2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

kadrolarımızı imzalayalım alcam kızıma kocaman oyun halısı :k06:

muhribe

oh yuvarlansın dursun üstünde tontiş  :k06:

izemsevi

debelensin dursun yumurcak allahım hayırlısıyla kucağıma bir gelse prensesim totosunu sıkcam,yanaklarını öpü öpü yapcam oy yerim ben onu  :k06:

...ŞehzadEfe...

geçtim biraz arkada yattım ayaklarımıda uzattım iyi geldi şükür allahıma geçti sanki eger devam ederse arıcam dediğiniz gibi her gittiğimizde para almasını biliyolar

izemsevi çok sevindim allahım inşallah bizide kadroya alırlar memur oluruz  :amin: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

nagihan geçmiş olsun canım. sürekli oturur pozisyonda durmaktan kasıklarına baskı oluyor ya o da ağrı yapıyor olabilir. arada belini dinlendirmekte yarar var canım

izemsevi

nagihan canım sen sende sözleşmeliysen geçersin kadroya durum neyki

...ŞehzadEfe...

sürekli oturuyorum belki ondan olabilir arasıra artık arkaya gecip yatmayı düşünüyorum boylelikle dinlerim

izemsevi canım bizde durum karışık normalde garanti bankası çalışanıyım ama igdaşta calışıyorum ben igdaşın parasını biz aldığımız için veznelerinde garanti elemanları çalışıyo şimdi igdaş satılıcaz yani özelleşicek özelleşirken bizleri kadroya alabilirlermiş kadroya alırlarsa çok iyi olucak hee almadılar biz bankaya geri dönücez kısmet tabi hakkımızda hayırlısı

izemsevi

bankacılıkta zor bir durum ya sabır istiyor valla

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: izemsevi - 03 Haziran , 2011, 15:36:42
bankacılıkta zor bir durum ya sabır istiyor valla

aynen oyle burası kadar rahat bir yer bulamam yazın iş yok kışın çalışıyosun saat8:00 akşam 17:00 cumartesi pazar yok kısmet hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

izemsevi

valla nagihan hiçbirşeyi önceden planlamaya gelmiyor allah bir yerden kolaylık veriyor eşimd ebende sözleşmeliydik eşim kültür bakanlığı ben iç işleri bakanlkığında sözleşmeliyiz verilirmi verilmezmi derken allaha şükür verdiler

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: izemsevi - 03 Haziran , 2011, 15:40:48
valla nagihan hiçbirşeyi önceden planlamaya gelmiyor allah bir yerden kolaylık veriyor eşimd ebende sözleşmeliydik eşim kültür bakanlığı ben iç işleri bakanlkığında sözleşmeliyiz verilirmi verilmezmi derken allaha şükür verdiler

allahım gönlünüze göre vermiş ne güzelll dediğin gibi kuzunnn hayırlı gelmişşş  :nazar: ayy yerim onları ben yaaa doğursakta sevsek  :love9:

izemsevi

Alıntı yapılan: nagihannn - 03 Haziran , 2011, 15:44:12

allahım gönlünüze göre vermiş ne güzelll dediğin gibi kuzunnn hayırlı gelmişşş  :nazar: ayy yerim onları ben yaaa doğursakta sevsek  :love9:

he valla ya bir doğursakta sevsek alışverişe başladınmı senin kızmı erkekmi :dontknow:

muhribe

oh işlerimiz bitti sayılır, oğluşumla keyif yapıcaz şimdi

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: izemsevi - 03 Haziran , 2011, 15:48:35
Alıntı yapılan: nagihannn - 03 Haziran , 2011, 15:44:12

he valla ya bir doğursakta sevsek alışverişe başladınmı senin kızmı erkekmi :dontknow:

erkek ama daha başlamadım korkuttular hep erkenden alınmaz diye bende daha bişey almadım şu 4. ayıda bitirsek alıcaz inşallah içim gidiyo ama dükkanlardan geçince

muhribe

nagihan tedbirli olmak güzel ama çok da korkutma kendini. bir şeycik olmaz Allahın izniyle. ben bebişime ilk hediyesini cinsiyetini öğrendiğim akşam aldım. minnacık lacivert ayakkabı aldım oğluma.  :love9: