2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 12:28:50
Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Haziran , 2011, 12:27:10
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 12:17:31
Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Haziran , 2011, 12:15:31
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 12:05:13
EYLÜL HOSGELDİN CANIM.EVET ALTTAN IŞIK VEREN Bİ GECE LAMBASI GİBİ BİRSEY EN İYİSİ.
hoşbulduk canım..
korkma bulantılar benim 10.hafta da bitmişti ara ara istifra ettim .. midem yandı ama .. uzun sürmemişti ..
en azından fazla bişe koklamamaya çalış  :D
umarım seninde erkenden geçer .. ben şükür bugün itibariyle geride bırakmış bulunuyorum 3.ayı  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar:
AYY ÖYLEMİ CANIM BENİM İNSALLAH YA.KAÇ HAFTALIK SİMDİ SENİN 13,HAFTADAMISIN? BENİMDE SANA ÇEKER İNSALLAH :laughing7: :laughing7: :amin: :amin:

tam 12 bitti canım valla 2 haftadır çok şükür .. maşşallah .. iyiyim ..
bana da 3.aya kadar çekiceksin dediler ama şükür iki gün iyi bi gün kötü .. 4 gün iyi bi gün kötü öle geçti benim ..
hergün kötü olduğum zamanlar ilk haftalardı korkunççtu.. amin canım darısı başına inşalah .. benim gibi atlatırsın .  :icon_thumright: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: AMİN CANIM MASALLAH SANA.BENDE ÖYLEYİM YA SADECE KOKU DUYARSAM BASLIYORUM ÇOK YERSEM BİDE.AY HADİ BAKALIM BENDE 3AYI BİTİREYİM SÜKREDECEM

çok yediğinde gülmemeye dikkat et  :ehi: :ehi:
bi kere sırf o yüzden istifra ettim  :toothy10: kocacım beni güldüre güldüre bi hal oldum .. sonra koşarak lavaboya zor yetiştim  ;D  istifra ederken korkuyor insan ama geçiyor çok şükür o günler de ..

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 12:29:45
çok şükür bir şikayetimiz yok eylül,bakalım salı kontrol var degerler ne alemde göreceğiz,sen nasılsın?
burcum hoşgeldin :hello:,nasılsın?

sagol canım biz iyiyiz seninde iyi olmana sevindim veeeeeeeeee son 15 gün kaldı kalpim pır pır

KasrıCinan

EYLÜLCÜM HAKLISIN YA BEN KONUSUNCA ÇOK MİDEM BULANIYOR GÜLMEYİ BIRAK.AYY ALLAH HERKEZE KOLAYLIK VERSİN

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

kızlar rüyamda 11 aylık bir erkek bebek gördüm. annesinin kucağındaydı. o kadar güzeldi ki. sona dua ede ede uyandım, Allahım diyordum, nolur benim de bebeğim sağlıkla doğsun da seveyim onu  :love9: ben iyice sabırsızlanmaya başladım

banu_fth

çok şükür bir şikayetimiz yok eylül,bakalım salı kontrol var degerler ne alemde göreceğiz,sen nasılsın?

aman iyi iyi sevindim çok şükür maşşallah   :nazar: :nazar: güzel haberlerle gelin inşallah kontrolünüzden..

4. aya girdik bakalım .. çok şükür .. zaman nasıl geçiyor . tek tek gün saydım .. yine öyle mi olur acaba ?
yoksa su gibi geçer mi artık ?? benimde pazartesi kontrolum var .. merakla heyecanla bekliyorum yavrumu görmeyi ..
:love8:

KasrıCinan

KIZLAR İLAÇ ATMAM LAZIM :igrenc: :igrenc: ALLAHIM NE ZAMAN BİTECEK BU İLAC VE İĞNELER.DUA EDİNDE BEBEĞİM ÇOK İYİ OLSUN VE BİTSİN İLACLAR.HADİ ÇIKIYORUM BEN KENDİNİZE BEBEKLERİNİZE İYİ BAKIN ÖPTÜM SİZİ :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Kızlar pazar alışverişine gidiyorum,görüşürüz sonra  :-* :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 12:33:04
EYLÜLCÜM HAKLISIN YA BEN KONUSUNCA ÇOK MİDEM BULANIYOR GÜLMEYİ BIRAK.AYY ALLAH HERKEZE KOLAYLIK VERSİN

evet haklısın o haftalarda hiç konuşmayayım . karnım doysun kokusuz yemeklerle ve uyuyayım istiyordum  :icon_thumright:

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Haziran , 2011, 12:33:42
kızlar rüyamda 11 aylık bir erkek bebek gördüm. annesinin kucağındaydı. o kadar güzeldi ki. sona dua ede ede uyandım, Allahım diyordum, nolur benim de bebeğim sağlıkla doğsun da seveyim onu  :love9: ben iyice sabırsızlanmaya başladım

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  ne güzel rüya ..
sağlıklıca kavuşalım inşallah yavrulara yaa  :love7: :love7:

banu_fth

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 05 Haziran , 2011, 12:31:55

sagol canım biz iyiyiz seninde iyi olmana sevindim veeeeeeeeee son 15 gün kaldı kalpim pır pır

keşke günler su gibi aksa .. 15 gün kalsa banada  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah .. deneyimlerini paylaş canım . bekleriz  :nazar: :nazar:

Aytii

güzel bir uçustan sonra yine biz geldik  :basardim:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Haziran , 2011, 13:10:39

keşke günler su gibi aksa .. 15 gün kalsa banada  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah .. deneyimlerini paylaş canım . bekleriz  :nazar: :nazar:
tabi poaylaşırım canım ama su bir gercek son zamanlar dahada zor

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Haziran , 2011, 13:10:39

ah ah gün gelecek kucaginada alirsin anlamazsin bile insallah nasil geçtigini zamanin  :nazar: :nazar:

muhribe

kızlar kayınpederim bizi şaşırtmaya devam ediyor. hani geçen gün dedim ya bize meyve falan yollamış bahçelerinden diye, kargo kutusunu bi açtık ne görelim. bebek için tulumlar, takımlar, çoraplar falan almış  :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Haziran , 2011, 15:13:17
kızlar kayınpederim bizi şaşırtmaya devam ediyor. hani geçen gün dedim ya bize meyve falan yollamış bahçelerinden diye, kargo kutusunu bi açtık ne görelim. bebek için tulumlar, takımlar, çoraplar falan almış  :love9:

masallah canim ne güzel torun olunca insanlar farklilasiyo

benim peder ve validede beni çok severlerdi ama bebek olduktan sonra daha a üstüme düsüyolar buda ister istemez insanin hosuna gidiyo  :love9: