2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

canım benim kayınpederle hiç sorunum olmadı. hatta her seferinde iyi ki varsın, sen benim kızımsın falan der. beni hediyelerle ilgili sevindiren belki de kayınvalidem düşünmüştür. belki de torununa sevgisini gizli gizli belli etmeye çalışıyordur.

Aytii

kayinvaliden sorunlu senin evet söylemistin

ne anliyolarsa sanki sorun çikarmaktan  :dontknow:

benim oglum evlense ben o kizi basimin üstüne sigdiramam okadar severim yani

oglunu seven karisinida sever ki sen çok iyi bir insansin

ben ne kaynanalar görüyorum gelinleri çok fena ama yinede seviyolar gelinlerini

muhribe

canım bizimkinin sorunu soğuk oluşu. yoksa daha bir acı sözünü duymadım. iyisini de duymadım gerçi  :k06: oğlu bile aklına gelmiyorken beni düşünmesini beklemem haybeye olurdu. aman iyi olsun da uzak olsun. Allah yine de başımızdan eksik etmesin ne diyim

banu_fth

oo kızlar dedikodu yapıosunuz heee ..  :flowers:
gene açılmış kaynanalar konusu  :k06: :k06:

Aytii

orasi öyle tabi

büyükleri anlamak zordur

bizde yaslancaz yarin öbür gün

ama insan 7 sinde ne ise 70 indede öyle olur ben bunu der bunu bilirim ;)

ben daha simdiden diyorum ya Oguz Elifle bi gün gerçekten karsilasirsa severlerse birbirlerini ayy ne güzel olur  :k06: :love9:

muhribe

Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Haziran , 2011, 15:27:05
yok canım iyi şeyler konuşuyoruz bu sefer  :k06: jestleriyle şaşırtıyorlar beni bu aralar da

muhribe

aytencim, Allah gönlüne göre versin. evlatlarımız kimle mutlu, huzurlu olacaksa Allah onları çıkarsın karşılarına. onların iyiliği bizim için her şeyin önünde.  :love9:

banu_fth

ay kızlar ben bugün pazartes sandım .. da hazırlandım .. doktora gidicem sandım .. banyomu yaptım . eşimle bana sandviçler hazırladım .. tatlı bişiler yiyin de gelin demişlerdi .. tatlı bişiler aldım yanıma ..
arabaya bi bindim .. anam yollar tenha .. bişe konuşuyoduk eşimle .. pztesi yarın mış onu anladım ay ne kötü oldum..  :ehi: :ehi: :toothy10:

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Haziran , 2011, 15:28:12
Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Haziran , 2011, 15:27:05
yok canım iyi şeyler konuşuyoruz bu sefer  :k06: jestleriyle şaşırtıyorlar beni bu aralar da

aman iyi iyi .. can sıkıcı şeler yapmasınlarda jest yapsınlar .. yaşlarına konumlarınada o yakışır zaten  :aferin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Haziran , 2011, 15:29:15
aytencim, Allah gönlüne göre versin. evlatlarımız kimle mutlu, huzurlu olacaksa Allah onları çıkarsın karşılarına. onların iyiliği bizim için her şeyin önünde.  :love9:

öyle tabi ama ben Elife çok isindim  :love9: annesinide çok sevdim  :love7: sanaldan da olsa insan isinabiliyo bazi kisilere bendede bu oldu gerçek anlamda insallah hep kalici olur bu sohbetlerimiz sizlerle kizlar  :flowers:

Eylülüm hosgeldin  :opucuk:

banu_fth

hoşbulduk ayticim ..  :opucuk:
amin inşallah  :amin:  :nazar: :nazar:

muhribe

burcu MELEK

ay muhrbe sevindim senin adına cok güzel bi duygu olsa gerek

Aytii

kiz Burcu dogurmadinmi sen daha  :k06:

nasilsin canim nasil gidiyo bakiyim  :-*

sancilarin ne durumda?? doktorun ne diyo dogumla ilgili? normalmi sezeryanmi?

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 15:41:53
kiz Burcu dogurmadinmi sen daha  :k06:

nasilsin canim nasil gidiyo bakiyim  :-*

sancilarin ne durumda?? doktorun ne diyo dogumla ilgili? normalmi sezeryanmi?

yokya esimde hep aynı şeyi söylüyor bi doguramadın diyor artık yeter dogur ben kızımı sevmek istiyorum diyo :laughing7:dün az bi sancım var dedim gece kolumna yapıştı illa doktora gidelim diye ay kızdım bende zorlamı dogurtacaksın bırak dedim  :ehi:  :ehi: canım doktora kalsa catın dar sezeryan diyor ama ben normalde sansımı deniycem yani son ana kadar kilosu filanda önemli illa olmaz derlerse sezeryana evet derim yarın yine gidicem artık her pazartesi konturol oluyor bakalım sancılarım ne alemde ne diyecekler amaben artık kızımın gelmesini istiyorum