2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Haziran , 2011, 11:59:34
AAAY AYTEN VALLA SOKTA OLDUGUM İÇİN ONU UNUTMUSUM İYKİ HATIRLATTIN  :ehi: VALLA BASKADA BİŞEY DEMEDİ BEBYİN ESİ YASLANMIŞ DEDİ SUYUN AZDA DEYİL AMA SINIRDA DEDİ NTSDE SANCIM CIKTI İŞTE SONRA BEN ONA SIZINTI SEKLİNDE CAMASIRIMIN ISLANDINI SÖYLEDİM ODA TAMAM KAN YAPALIM ORADA AKAN SEYİN SUYUN OLDUGUNU TESDPİT EDERSEK HEMEN YATISINI YAPALIM DEDİ SUNİ SANCI VERİLECEK NORMAL İÇİN YATICAM Bİ AKSİLİK CIKMAZSA

ye kiz unutma :D

hayirlisi canim insallah açilman olurda hersey yolunda gider

ayy siz Hilalle ayni günmü doguruyosunuz simdi  :hello2: :hello2:

kizlar yavas yavas sira bize geliyo  :occasion14:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Haziran , 2011, 11:39:55
  Sağol canım  :opucuk:  Valla günde 6-7 defa kaka yapıyo şimdilik hatta ben ishal oldu sandım korktum soluğu doktorda aldık  :k06:  Emdiği için normalmiş aslında ama tecrübesizlik işte .. Ben humananın çayını içiyorum canım içinde rezene varmış ama bebeğemi vermem lazım rezeneyi  :icon_scratch:

Bebeğine içirmen lazım hayatım bol sıvı tüketmesi lazım sarılığı atmak lazım vücudundan o da sıvıyla olabiliyor :icon_thumright:
Yeni doğan bebekler günde 7 kereye kadar cıvık kıvamda sarı kaka yapabilirler anne sütünden kaynaklanıyor ohh içsin içsin dıtsın  :k06:

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Haziran , 2011, 11:48:57
SEAMKIZLAR NASILSINIZ BAKALIM. BİZ SİMDİ DOKTORDAN GELDİK SANCIM CIKTI VE BEBYİN EŞİ YAŞLANMIŞ VEDE SUYUM SINIRDAYMIŞ ARTIK DOKTOR KAN ALDI SIZINTI GİBİ AKINTIM VAR DEDİM EYER KAN SONUCUNDAN AKAN SEYİN U OLDUGU TESPİT EDİLİRSE ÖYLEDEN SONRA DOGUMA GİDİYORUM  DUYGULAR KARISIK  :crybaby2:  :crybaby2:

Hayatım Burcucum benim durumumun aynısı bende ertesi günü doğum yapmıştım kanımda enfeksiyon çıkmıştı sızıntım olduğu için altıma turnusol kağıdı vermişti sızıntıyı anlamak için..
Rabbim kolaylıklar versin inşallah hayırlı haberlerini bekliyorum

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Haziran , 2011, 12:00:34
Hoşgeldin gizemcim,daha önce nstye falan girdinmi canım,normalmiki bukadar sancının olması

Hoşbulduk canım valla 2 kere girdim canım birşey çıkmadı ama o zamanlar böyle sancım yoktu en son geçen çarşamba girdim, temizlik falan yaptık ondan da olabilir diye düşünüyorum bugün hiç birşey yapmayacağım valla

Aytii

Gizem canim hosgeldin  :opucuk:

sancilarin nasil peki? adet gibimi  :icon_scratch:

burcu MELEK

GİZEMCİM HEMEN BİR HASTANEYE GİT BENİMDE DÜN ÖYLEYDİ AYAKTAYKEN OLUYOR YÜRÜDÜKÇEDE DEVAM EDİYOR HATTA AYAGIMIN ÜZERİNE BASAMIYORDUM SONRA DOKTORA ANLATTIM DOGUMDAN BİR İKİ GÜN ÖNCE OLURMUŞ O SANCI BENCE BİR DOKTORA GÖRÜN BEBİŞİN DAHA KÜÇÜK BİŞEY VARSA MÜDAHALE ETSİNLER. KIZLAR KUSURA BAKMAYIN TEK TEK YAZAMIYORUM AMAM SAGOLUN GÜZEL DİLEKLERİNİZ İÇİN

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

gizemcim gercekten evde iş falan yapıpta yoruluncada oluyor ağrı bende gecen gün yavas yavas evi temızleyım dedim fazlada bişey yapmadım ama kötu oldum sonra bellı bır haftadan sonra çok yormamak gerekıyor kendını
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

güneşş

selam kızlar biz geldik kızımla nasılsınız bakalım minik meleklerinizle...son ayımız bizim ağır ve sıkıntılı geçiyor ..hep soğuk ter atıyorum sıcaklar fena yapmaya başladı birde çarpıntım oluyor çarpıntı olması normal mi sizce ..BURCU cum canım rabbim hayırlısı ile bir avazda kurtarsın canımm meleğini hayırlısı ile bir avazda kucağına alırsın inşallah  :amin: 

