2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 19:54:33
beslenir cnm merak etme ama olan sana oluyo
yeterki o beslensin de ben razıyım.ama çook başım dönüyor.özellekle yemek öncese ve sonrası yemeğin sonlarına doğru fenalasıyorum ben.kafamı kaldıramıyorum elim ayağım titreyiveriyor

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

suanda bebek senin en iyi yerlerini yiyo oyüzden  :)

yani olusuyo ve sendeki bütün vitaminleri aliyo doktorlar vitamini bosuna vermiyolar yani  ::) enazindan vitamin kullanabiliyosan oda iyi  ;)

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 19:53:58
kızlar yemek yedim demin daha masadan kalkmadan ne yediysem çıktı hiç kalmadı herhalde.böyle bebek beslenebiliyor mu?

beslenır canım merak etme :opucuk:zaten bulantıların gecer bir süre sonra esas ılk 3 aydan sonra bebek senın yediklerinden daha çok yararlanıyor
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 19:59:16
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 19:53:58
kızlar yemek yedim demin daha masadan kalkmadan ne yediysem çıktı hiç kalmadı herhalde.böyle bebek beslenebiliyor mu?

beslenır canım merak etme :opucuk:zaten bulantıların gecer bir süre sonra esas ılk 3 aydan sonra bebek senın yediklerinden daha çok yararlanıyor
hımm sağolun güzellerim bugün iyiym doiyordum hiç olmadı diyordum güzelce zar zor yedim hemen hooopp geri geldi. :ehi: aytencim sadece folic asit içiyorum baska vitamen gibi ilaç vermedi doktor bana daha :icon_scratch:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

folik asit yeterli tatlim

bende bu aralar calsyum + magnezyumu azalttim

bazi günler kan surubunu içiyorum bazen içmiyorum

hergün hergün içmek istemiyorum fazlasida zararli

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 20:06:20
folik asit yeterli tatlim

bende bu aralar calsyum + magnezyumu azalttim

bazi günler kan surubunu içiyorum bazen içmiyorum

hergün hergün içmek istemiyorum fazlasida zararli

tabiki fazlasıda zararlı tamam canım sağolun rahatladım simdi.ama karnım çok çıktı benim normalmi?

Aytii

canim gaz onlar  :k06: benimde çikiyodu esimde yuh daha simdiden mi çikiyo karin diyodu bende çikti saniyodum meger gazdanmis  :laughing7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 20:10:55
canim gaz onlar  :k06: benimde çikiyodu esimde yuh daha simdiden mi çikiyo karin diyodu bende çikti saniyodum meger gazdanmis  :laughing7:
olabilir canım ama gaz neden oluyor benim hafif vardı simdi daha çok belli oldu.

Aytii

canim vücut fonksyonlarimiz degisiyo tamamen

artik içimizde bir canli var

ister istemez böyle seylere neden oluyo

yani telaslanma

gaz problemi sonraki aylardada çikabiliyo

en büyük örnegi benim hiç bitmiyo gazim gazwommen oldum  :basardim:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 20:14:31
canim vücut fonksyonlarimiz degisiyo tamamen

artik içimizde bir canli var

ister istemez böyle seylere neden oluyo

yani telaslanma

gaz problemi sonraki aylardada çikabiliyo

en büyük örnegi benim hiç bitmiyo gazim gazwommen oldum  :basardim:

yaa bende öyle olacam galiba. haklısın canım ilerledikçe artar baska sorunlar ooo.annelik zor

Aytii

- gaz
- kramp
- bas dönmesi
- tansyon
- mide yanmasi
- halsizlik
- uyku hali
- sürekli acikmak
- devamli idrara gitme istegi

bunlarda devaminda karsilacagin sorunlardan birkaçi  :suclu:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 20:22:56
- gaz
- kramp
- bas dönmesişa gelen çekilir
- tansyon
- mide yanmasi
- halsizlik
- uyku hali
- sürekli acikmak
- devamli idrara gitme istegi

bunlarda devaminda karsilacagin sorunlardan birkaçi  :suclu:

sadece birkaçı he  :ehi: :ehi: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: aboww başa gelen çekilirmis,yeterki iyi olsunlar

KasrıCinan

ayten yürürken aniden kasığıma çok kötü kramp giriyor ve hapsururken bunlar neden oluyor :icon_scratch: normalmi?_

Aytii

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 20:25:20
ayten yürürken aniden kasığıma çok kötü kramp giriyor ve hapsururken bunlar neden oluyor :icon_scratch: normalmi?_

oo daha dur  :k06:

sen sonraki kramplari gör :D

hele son aylarindaki dogum sancilari  :ehi:

iyice tirsittim seni  :laughing7:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Daha dur sen başına neler gelecekkkk :k06:  der gibi ayten napıyosun dünür ya
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.