2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

evet canım ya her an her şey olabilir. bizim 9 günümüz var. ama hala tık yok. ağdamızı da yaptık geçen hafta sonu. ama uzamaya başladılar yaaaaaa  :sad1: napıcam kızlar. ama nerden bilebilirdim ki bu hafta da doğmayacağını  :-\

muhribe

Aytii

biz burdayiz  :hello:

oglumla sütlü tatli çekti canimiz tariflere bakiyoruz nette  :hungry:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

günaydin hosgeldiniz dünürüm  :opucuk: nasilsiniz

dünürüm benimde sütlü tatlı çekmişti geçen gün sakızlı tavuk göğsü yaptım,seviyorsan vereyim tarifini :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

KasrıCinan

ay hepiniz burdasınız ne güzel nasılsınz kızlar.hemen kahvaltı yapıp geliyorum.ditmeyin bi yere :opucuk: :opucuk: :D

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Haziran , 2011, 11:03:23
dünürüm benimde sütlü tatlı çekmişti geçen gün sakızlı tavuk göğsü yaptım,seviyorsan vereyim tarifini :opucuk:

sagol cnm benim  :-* ama ben süper bi tarif buldum  :hungry:

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Haziran , 2011, 11:03:51
ay hepiniz burdasınız ne güzel nasılsınz kızlar.hemen kahvaltı yapıp geliyorum.ditmeyin bi yere :opucuk: :opucuk: :D

tmm canım bekliyoruzzzz :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

ilk kez bir pazar bu kadar hareketli burası. demek bugün iş yerinde oğlumla canımız sıkılmayacak  :occasion14:

Aytii

günaydin Nur hosgeldin  :opucuk:

ben çikiyorum kizlar tatlimi yapayim bir an önce oglum sabirsizlaniyo  :hungry: öptüm sizi  :-* :wave:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Haziran , 2011, 11:15:05
günaydin Nur hosgeldin  :opucuk:

ben çikiyorum kizlar tatlimi yapayim bir an önce oglum sabirsizlaniyo  :hungry: öptüm sizi  :-* :wave:

GÜNAYDIN CANIM GÜLE GÜLE AFİYET OLSUNNN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

tmm dünürüm tatlının adını söyle barii :k06: :wave: