuşya

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Haziran , 2011, 15:08:45

saçmalama!! sende hamile kalacaksin  :amin: :opucuk:

ayrica biz seni burada görmekten memnunuz  :flowers:

muhribe

izemsevi benim de arada aklıma aynı şey geliyor biliyor musun. demek ki normal zamanlardaki akıntımızı iyi takip edicez, bi değişiklik fark edersek doğru doktora.
burcu doğuma girdiyse Allah sağlıkla kurtarsın inş  :amin:

Aytii

Burcu haber veririm demisti ama  hayirlisi olsun insallah  :amin:

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Haziran , 2011, 15:10:58
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Haziran , 2011, 15:08:45

saçmalama!! sende hamile kalacaksin  :amin: :opucuk:

ayrica biz seni burada görmekten memnunuz  :flowers:

Ben Burda Fazla Kalırsam Gülmekten Pırtlıcaksınız Valla  ;D Acelem Yok Benim Allah Ne Zaman Verirse O Zaman olsun. Belki O Zamana Oturaklı Biri Olurum.  ;D