2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Haziran , 2011, 13:59:44
kızlar nasılsınız?ay ne güzel hepinizi doğum telaşı sarmış :nazar:

hoşgeldin sümeyracım.valla hepimiz endişeliyiz sancılar ağrılar doğum korkusu günler yaklaştıkça sıkıntılar artmaya başladı hepimizde
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 04 Haziran , 2011, 14:05:51

hoşgeldin sümeyracım.valla hepimiz endişeliyiz sancılar ağrılar doğum korkusu günler yaklaştıkça sıkıntılar artmaya başladı hepimizde
hosbuldum canım benim.olsun canım tatlı tebaşlar sağ salim kurtulun insallah az kaldı iyice.hem korku telas hem sevinç,garip bi duygu olmalı. :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

HAYAT29

haber vermeyı unutmayın arkadaşlar doğum yapan nasıl bişi paylaşırsınız bizimle bizde başımıza ne gelecek az çok bilmiş oluruz en önce kım şimdi benım 37+5 daha uzun olup bekleyen var mı huş bu saatten sonra her an hepımızın gelebilir diyorum dun ağdamı yaptırdım istediği zaman gelebilir artık diyorum :toothy10: :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Haziran , 2011, 14:07:53

hosbuldum canım benim.olsun canım tatlı tebaşlar sağ salim kurtulun insallah az kaldı iyice.hem korku telas hem sevinç,garip bi duygu olmalı. :nazar: :nazar: :nazar:

ben artık bir an önce zaman geçsin ve kavuşuyum istiyorum hem ben  zorlanıyorum hem de bebek  zorlanıyo sanki çıkmaya çalışıyo yakında kendi kendine uğraşa uğraşa karnımı yırtıp ayağını kafasını çakaracak :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 04 Haziran , 2011, 14:10:53

ben artık bir an önce zaman geçsin ve kavuşuyum istiyorum hem ben  zorlanıyorum hem de bebek  zorlanıyo sanki çıkmaya çalışıyo yakında kendi kendine uğraşa uğraşa karnımı yırtıp ayağını kafasını çakaracak :D
ilahi nur :ehi: sabret annesi beklemissin 8 ay az daha sabret de sağlıklıca gelsin

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 04 Haziran , 2011, 14:10:32
haber vermeyı unutmayın arkadaşlar doğum yapan nasıl bişi paylaşırsınız bizimle bizde başımıza ne gelecek az çok bilmiş oluruz en önce kım şimdi benım 37+5 daha uzun olup bekleyen var mı huş bu saatten sonra her an hepımızın gelebilir diyorum dun ağdamı yaptırdım istediği zaman gelebilir artık diyorum :toothy10: :toothy10:
şimdi hilal var p.tesi doğuma alınacak.öznur  onun da çok az kaldı sanırım.burcu meleğin günü de çok az kaldı.inşallah doğum yapıp paylaşırlarda ben de öğrenirim nasıl olcak :D genelde giremiyo arkadaşlar uzun süre girip doğum yaptık diyolar ama ayrıntıları alamıyoruz sanırım körü körüne gitcez bizde doğuma :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Haziran , 2011, 14:12:38
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 04 Haziran , 2011, 14:10:53

ilahi nur :ehi: sabret annesi beklemissin 8 ay az daha sabret de sağlıklıca gelsin
[/quo
canım şu 2 haftayı da bi atlatsaydık küveze girmesine gerek kalmadan yaşıyomuş bebek 36.cı haftadan sonra hadi 2 hafta daha geçse ama 38 de doğsun artık :D ŞAKA Bİ YANADA ALLAHIM SAĞLIKLICA NASİP ETSİN BEBEKLERİMİZİ BİZE

HAYAT29

ben cepten girer yazarım nur merak etme:)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 04 Haziran , 2011, 14:16:38
ben cepten girer yazarım nur merak etme:)

YAZ CANIM UNUTMA BAK SAKIN SEN BENDEN 3 HAFTA ÖNDESİN BİLGİLENDİR BENİ DOĞUM NASIL OLDU NASIL OLUYO SANCI

HAYAT29

İnşallah normal doğum olur da daha çok aydınlatırım :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 04 Haziran , 2011, 14:19:01
İnşallah normal doğum olur da daha çok aydınlatırım :ehi:
İNŞALLAHHH ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım?Biz kızımla 3-4 gündür temizlik telaşından çok yorulduk ağrılarım var  :sad1: :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Haziran , 2011, 14:41:16
Selam kızlar nasılsınız bakalım?Biz kızımla 3-4 gündür temizlik telaşından çok yorulduk ağrılarım var  :sad1: :sad1:
HOŞGELDİN GİZEM AMAN DİKKAT ET CANIM YA TEMİZLİK YAPINCA AĞRILAR ARTIYO

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 04 Haziran , 2011, 14:50:05
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Haziran , 2011, 14:41:16
HOŞGELDİN GİZEM AMAN DİKKAT ET CANIM YA TEMİZLİK YAPINCA AĞRILAR ARTIYO

Tatlım mecburiyet ne yapalım, kayınvalide ile olunca yapmak zorundasın. Temizlik yapmasam bile kendi yaparken beni 2 dk oturtmuyor sürekli birşeyler istiyor deli oluyorum. 17 Haziran gelse de İst ye geçsem artık çıldıracağım yoksa   :cildir: :cildir: :cildir:

hümeyra_t_e

slm kızlarrr ben geldim benim 13 gün kaldı 39. haftamıza girdik bakalım heran herşey olabilir artıkın