2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

muhribe

izemsevi

bizde yedik ama sıcakta adamın yiyeside gelmiyor ben bu aralr tatlıya düştüm canım hep tatlı istiyor

muhribe

benim de hamileliğimin başından beri hep tatlı istedi canım ama frenliyorum kendimi. şekerim yükselir diye korkuyorum. dün sütlü tatlı yaptım, tam yiyecekken üstüme döktüm koca tabağı. hevesim içimde kaldı :)

KasrıCinan

BEN ÇOOOK KORKTUM DEMİN YA MAKİNE PATLAYACAK GİBYİDİ HAZNESİ DISARI ÇIKACAK SEKLDEYDİ TERLEK ATMISTIM SARIP BİSEYE ÇIKMIS İÇİNDEN DAĞILMIS KIZLAR YÜREĞİM AĞZIMA GELDİ O KADAR KORKTUM Kİİİİ SANKİ YERİNDEN ÇIKIP BANYODA DANS EDECEKTİ MAKİNA.BEBEĞİME BİRSEY OLMASITIR DEMİ.ÇOK KORKUYORUM :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

sümeyra canım çok geçmiş olsun. korkma Allah korur bebeğini, sakinleşmeye çalış. biraz su iç, uzan dinlen. insan hamileliğin ilk zamanlarında her şeyden korkar oluyor. biz de bi seferinde az kalsın kaza yapacaktık araba. içimden sanki bir şeyler aktı gitti gibi olmuştu. çok korkmuştum bebeğe bişey oldu diye. ama Allahım korudu çok şükür   :nazar:

izemsevi

bende frenliyorum ama birgün frenler tutmayacak :ehi: :ehi: :ehi: allahın izniyle birşeycik olmamıştır onların yerleri sağlam allahım hepsini korur sen içini ferah tut annesi bir şekerli su yap hemen iç

KasrıCinan

ÇOOOK SAĞOLUN İNSALLAH BİRSEY OLMAMISTIR İLK İSİM NE OLDU BİLİYORMUSUNUZ YA ANNELİK NE ZOR GİDİP BAKTIM KANAMA VARMI DİYE ÇÜNKİ O KADAR KORKTUM SANKİ TEKRARDAN KAYBETTİM GİBİ CANIM YANDI :crybaby2: :crybaby2: AMA İNSALLAH ALLAHIM KORUMUSTUR

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

kıyamam canım sen içini ferah tut. izemsevinin dediği gibi içerde çok korunaklı onlar. Allahım öyle bi sistem içinde yaratmış ki pekçok tehlikeyi hissetmeden büyüyorlar. sen korkutma kendini

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 13:32:41
kıyamam canım sen içini ferah tut. izemsevinin dediği gibi içerde çok korunaklı onlar. Allahım öyle bi sistem içinde yaratmış ki pekçok tehlikeyi hissetmeden büyüyorlar. sen korkutma kendini
AYY ÖYLE DEMİİ.ONLAR HABERSİZ HERSEYDEN.OHH RAHATLATTINIZ BENİ ÇOK SAĞOLUN.ANNEMİ ARADIM HEMEN SEKERLİ LİMONLU SU İÇ DEDİ O RAHATLATTI BİRAZ.OFFFF ÇAMASIRDA ATMIYCAM ARTIKK :ehi:

Aytii

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ayy dolap gelip kurdular tam ayarlarini yapmadi salaklar bende ariyorum her ay gelin yapin artik diye ama yok gelmiyolar  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: çocugun esyalarini yerlestiremedim içine daha  :cildir:

muhribe

canım aklında olsun bi daha makineye çamaşır dışında şeyler atma. ben makineyi alırken satıcı sıkı sıkı tembihlemişti. türk kadınları her şeyi makinede yıkamayı çok seviyorlar, sen sen ol sakın battaniye falan atma demişti. Allah korusun iki parça yıkanacak diye patlatıcaz makineleri. aklında olsun

muhribe

ayten size ödemeyi eksik yapmışız, gelin kalanını alın de bak nasıl dakikasına damlarlar  :laughing7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 13:36:23
canım aklında olsun bi daha makineye çamaşır dışında şeyler atma. ben makineyi alırken satıcı sıkı sıkı tembihlemişti. türk kadınları her şeyi makinede yıkamayı çok seviyorlar, sen sen ol sakın battaniye falan atma demişti. Allah korusun iki parça yıkanacak diye patlatıcaz makineleri. aklında olsun
TAMAM CANIM SAĞOL.ÖNCEDEN HİÇ BASIMA GELMEMİSTİ AMA DİKKAT EDERİM ARTIK. :-ooo :-oooBU KADAR KORKUNUN ARKASINDAN ÇAMASIR BİLE AZ ATARIM :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 13:37:20
ayten size ödemeyi eksik yapmışız, gelin kalanını alın de bak nasıl dakikasına damlarlar  :laughing7:

yok canim yaa ondan degil bu tarafa yollari düsmemiste  :-\ vallahi adami çileden çikartiyolar. ben 1 milyar para vermisim bi dolapla karyolaya  :cussing: ama müsteri memnuniyeti 00000000000000000000000000000000000000000000000000000