2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

...ŞehzadEfe...

selam herkeseee arkadaşlar 15+6 haftalık hamileğim ve kasık ağrılarım oluyo normalmi doktor ara ara olan normal demişti bugun biraz uzun sürüyo agrıları acaba doktoru arasammı sizinde boyle agrılarınız oluyomuydu  :icon_scratch:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

Alıntı yapılan: nagihannn - 03 Haziran , 2011, 13:59:12
selam herkeseee arkadaşlar 15+6 haftalık hamileğim ve kasık ağrılarım oluyo normalmi doktor ara ara olan normal demişti bugun biraz uzun sürüyo agrıları acaba doktoru arasammı sizinde boyle agrılarınız oluyomuydu  :icon_scratch:
canım doktorlar diyor ki o ağrıların sebebi rahimin hala kendini adet olmamaya alıştıramamasıymış. yani düzenli aralıklarla rahim adet olacakmış gibi kasılır, ağrı yaparmış. yani eğer ağrılar periyodik ve şiddetli değilse normal canım. ama yine de için rahat edecekse doktoruna danışmakta fayda var

izemsevi

nagihan şekerim ara mutlaka bence kasık ağrısı önemli bir durum benimde tam 15-16 hafatada lekelenmem olmuştu hafifte kasık ağrım vardı drum 10gün rapor verdi  ve 3 hafta progesteron depot diye progesteron hormonun bulunduğu bir deo iğne var onu vurundum ama ihmal etme mutlaka ara ve muayeneye git.

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 03 Haziran , 2011, 13:56:02
hoşgeldiniz hoşgeldinizzzz  :muzz: :occasion14: :occasion5:

hoşbulduk hoşbulduk oynat göbeği yandan oh oh  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: bir sevindirik olduk kızımla eğlenesimiz var biri gelsede bizi addalara götürse.

...ŞehzadEfe...

iğne falan vurulmadım lekelenme de yok geçen gittiğimde sordum ara ara olan ağrılar normal demişti şimdi başladı ve uzun sürüyo agrım hala agrılarım var offf korkuyomdaa ya kötü bişeyse  :y25:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 03 Haziran , 2011, 14:04:31
Alıntı yapılan: muhribe - 03 Haziran , 2011, 13:56:02
hoşgeldiniz hoşgeldinizzzz  :muzz: :occasion14: :occasion5:

hoşbulduk hoşbulduk oynat göbeği yandan oh oh  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: bir sevindirik olduk kızımla eğlenesimiz var biri gelsede bizi addalara götürse.
ooohhh keşkeeee. ben de zor duruyorum ofiste ya, eve gidesim var.

...ŞehzadEfe...

eger hamile kalmasaydım şuan bügün adet olmam lazım dı benim hiç aksamazdı acaba ondanmı bilemedimki zırt pırt doktora sormak istemiyorum bişeyleri de

muhribe

Alıntı yapılan: nagihannn - 03 Haziran , 2011, 14:11:21
eger hamile kalmasaydım şuan bügün adet olmam lazım dı benim hiç aksamazdı acaba ondanmı bilemedimki zırt pırt doktora sormak istemiyorum bişeyleri de
canım bahsettiğim sebepen olabilir. bende oluyordu ama şiddetli değildi. doktor böyle bir açıklama getirmişti. ama eğer kendini kötü hissedersen doktorunu mutlaka haberdar et. çekinmene gerek yok zaten bizim için var onlar  ;)

izemsevi

nagihan canım adet döneminse onunda etkisi tabi olabilir hiç çekinme bende ilk zamanlar öyleydim çekiniyordum sormaya ama sonuçta her ay gidip para veriyoruz onlar hiç çekinmiyorlar almaya aklına ne takılıyorsa sor yada git sonuçta hamilelik bizim bilmediğimizbir şey benimde nagihan 15-16 hafatlarda tam oldu birşeyim yoktu birgün sabah baktım çok açık lekelenme var hemen acile gittim drum il dışındaydı o yönlendirdi orda ilk iğne vuruldu ertesi gün dr gözüktüm korkulacak bir drum değil ama biz yinede tedbir için 10gün dinlenme verelim dedi ve iğne vurdu 3 hafta  haftada birkez

muhribe

kızlar sıkıntılı durumlarda doktorunuzu aramaya çekinmeyin. millet hapşursa arıyor nerdeyse. bi biz fazla hassasız galiba doktoru rahatsız etmeme konusunda. ama izemsevinin dediği gibi onlar bizden para alırken hiç çekinmiyor  :laughing7:

izemsevi

yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kızlar çok sevindirik olduk kızım bereketiyle geldi sözleşmelilerin kadroya geçirilmesiyle ilgili kararname imzalandı allahım şükürler olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sana kızım daha şimdiden bize şans getirdi  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

muhribe

izemsevi çok sevindim canım, her bebek kısmetiyle gelir dedikleri çok doğru. Allah daha iyi etsin inş. ben de hamile kaldım, kısa zaman sonra kocaman zam yaptılar maaşıma sağolsunlar. eşim de dün müjdeyle eve geldi, ekimde maaşı nerdeyse yarı yarıya artıyor inş. oğlumuz kendi masrafını çıkarıyor diyor  :k06:

izemsevi

çok sağol canım evet kesinlikle allah bunaltmıyor kısmetini bereketini veriyor :amin: :amin: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hello2: :hieyt:

muhribe

bun kutlamak için kızına bi hediye al bu akşam  ::)