2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

belki açilma olur dogum esnasinda dedigin gibi bencede sansini dene  :icon_thumright: Rabbim yardimcin olsun insallah  :amin:

bu arada kizlar Hilal yarin doguma gidiyo normalde insallah oda bir avazda kurtulur  :amin:

muhribe

Allahım önce Hilali sonra hepimizi sırayla bir avazda kurtarsın inş  :amin:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 15:47:22
belki açilma olur dogum esnasinda dedigin gibi bencede sansini dene  :icon_thumright: Rabbim yardimcin olsun insallah  :amin:

bu arada kizlar Hilal yarin doguma gidiyo normalde insallah oda bir avazda kurtulur  :amin:

ay işallah kolay dogum olur. bende aynen öyle yapıcam canım son dakikaya kadar bekliycem önceden acayip korkuyordum dogumdan simdi acayip cesaret geldi nedense . inşallah bende doguma giderken buraya yazabilirim dua edin bana diye
Alıntı yapılan: muhribe - 05 Haziran , 2011, 15:49:57
:amin:  :amin:  :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Haziran , 2011, 15:34:06
eylül kız aklın nerdeydi senin?  :k06:

ay bilmiyorum heyecandan bir gün uyudum iki gün geçti sandım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

amn  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

Aytii

Amiiinnnn  :amin: :amin:

insallah zamaninda gelsinler  :amin: :amin:

ya kizlar ben artik yatsi namazinida kilamiyorum  :'( aksami zor bekliyorum onu kilip hemen daliyorum uykuya sonra bi uyaniyorum sabah olmus ozaman hemen kalkiyorum sabah namazimi kiliyorum sonra yatsinin kazasini  :sad1: Allahim affetsin insallah eskiden ne güzel kalkabiliyodum o saatte duyardim hatta okundugu simdi öyle bi agirlastimki bide uykumda çok derinlesmis hiç duymuyorum bile tuvalete bile zorla kalkiyorum. bu gece kafami çarptim kapiya tuvalete gidiyim derken uyku sersemliginden  :honk:

Aytii

Burcucugum son haftanda mutlaka hurma ye

sen dogum çiçegini bulamamistin degilmi  ???

banu_fth

kızlar yaa iyi insan ararmış lafının üstüne..

kaynanamla eltim geliyorlar akşama .. ilk kez gelicekler

ne yapsam fikir verin bakiimm

kek yapıcam başkı

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 15:53:30
Burcucugum son haftanda mutlaka hurma ye

sen dogum çiçegini bulamamistin degilmi  ???

canım hurmayı yemeye basladım ben sonra ani bir geliş söz konusu olursa ters köşe olmayalım evet dogum ciceyini bulamadım ahududu yapragı aradım oda yardımcı oluyormuş acayip onuda bulamadım

muhribe

ayten canım Allah niyetini kabul etsin. inş Rabbim kıldıklarımızın hürmetine kılamadıklarımızı bağışlar. ben de son zamanlarda bazı namazları oturduğum yerden kılar oldum. özellikle yatsıda falan belim kasılıyor canım yanıyor. oturarak kılıyorum ben de

Aytii

amin Muhribecigim cümlemizinkini kabul eylesin insallah  :amin: :amin:

Burcu Fethi suresini oku hergün. dogumum kolay olsun diye niyet et baslarken. oda çok faydali tatlim  ;) :opucuk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 16:01:30

Burcu Fethi suresini oku hergün. dogumum kolay olsun diye niyet et baslarken. oda çok faydali tatlim  ;) :opucuk:

hım dogumdan öncemi bende sancı baslayınca okumak lazım sanırdım
sagol canım okuyayım

muhribe

bir de ya Muhafız ya Şafi tesbihini çekin kızlar bol bol. hem Allah bebeklerimizi korur hem de şifa verir

burcu MELEK

Bebeğinizin gazı varsa, rahatsız olduğunu anlatan bazı hareketlerde bulunur. Gazını çıkarmak için bacaklarını uzatıp kendine çeker, ağlar ve huzursuz olur. Gaz sancısı olan bebek ani bir şekilde çığlık atar gibi uzun süre ağlar. Vücudu gerginleşir, sırtını geriye doğru büker, yüzü kızarır ve el ve ayakları hafifçe morarabilir.

Bebeğiniz günün herhangi bir saatinde gaz sancısıyla karşılaşabilir, ama daha çok akşam ve gece yarısı ortaya çıkar. Geceleri geç uyumasına ve uykusunun bölünmesine neden olur. Gazlı bebekler karakter olarak daha hassas, ilgi bekleyen ve kolay uyanan bebeklerdir

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 05 Haziran , 2011, 16:02:52
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 16:01:30

hım dogumdan öncemi bende sancı baslayınca okumak lazım sanırdım
sagol canım okuyayım

yok canim niyet ediyosun dogumun için ve hergün bir kere okuyosun Allahim kabul etsin simdiden  :amin: