2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

ay benim de canım felaket sütlü tatlı istedi. işten çıkınca akşam yapayım bari  :hungry:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

nur sende hosgeldin kızlar safaklarınız kaç söyleyin bakiim?

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

çok şükür biz iyiyiz canım sen nasılsın?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 11:30:51
çok şükür biz iyiyiz canım sen nasılsın?
bugün çok iyiym sükür yaaa  :nazar: ilk defa rahatça bi kahvaltı yaptııım.bulantım çok oluyor da bugün iyiym bakalım tabi birazdan çıkarmazsam :ehi:

Aytii

dünürüm ne tatlısıydı ya ,adı neydi ??? merak ettim bak
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 11:33:01
:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

unum bitmis  :BangHead:

yarina kaldi tatli  :'(

ayy kıyamam sana benimde unum bitti.bende yapamıyorum birsey.bi aldırmadım da

bugün it,bariyle şafak 22 canım tabi dahada erken olabilir artık Rabbim bilir hayırlısını versin az kaldııı :love9: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 11:33:48
dünürüm ne tatlısıydı ya ,adı neydi ??? merak ettim bak

soslu muhallebi canim

güzel bir tarif buldumda onu yapayim dedim ama un yok  :cildir:

Aytii

kizlar gögüs ucu diye bisey duydunuzmu? eczanelerde satiliyomus

bebek dogar dogmaz emmeyebilir diye hamileler ondan aliyolarmis

bende alicam sanirim  ::)

KasrıCinan

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 11:35:03
bugün it,bariyle şafak 22 canım tabi dahada erken olabilir artık Rabbim bilir hayırlısını versin az kaldııı :love9: :love9:
ayy çok az kalmıs canım benim sen hatırlat hep bize biz de hep dua edelim sana tamam

çık al canım benım evıne yakın en azından bir bakkal falan vardır ,yada eşin evde değilmi bugün onu gönder :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 11:36:34
çık al canım benım evıne yakın en azından bir bakkal falan vardır ,yada eşin evde değilmi bugün onu gönder :k06:

bu sicakta esim gitmek istese bile ben yollamam :D kavruluyo disarisi  :sad1: evde bile tansyonum düsüyo sicaktan  :icon_pale: yarin alirim bende  ::) bakkal yok cnm bizim evin etrafinda çok tenha bir yer hep ormanlik etrafi ve yesillik bakkal merkezde oraya gitmekte bir ölüm bu sicakta. bi bayir var inmesi kolay ama dönüs fena olur  :laughing7:

hımm anladım canımm,bizim eve bakkal çok yakın oldugundan aniden canım ısteyen şeyleri hemen gidip alıverıyorum :)