2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Haziran , 2011, 08:54:11
günaydin diyelim oglumla  :opucuk:

dün hastanede konustugum kadin bana dediki 6 aylik bir hamile dogum yapmis ve kizi 600 gram dogmus  :-ooo ama yasiyomus bebek  :nazar: :love9: küveze koymuslar. birde 5 sene öncesinde küvezin bir günlügü 1000 liraymis  :-\

:-ooo :-ooo :-ooo geri kalan 3 ayını küvezde tamaladığını düşünsene Ayten

Aytii

3 ay kalmis zaten Hilal  :honk: mecburen çünkü çok küçük dogdu

FeHi

Ayyy tabi parmak çocuk denilir 600 grm'lık çocuğa :honk:

Aytii

ay Allah korusun  :amin: zamaninda dogsunlar insallah  :amin:
dün benim yanimda 37 haftalik bi kadin yatiyodu nst de. onda hiç sanci çikmadi mesela. ama o sezeryan olacakmis zaten. bende içimden diyorumki galiba normal dogum isteyenlerin sancilari erkenden çikiyo ortaya  :ehi: ayy insallah Allah gönlüme göre verir  :amin: :hello2:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Haziran , 2011, 09:02:51
ay Allah korusun  :amin: zamaninda dogsunlar insallah  :amin:
dün benim yanimda 37 haftalik bi kadin yatiyodu nst de. onda hiç sanci çikmadi mesela. ama o sezeryan olacakmis zaten. bende içimden diyorumki galiba normal dogum isteyenlerin sancilari erkenden çikiyo ortaya  :ehi: ayy insallah Allah gönlüme göre verir  :amin: :hello2:

hahahahah  :ehi: :ehi: :ehi: kıs kopardın beni sabah sabah
içini ferah tut tatlış takma kafanı erken doğurcam diye Allahın dediği olur Böyle şeyleri düşünerek dinleyerek korktugunu başına getirme Ayten

Aytii

:k06: :k06: ay evet ya 40 kere söylemesem bari   :ehi:
zaten çogu kisi sanci çeksede gününde doguruyomus  :occasion5:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Haziran , 2011, 09:07:49

Evet canım mesela bak bende de ne nişan düşmesi ne suyun gelmesi nede sancı hiçbi belirti yok buda normal bi durum diil bence..

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 04 Haziran , 2011, 09:11:53
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Haziran , 2011, 09:07:49

Evet canım mesela bak bende de ne nişan düşmesi ne suyun gelmesi nede sancı hiçbi belirti yok buda normal bi durum diil bence..

ama sana suni sanciyi direk verirler daha da hizlanir dogumun bu durumda

suni sanciyla dogum daha kisa sürer derler

insallah kisa bir zamanda hemencecik pirtlatirsin Hilalim  :amin:

FeHi

Aytii

evet çünkü çatinin açilmasini hizlandiriyo ki doktorun sana müsait demis yani büyük ihtimalle çabuk gerçeklesir senin dogumun  :nazar:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Haziran , 2011, 09:28:35
evet çünkü çatinin açilmasini hizlandiriyo ki doktorun sana müsait demis yani büyük ihtimalle çabuk gerçeklesir senin dogumun  :nazar:
OOOO süper ozaman  :occasion5:
Ben şöyle düşünüyodum uzar benim ki Salı gününe kadar

Aytii

FeHi

Ayten hani doğum hikayelerimiz diye bölüm var ya bu site de şuan ismini hatırlayamadgm bi arkadaş yazmıştı ordan aklımda kalmış uzar diye..
Birde doktorum şöyle demişti sancı veririz artık akşamamı sabaha mı doğum gerçekleşir bilemeyiz demişti :honk:
Meryem suresini, fethi suresini ve hurma yiyerek doğumu hızlandırmaya vesile olur İnşALLAH bu yapcaklarm :k06:

Aytii

olur olur merak etme sen ;) sen yeterki gönlünden dile Allahim hiç bir duayi geri çevirmez  :amin: :love9:

Aytii

sen çantana neler koydun Hilal? kendi çantan ve bebegin çantasina? bende yavas yavas hazirliklari bitirmeye çalisiyorumda  ::)