2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Haziran , 2011, 11:28:27
  Aytencim evet canım sezeryan oldum canım  :laughing7:  Spinal sezeryan oldum bebeğimin çıkış anını gördüm onu öptüm .. Korktuğum gibi olmadı çok şükür, şu an dikişlerim olmasına rağmen kızımın her ihtiyacını görüyorum   :nazar: 

Gözdecim hoşbulduk canım ikimizde birbirimize alışmaya çalışıyoruz  :k06:  Kızımın uykusu sanki tilki uykusu hemen açıyo gözleri  :sad1:  Birde canım ben sana bişey sorucam sen tecrübelisin. Biraz sarılığı var asyanın doktor az var kan almaya gerek yok dedi yrn kontrole götürücez tekrar ama ilerleme gibi bişey olurmu ? doktor kontrole getir deyince içime kurt düştü şimdide onu takıyorum kafama :sad1:

Hayatım sarılığın uzama ihtimalinin olabileceği gibi değerlerinin düşmesi de büyük ihtimal.Rüzgarın 2 aya yakın sürmüştü biz su rezene içerek atlattık çünkü devamlı çiş kaka yapması gerekiyor.O yüzden sıvı bol tükettirmeye bak sen :icon_thumright:

Aytii

Aybükecigim özel hastanedemi oldu dogumun?

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk dünürüm iyiyiz çok şükür,yarını heyecanla beklıyoruz ne olacak sonuçlar nasıl çıkacak ve doktorum ne dıyecek çok merak edıyorum :love9: :icon_pale:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Haziran , 2011, 11:37:58
hoşbulduk dünürüm iyiyiz çok şükür,yarını heyecanla beklıyoruz ne olacak sonuçlar nasıl çıkacak ve doktorum ne dıyecek çok merak edıyorum :love9: :icon_pale:
hayirlisi tatlim korkma  :opucuk: ben günler yaklastikça korkum azaliyo sanki  :occasion5:

<<AyBüKe>>

Sağol canım  :opucuk:  Valla günde 6-7 defa kaka yapıyo şimdilik hatta ben ishal oldu sandım korktum soluğu doktorda aldık  :k06:  Emdiği için normalmiş aslında ama tecrübesizlik işte .. Ben humananın çayını içiyorum canım içinde rezene varmış ama bebeğemi vermem lazım rezeneyi  :icon_scratch:

Kzılar hilalin doğumu vardı bugün dimi  :love9:Rabbim yardımcısı olsun inşallah hep dua edıyorum sağ sağlim kurtulur yavrusunu kucagına alır inşallah :amin:
Dünürüm bende cesaretlenmeye basladım tugba ve aybükenin sayesındede sezeryana olan korkum geçti birazcık:)aybükecim bişey soracagım canım sütün ne zaman geldi ,geciktiimi gelmesi
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Haziran , 2011, 11:37:10

Hayır canım devlet hastanesinde maalesef.. Çünü Bartın'da 2 tane özel hastane var ama doğum yapılmıyo oralarda.. Çok memnun kaldım ama yinede, çünkü doktorun özel muayenesine gidiyordum o yüzden ilgilendi baya  :)

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Haziran , 2011, 11:43:02
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 06 Haziran , 2011, 11:37:10

Hayır canım devlet hastanesinde maalesef.. Çünü Bartın'da 2 tane özel hastane var ama doğum yapılmıyo oralarda.. Çok memnun kaldım ama yinede, çünkü doktorun özel muayenesine gidiyordum o yüzden ilgilendi baya  :)

iyiymis ben esimi bi türlü ikna edemedim devlette dogum yapmam için illa bu gittigim doktor dogurtsun istiyo

KasrıCinan

s.a kızlar ben deldim nasılsınız? :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

burcu MELEK

SEAMKIZLAR NASILSINIZ BAKALIM. BİZ SİMDİ DOKTORDAN GELDİK SANCIM CIKTI VE BEBYİN EŞİ YAŞLANMIŞ VEDE SUYUM SINIRDAYMIŞ ARTIK DOKTOR KAN ALDI SIZINTI GİBİ AKINTIM VAR DEDİM EYER KAN SONUCUNDAN AKAN SEYİN U OLDUGU TESPİT EDİLİRSE ÖYLEDEN SONRA DOGUMA GİDİYORUM  DUYGULAR KARISIK  :crybaby2:  :crybaby2:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 06 Haziran , 2011, 11:42:17
Kzılar hilalin doğumu vardı bugün dimi  :love9:Rabbim yardımcısı olsun inşallah hep dua edıyorum sağ sağlim kurtulur yavrusunu kucagına alır inşallah :amin:
Dünürüm bende cesaretlenmeye basladım tugba ve aybükenin sayesındede sezeryana olan korkum geçti birazcık:)aybükecim bişey soracagım canım sütün ne zaman geldi ,geciktiimi gelmesi

Benim sütüm hemen geldi canım ama ilk 2 gün öyle şakır şakır gelmesini bekleme yavaş yavaş doluyo göğüslerin.. Birde benim göğüs uçlarım hemen çıkmadı, birazda bebeğin ağzına büyük geldi o yüzden zorluk yaşadım. Pes etmiyceksin kesinlikle , ağzına sokuşturcan sürekli, hemşire öyle dedi bana . Sana alışmaya çalışıyo bebek demişti. Eve geldik göğsüm baya doldu ped takıyorum sürekli yoksa akıyo, maşallah emiyoda şimdi.

Birde eşim wee nin göğüs pompasını almış onunla süt sağdım oda göğüs uçlarımı çıkardı baya ..

a.s sümeyrcım hoşgeldin
burcummm ne diyosunnnn :love9: :love9:canım benim hayırlısı olsun hakkında inşallah ne hayırlısıysa Rabbim onu versin,doğuma gıdersen haber vermeye calış dua edelım

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Haziran , 2011, 11:48:57
SEAMKIZLAR NASILSINIZ BAKALIM. BİZ SİMDİ DOKTORDAN GELDİK SANCIM CIKTI VE BEBYİN EŞİ YAŞLANMIŞ VEDE SUYUM SINIRDAYMIŞ ARTIK DOKTOR KAN ALDI SIZINTI GİBİ AKINTIM VAR DEDİM EYER KAN SONUCUNDAN AKAN SEYİN U OLDUGU TESPİT EDİLİRSE ÖYLEDEN SONRA DOGUMA GİDİYORUM  DUYGULAR KARISIK  :crybaby2:  :crybaby2:

hosgeldin canim hayirlisi olsun insallah sizin için  :amin:

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Haziran , 2011, 11:48:48
s.a kızlar ben deldim nasılsınız? :opucuk: :opucuk:

hosgeldin canim sende  :opucuk:

<<AyBüKe>>

Hayırlısı olsun Burcucum tehlikeli zamanları atlattın çok şükür korkma artık dualarım seninle  :opucuk:

muhribe

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 06 Haziran , 2011, 11:48:57
ayy canım çok heyecanlandım ya  :love9: Allahım bir avazda kurtarsın inş. her şeyin hazırdı di mi, hastane çantan falan?