2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

gizemcim bencede bi git görün doktora :sad1:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

güneşş

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Haziran , 2011, 12:07:58
Alıntı yapılan: güneşş - 06 Haziran , 2011, 12:05:32
selam kızlar biz geldik kızımla nasılsınız bakalım minik meleklerinizle...son ayımız bizim ağır ve sıkıntılı geçiyor ..hep soğuk ter atıyorum sıcaklar fena yapmaya başladı birde çarpıntım oluyor çarpıntı olması normal mi sizce ..BURCU cum canım rabbim hayırlısı ile bir avazda kurtarsın canımm meleğini hayırlısı ile bir avazda kucağına alırsın inşallah  :amin:
hosgeldin canımm.amin tatlım insallah sende sağ selamet alırsın yavrunu kucağına.

amin canım inşallahhhhhh :amin: :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Haziran , 2011, 12:10:45
Gizem bence durma git  :-\

Tatlım eşim işte kayınpederimle araba ile bir yere gitti, gelsin geçmemiş olursa gideceğim hastane bize çok uzak çünkü arabasız gidemem  :sad1:

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Haziran , 2011, 12:08:36
Günes hosgeldin canim  :-* soguk ter bende çok atiyorum ya pfff  :sad1:

hıoşbulduk canım..sıcaklar arttı ondanmı acaba sonuçta yükümüzde varr...ama benim çarpıntımda oluyor  doktora sorucam bakalım cuma günü ne diyecekkk..

muhribe

kızlar maşallah bu halde nasıl temizlik yapıyorsunuz ya? ben mi çok tembelim  :icon_scratch: ben süpürge yapmak olsun, sağı solu silmek falan hiç yapmıyorum. zaten yapmaya kalksam eşim kızar. yatak odamı topluyorum, odaları düzenliyorum o kadar. bulaşıkları bile hep makineye atıyorum.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 12:16:37
kızlar maşallah bu halde nasıl temizlik yapıyorsunuz ya? ben mi çok tembelim  :icon_scratch: ben süpürge yapmak olsun, sağı solu silmek falan hiç yapmıyorum. zaten yapmaya kalksam eşim kızar. yatak odamı topluyorum, odaları düzenliyorum o kadar. bulaşıkları bile hep makineye atıyorum.

Canım bende çok ağırlaştım bana kalsa bende yapmam ama kayınvalide ile yaşayınca o yaıp sen bakamıyorsun bir surat asıyor herşeye bedel o yüzden ağrımda olsa sancımda mecbur yapıyorum, meleğim erken gelirse de Allah yukarda biliyor onun yüzünden olacak, bende dişimi sıkıyorum 17 Hazirandan itibaren İst de olacağım sonunda rahat edeceğim  :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

Canım bende çok ağırlaştım bana kalsa bende yapmam ama kayınvalide ile yaşayınca o yaıp sen bakamıyorsun bir surat asıyor herşeye bedel o yüzden ağrımda olsa sancımda mecbur yapıyorum, meleğim erken gelirse de Allah yukarda biliyor onun yüzünden olacak, bende dişimi sıkıyorum 17 Hazirandan itibaren İst de olacağım sonunda rahat edeceğim  :amin:
[/quote]Allah vicdan versin ona canım. kendisi yapsın yavaş yavaş ucundan. seni ne diye sürüklüyor peşinden?  :-\ sen yine de zorlama kendini, en fazla bi gün surat yapar, sonra geçer, senin ve bebişin sağlığından daha mı önemli?

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Haziran , 2011, 12:21:32
güneşcim hoşgeldin tatlım :hello:

hoşbulduk canımm...nasılsınn..şafağımız gitgide azalıyor  :hieyt:  hayırlısı ile alalım inş.meleklerimizi..heyecan artıyor..

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

bu hafta itibari ile safak listesinde ilk 5 e giriyorum galiba kizlar  :occasion14:

güneşş

kızlar ben çıkıyorum yine çarpıntım başladı soğuk ter atıyorum yine bir duş alayım belki biraz açılırım..öptük hepinizi şimdilik hoşçakalınnn canlarr   :wave: :wave:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 06 Haziran , 2011, 12:49:49
kızlar ben çıkıyorum yine çarpıntım başladı soğuk ter atıyorum yine bir duş alayım belki biraz açılırım..öptük hepinizi şimdilik hoşçakalınnn canlarr   :wave: :wave:
Dikkat et canım kendine, banada feci ağırlık çöktü bende biraz uzanacağm çok öptüm sizi  :opucuk: :opucuk:

Aytii

iyi dinlenmeler kizlar  :opucuk:

Gizemcigim seni msn ye ekledim haberin olsun  :-*