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Haziran , 2011, 12:01:36
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Haziran , 2011, 12:00:12
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Haziran , 2011, 11:58:54
SELAM KIZLAR NASILSINIZ? BEN PEK İYİ DEĞİLİM SABAHAN BERİ FELAKET BİR SANCIM VAR VE SOĞUK TERLER DÖKÜYORUM  :dontknow: :dontknow:
oyy sendemii? anam bebisler durmayacak galiba?kuzum benim allah sifa versin allah yardımcın olsun.yalancıktan yapıyordur sancıları annesi

Valla neden böyle yapıyor bilmiyorum ama fenalardayım canım artık kasığıma kasığıma feci vuruyor yürürken vurduğunda durmazsam geçmiyor, Allah yardımcımız olsun  :amin:
amin bitanem geçer insallah hemen :amin: :amin: :amin: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 12:01:43
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Haziran , 2011, 12:00:44
Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 11:55:23
sümeyra hoşgeldin tatlım  :opucuk: nasılsın?
iyiym tatlım sağol sen nasılsın?aslanım nasıl :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
iyiyiz canım, aslan acıktı galiba, anneyi dürtüp duruyor :)
oyy annesi doyur hemen yaa çok güzel bisi bak karnında bile sinyal veriyor :ehi: :ehi: :ehi: :binkybaby: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: güneşş - 06 Haziran , 2011, 12:05:32
selam kızlar biz geldik kızımla nasılsınız bakalım minik meleklerinizle...son ayımız bizim ağır ve sıkıntılı geçiyor ..hep soğuk ter atıyorum sıcaklar fena yapmaya başladı birde çarpıntım oluyor çarpıntı olması normal mi sizce ..BURCU cum canım rabbim hayırlısı ile bir avazda kurtarsın canımm meleğini hayırlısı ile bir avazda kucağına alırsın inşallah  :amin:
hosgeldin canımm.amin tatlım insallah sende sağ selamet alırsın yavrunu kucağına.

burcu MELEK

:amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:KIZLAR UMARIM HERSEY YOLUNDA GİDER GEİNCE MUTLAKA YAZIRM KIZLAR SİMDİ CIKAYIM BİRAZ DİNLENİCEM DOGUM OLURSA GÜÇ TOPLAMAM LAZIM DİMİ AMA

Aytii

Günes hosgeldin canim  :-* soguk ter bende çok atiyorum ya pfff  :sad1:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Haziran , 2011, 12:04:25
GİZEMCİM HEMEN BİR HASTANEYE GİT BENİMDE DÜN ÖYLEYDİ AYAKTAYKEN OLUYOR YÜRÜDÜKÇEDE DEVAM EDİYOR HATTA AYAGIMIN ÜZERİNE BASAMIYORDUM SONRA DOKTORA ANLATTIM DOGUMDAN BİR İKİ GÜN ÖNCE OLURMUŞ O SANCI BENCE BİR DOKTORA GÖRÜN BEBİŞİN DAHA KÜÇÜK BİŞEY VARSA MÜDAHALE ETSİNLER. KIZLAR KUSURA BAKMAYIN TEK TEK YAZAMIYORUM AMAM SAGOLUN GÜZEL DİLEKLERİNİZ İÇİN

Tatlım aynen öyle oluyor ama biraz daha durayım geçmezse giderim, kızımın maşallahı var kıpır kıpır biraz daha dayanayım da olmazsa zaten gideceğim canım sağolasın. Sende hayırlı haberlerle gel inş.  :amin:

Aytii

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Haziran , 2011, 12:05:21
gizemcim gercekten evde iş falan yapıpta yoruluncada oluyor ağrı bende gecen gün yavas yavas evi temızleyım dedim fazlada bişey yapmadım ama kötu oldum sonra bellı bır haftadan sonra çok yormamak gerekıyor kendını

Canım bizim ev çok büyük iş yap yap bitmiyor, tam başlıyorsun su gidiyor kalıyor yada elektrik o yüzden 1 haftadır mücadele ediyoruz yapmak için dip köşe girdi birde kayınvalidem, yardım etmesen olmuyor surat çekicek durumda değilim ondan mecbur yapıyorum. Bugün hiçbirşey yapmayacağım zaten sadece dinleneceğim yoksa bu ağrılarım geçecek gibi değil canım. Sende dikkat et kendine