2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

muhribe

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 10:50:11
siz ne yaptınız oğluşla?

biz bu sabah uyandik babamiz gelince is yerine gittik raporumu vermeye sonra süt ekmek un aldik marketten  :k06: kahvaltimizi yaptik eve gelince sonra babamiz uyudu gece çalisti çünkü  :-\ simdi oglumla oturuyoruz su içmeye çalisiyorum bol bol. terliyorum bu aralar biraz  :sad1: elimden geldigi kadar su içmeye çalisiyorum

sen nasilsin canim? zor olmuyomu iste olmak bu sicakta  ???

muhribe

suyu bol bol iç canım yarasın, ben de masamdaki şişeyi az önce doldurdum. aklıma geldikçe içiyorum lıkır lıkır :)
valla canım haklısın hava çok sıcak ama Allahtan havalandırmamız çalışıyor ofiste şu an iyi hissediyorum. akşamları da babamız geliyor işten almaya, sıcak görmeden eve gidiyoruz. oğluşuma diyorum son birkaç hafta daha dişimizi sıkalım, sonra evde hiç yormuycam onu söz  :binkybaby:

Aytii

ya bi haftada karnim kocaman olmus benim  :-ooo bak sende farkedeceksin illaki Muhris

32 haftana bi gelde gör nasil kocaman oluyo sonra bide agir hissediyosun kendini fil gibi  :laughing7:

izemsevi

muhribe ben çarşamba gidiyorum çalışabilir raporu almaya drum 31.haftada gel veriyim dedi sende istersen çarşamba kontrole gittiğinde sor ve sende yazdır

muhribe

ben sanki şimdiden ağırlaştım ya  :-\ önceden 1 saat falan rahat yürürdüm spor yaparken, şimdi yarım saat olmadan kasıklarım ağrıyor sanki. zaten ağır vasıta gibi yavaş yavaş yürüyorum, karınca adımlarıyla  :k06:
gece sen de çok rahatsız oluyor musun? ben çok kalkıyorum tuvalet için, zaten zar zor uykuya dalıyorum, bi de tuvalete sıkışınca iyice bitiyor uykullar

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 11:00:59
muhribe ben çarşamba gidiyorum çalışabilir raporu almaya drum 31.haftada gel veriyim dedi sende istersen çarşamba kontrole gittiğinde sor ve sende yazdır
ben geçen kontrolde sormuştum canım, 32. haftaya gelince ben işyerine faxlatırım raporunu senin bi daha gelmene gerek kalmaz demişti. ama çarşamba bi daha hatırlatıyım

<<AyBüKe>>

Günaydın güzel anneler nasılsınız  :opucuk:  Bebişleriniz nasıl  :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 06 Haziran , 2011, 11:01:19
ben sanki şimdiden ağırlaştım ya  :-\ önceden 1 saat falan rahat yürürdüm spor yaparken, şimdi yarım saat olmadan kasıklarım ağrıyor sanki. zaten ağır vasıta gibi yavaş yavaş yürüyorum, karınca adımlarıyla  :k06:
gece sen de çok rahatsız oluyor musun? ben çok kalkıyorum tuvalet için, zaten zar zor uykuya dalıyorum, bi de tuvalete sıkışınca iyice bitiyor uykullar

oo çok fena oluyorum ben gece

ben ki uykum hafifti artik görsen nasil uyuyorum :D esim bile sasiriyo  :k06: ama tuvaletim çok geliyo benimde evet  :sad1:

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 06 Haziran , 2011, 11:04:15
   Günaydın güzel anneler nasılsınız  :opucuk:  Bebişleriniz nasıl  :love9:

hosgeldin canim  :opucuk: bizim son 51 günümüz insallah  :amin: :nazar:

siz nasilsiniz prensesle  :love9:

muhribe

izemsevi

benim dr öyle söyledi 31.haftada 32 haftalık raporunu veririz dedi 36.haftandada 37.haftalık çalışamaz raporunu yazarım dedi bir hafta önden yani ve yarın 30 hafta bitiyor 31+ oluyoruz inşallah 8.aya giriyoruz geriye 5 hafta kalıyor 1ay gibi bir zaman kaldı allaha şükür izne çıkmama sonra aralık sonuna kadar inşallah prensesimle olcam aralıktan sonrada istersem yeniden 20gün yıllık izin ve 30gün rapor alabiliyorum ama sanmam alcağımı aralıkta inşallah mimnişim 5 aylık oluyor yaklaşık

izemsevi

aybüke gözün aydın allah anneli babalı büyütsün h.g ayten yedinmi sütlü tatlıyı

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Haziran , 2011, 11:06:24
benim dr öyle söyledi 31.haftada 32 haftalık raporunu veririz dedi 36.haftandada 37.haftalık çalışamaz raporunu yazarım dedi bir hafta önden yani ve yarın 30 hafta bitiyor 31+ oluyoruz inşallah 8.aya giriyoruz geriye 5 hafta kalıyor 1ay gibi bir zaman kaldı allaha şükür izne çıkmama sonra aralık sonuna kadar inşallah prensesimle olcam aralıktan sonrada istersem yeniden 20gün yıllık izin ve 30gün rapor alabiliyorum ama sanmam alcağımı aralıkta inşallah mimnişim 5 aylık oluyor yaklaşık
canım doktor nasıl 31 haftalıkken 32 haftalık gösterecek ki?  :icon_scratch:sonuçta şimdiye kadar muayenelerimizde hep hafta hafta rapor edilmedi mi? yani sgk fark etmez mi o bir haftalık eksiği?  :dontknow: