2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

bu satıcıların hepsi böyle şekerim. benim eşim bu konuda çok garanticidir. malı sağ salim teslim almadıkça paranın tamamını vermez. biz de bi seferinde dolap yaptırdık. baktık adam teslim tarihini sallayacak, eşim vermesi gereken miktarın sadece yarısını verdi. gerisini dolabı teslim edince alırsnız dedi. adam gününden önce teslim etti  ;D

Aytii

:D :D

biz çok safiz  :ehi:

kendimiz gibi saniyoruz  :-\

biz ödedik sonra  :wave:

muhribe

canım insan kazıklandıkça bir gün kazıklanmamayı öğreniyor  :k06:

Aytii

aslinda çok kazik yedim ama akillanmayan kafa akillanmiyo demekki  :aferin:

muhribe

bazı insanlar güvenilmeyi hak etmiyor maalesef  :-\

Aytii

çooookkk

en önemliside hayatindan bir türlü çikmadiklari zaman  :cildir:

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Haziran , 2011, 13:50:02
çooookkk

güzel bir noktaya parmak bastın işte. hele ki bazı bağlar yüzünden hayatından çıkarmanın mümkün olmadığı insanlar var ki  :cildir:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 13:51:32
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Haziran , 2011, 13:50:02
çooookkk

güzel bir noktaya parmak bastın işte. hele ki bazı bağlar yüzünden hayatından çıkarmanın mümkün olmadığı insanlar var ki  :cildir:

off senindemi yaaa  :-\ Allahim nasil kurtulcaz biz bu salaklardan  :y25:

izemsevi

aman kızlar bağ mağ sallamayın görmek istemiyorsanız görmezden gelin onlara emin olun daha çok koyar

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 13:55:03
aman kızlar bağ mağ sallamayın görmek istemiyorsanız görmezden gelin onlara emin olun daha çok koyar

zaten öyle yaptigim için koyuyo Seval. adam çekemiyo. illa biyerde kendini belli edecek. umurumda olmadigini bildigi için böyle saçma sapan seylerle ugrasiyo

muhribe

ben biraz şanslıyım çünkü hayatımda olmamasını tercih ettiğim insanlar benden uzak şehirlerde yaşıyorlar. nadiren görüşmek zorunda kalıyoruz ve bir şekilde katlanıyor insan. mesela içlerinden bir tanesi var ki yakın olsak ben mutlaka çıldırırdım  :BangHead:

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Haziran , 2011, 13:56:31

zaten öyle yaptigim için koyuyo Seval. adam çekemiyo. illa biyerde kendini belli edecek. umurumda olmadigini bildigi için böyle saçma sapan seylerle ugrasiyo
hmm, bizim hikayelerimiz farklı demek ki. benim bahsettiğim bir kadın maalesef. ama kadın kadının kurdudur misali, beni yemeden rahat etmeyecek  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 13:58:17

hmm, bizim hikayelerimiz farklı demek ki. benim bahsettiğim bir kadın maalesef. ama kadın kadının kurdudur misali, beni yemeden rahat etmeyecek  :k06:

ben o kadini varyaaaaa  :cildir:

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Haziran , 2011, 13:59:37
Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 13:58:17

ben o kadini varyaaaaa  :cildir:
valla güzelim hiçbir şey sökmüyor. insanları prmağında oynatmayı öyle iyi biliyor ki herkes ağzının içine bakıyor. ben biraz sert mizacımdan mıdır nedir doğru bildiğimi söyler susarım. o herkese gıdı gıdır yapar, bi şekilde inandırır. hakkımda ne söylentiler çıkardı sorma. Allahtan eşim eziyor başını gerektiğinde de daha fazla zarar veremiyor bana

Aytii

ben esime birakmam la elimde kalir o kadin  :laughing7: