2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

dünürüm bazen taş gibi oluyor benım karnım ya böyle nefes alamıyorum okadar gerılıyorkı anlatamam :-\[/b]
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

iste onlar sancidan oluyomus pisicigim

sen hissetmiyosun ama aslinda içinden sinsi sancilar var demekki

çati muayenesini nezaman yapacak doktorun  ???

sekerbebe

KIZLAR SELAM NASILSINIZ..BEN HAREKETLERDE ZORLANIYOM.SANCILARIM OLUYO DOGUMDAN KORKUYOM :( :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

hoşgeldin şekerbebe ya nerelerdesin sen?dedim bu doğurdu herhalde :k06:kaçıncı haftadasın,nasılsın?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hosgeldin seker

kaçinci haftandasin suanda

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Haziran , 2011, 13:17:49
kizlar karniniz sert ise sanci var demektir

dikkat edin

ben 1 haftadır taş gibi oluyorum bazen :( noldu ya neden erken başladık
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: sekerbebe - 04 Haziran , 2011, 13:22:07
KIZLAR SELAM NASILSINIZ..BEN HAREKETLERDE ZORLANIYOM.SANCILARIM OLUYO DOGUMDAN KORKUYOM :( :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
hoşgeldin şekercik
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

sekerbebe

HOSBULDUK CANLARIM ..36 HAFTAM CANIM.PAZARTESİ 37. HAFTAYA GİRİYOZ.BENİM KIZ TERS HALA YA..PİSİCİK NUR  MON BEBE SİZİNKİLER NORMALMİ SEZARYENMİ BELLİMİ?

Aytii

Alıntı yapılan: sekerbebe - 04 Haziran , 2011, 13:26:32
HOSBULDUK CANLARIM ..36 HAFTAM CANIM.PAZARTESİ 37. HAFTAYA GİRİYOZ.BENİM KIZ TERS HALA YA..PİSİCİK NUR  MON BEBE SİZİNKİLER NORMALMİ SEZARYENMİ BELLİMİ?

cnm henüz belli degil ama ben her kontrolde doktoruma normal olsun diyorum. oglumun kafasi asagida çok sükür suanda kilosuda iyi görünüyo bi sorun olmazsa normal olacak benim  :amin: seninde az kalmis bu arada masallah  :nazar: belki son haftanda döner kizin belli olmaz

sekerbebe

HERKES ÖLE DİYO SON ANA KADAR BELLİ OLMAZ DİYOLAR .RABBİM BANA YARDIM ET..AGIRLAŞTIM İYİCE SOSYAL HAYATIM KALMADI İŞ YAPASIM ZATEN YOK EŞİM YAPIYO EVİ N İŞİNİ :) :ehi:

Aytii

desenize kizlar benim son rahat haftalarim  :suclu: kayinvalidem geliyo haftaya yazik kadincagiz ugrasacak her isle  :-\ ben fazla hareket edemiyorum hemen agri giriyo yaa pff hiç alisik degilim ki ben buna  :sad1:

HAYAT29

günaydın kızlar dun gece çok belim ağrıdı butun gece uyuyamadım belıme 2 yastık koydım oturur pozisyonda uyudum o kadar fenaydım yanı 3 4 kez de kasıklarıma ağrı girdi sabah 10 gıbı geçti ağrısı ancak bunlar doğum belirtisi olabilir miş sizce 37+6 günum bebişimin kafası aşağıda şuan sıkıntı yok ama geçen hafta daha doğum kanalına girmemişti

sekerbebe

BENDE KIPIR KIPIR BİRİ OLARAK HİÇ ALIŞIK DEGILIM BUNA.CIKSALARDA RAHAT ETSEK DİCEM AMA RAHAT EDİCEZMİ ACABA UYKUSUZ KALICAZ OLSUN GELSINLER SAGLIKLA SIHHATLE İNŞ. :k06: :k06:

Aytii

hosgeldin Hayat

evet o dediklerin dogum sancilari canim

benimkiler 30 haftada basladilar  :sad1: ve git gide cogaliyo hayirlisi olsun artik

seker bebe bencede gelsinler saglikla hayirli bir sekilde uykusuzluk önemli degil. sanki simdi çok mu rahatiz  :D

Dünürüm beni doktorum 2 kez alttan muayene etti zaten son iki gittiğimdede etti yani:) ilkinde açılma yok hiç dedi,ikinci muayenesindede açılma yok ama rahim ağzın yumuşamış dedi.çatı muayenesi bumu oluyor bılmıyorum ki,epey sokto elini içerisini yokladı falan
şekerbebe benim bebek aşağıda çok şükür 32 . haftamıydı neydi ozamandan beri aşağıda,Hayatcım hoşgeldin :hello: