2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 20:26:05
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 20:25:20
ayten yürürken aniden kasığıma çok kötü kramp giriyor ve hapsururken bunlar neden oluyor :icon_scratch: normalmi?_

oo daha dur  :k06:

sen sonraki kramplari gör :D

hele son aylarindaki dogum sancilari  :ehi:

iyice tirsittim seni  :laughing7:

:ehi: :ehi: ya ben birsey oyalak oluyor diye korkuyorum hop oturup hop kalkıyorum.ay ben çok mızmızım kociş yandııııı

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Bende osteocare ı bıraktım su karaciğer olayı cıktıktan sonra ee demır ılacını zaten bırakmıştım günde 1 tane soda içmek kramplara iyi gelıyor ama süt içemıyorum yaa bıkmışımm napimm :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 20:27:21
Daha dur sen başına neler gelecekkkk :k06:  der gibi ayten napıyosun dünür ya
yaaaa korkutmayın beni bana simdiden ağır geliyo :sad1: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 20:28:20
Bende osteocare ı bıraktım su karaciğer olayı cıktıktan sonra ee demır ılacını zaten bırakmıştım günde 1 tane soda içmek kramplara iyi gelıyor ama süt içemıyorum yaa bıkmışımm napimm :-\
ayy dolabı sütle doldurdum 2 haftadır dolapta duruyor tiksindim iyice

ilk üç ay bulantın varsa zorlar seni canım aradaki üç ay ohoo hamılelıkte balayı derler tadını çıkar ee son üç aydada bazı sıkıntılar çıkıyor işte Rabbim gücünü veriyor sen merak etme :aferin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 20:28:38

:k06: :k06:

korkunun ecele faydasi yok Sümeyra  :D saka tatlim  :opucuk: güzel seyler bunlar inan ben hepsinide unuttum ne bulantisi ne krampi hiç  bisey kalmadi yeterki oglumu saglikla alayim kucagima  :amin: :hello2:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 20:30:07
ilk üç ay bulantın varsa zorlar seni canım aradaki üç ay ohoo hamılelıkte balayı derler tadını çıkar ee son üç aydada bazı sıkıntılar çıkıyor işte Rabbim gücünü veriyor sen merak etme :aferin:
:opucuk:sağol canım öğretmeniiiimm :opucuk: insallah benim simdi daha 2 aylık mı oluyor.yarın 9.haftam dolacak

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 20:31:28
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 20:28:38

:k06: :k06:

korkunun ecele faydasi yok Sümeyra  :D saka tatlim  :opucuk: güzel seyler bunlar inan ben hepsinide unuttum ne bulantisi ne krampi hiç  bisey kalmadi yeterki oglumu saglikla alayim kucagima  :amin: :hello2:

evet öyle.sizin heyecanınızı gördükçe daha çok heyecanlanıyorum.insallah sağ selamet alın kollarınıza.

Aytii

10.haftan bitince iki aylık oluyor canım.ilk ay 6 hafta diğer aylar 4 hafta sayılıyor gebelıkte

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 20:39:33
10.haftan bitince iki aylık oluyor canım.ilk ay 6 hafta diğer aylar 4 hafta sayılıyor gebelıkte
hımm anladım tamam canımm.

Aytii

kizlar ben çikiyorum size hayirli aksamlar  :opucuk: uzancam biraz gerçi yatsam olmuyo otursam olmuyo ama artik  :D öptüm sizi kocaman Elifimi ayri öpüyorum kiskanmayin   :k06: :opucuk: :love9:

bende çıkıyorum kızlar,dünüürm bizde senı öprük kaburgamın üstü batıyor yıne benımde :sad1:elif uzun bacaklarını uzattı sanırım yıne :k06:hayırlı akşamlar herkese :opucuk: :wave:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 20:40:47
kizlar ben çikiyorum size hayirli aksamlar  :opucuk: uzancam biraz gerçi yatsam olmuyo otursam olmuyo ama artik  :D öptüm sizi kocaman Elifimi ayri öpüyorum kiskanmayin   :k06: :opucuk: :love9:
güle güle canım iyi dinlenmeler :opucuk: :love9:

izemsevi