2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

inş pisicik umarım öyle olur. benle ilgilenmeseler de olur, ama eşim için isterim. çünkü ilgisizliklerine çok güceniyor. babası öyle canayakın olunca eşimin yüzünde güller açtı. çocuk gibi sevindi kıyamam.

muhribe

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 03 Haziran , 2011, 12:03:07
YAKİMSE BANA CEVAP VERMİYOR  :cussing:  :cussing:  :cildir:  AHANDA KÜSTÜM GİDİYORUM GÖKSUYA GEZMEYE  :ehi:
canım kusura bakma ben sorunu göremedim

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

burcum cevap verdim ya tatlım hoşgeldin dedim :opucuk:nasılsın bakalım neler yapıyorsun yormuyorsun dimi kendini :aferin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

yo canım yormuyorum kendimi zaten saka yaptım kızlar birazdan kız arkadas gelip arabasıylan alacak komsumda hamileye onlarla göksuya gidip bir güzel suyu seyredip semaverde cay keyfi yapıcaz e malum son 17 gün canlar birdaha bu günleri cok ararım  :ehi:  :ehi:

ohh canım ne güzel,keyfini çıkar derim yinede dikkat et kendine bak çok az kaldı :aferin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

burcu beni de götürsene :) istanbula iyice sıcak basmaya başladı. daha şimdiden yanıyorum ben kızlar, doğurana kadar halim nolucak valla :S

havalarda çok sıcak muhribecim yanmakta haklısın yani,ankarada sıcak bugün :sunny:evden çıkmıyorum zaten evin içi serin yine,zaten çıkıncada ıkı adım yuruyup kesılıyorum nerde eski günlerrrr

burcu MELEK

ah canım gel götüreyim sen iste yeterki valla o konuda sanslıyım ankaraya neredeyse hergün yagmur yagıyor en azıdan benim oturdugum yere  :ehi:  :ehi: sıcak gelene kadar kızımda gelir. pisiik valla dikkat ediyorum araba var sancı tutarsa doktora zaten esim hastaneye bile gelemediyi için yogunlugundan hep tek gidip geliyorum komsularım diyorki valla bu en son sokakta doguracak durmuyorki yerinde  :ehi:  :ehi:

muhribe

ben de diyorum sıcaklardan sırtıma klima takıp gezicem :) sabah işe gelene kadar sırılsıklam kalıyorum. Allah vere de hasta falan olmasam.

şekerler ben çıkıyorum uzanayım biraz görüşürüz sonra :opucuk: :wave:

muhribe

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 03 Haziran , 2011, 12:23:28
şekerler ben çıkıyorum uzanayım biraz görüşürüz sonra :opucuk: :wave:
iyi dinlenmeler canım  :opucuk:

burcu MELEK

bende cıkıyorum canlar haydi kızımla gezmeye  :wave:  :wave:

muhribe

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 03 Haziran , 2011, 12:25:52
bende cıkıyorum canlar haydi kızımla gezmeye  :wave:  :wave:
iyi gezmeler  :hello: yine gelin  :opucuk:

HAYAT29

kızlar selam ağrısı olan var mı ben 37+4 günlük hamileyım ve daha tık yok:(( oğluşum da çok hareketli içerde keyfı yerınde gibi saat bır den sonra dr a gideceğim nts ye bağlayacak kalp atışlarına bakcam dedı ay gelsın artık ya çok sıcak gece uyuyamıyorum süreklı kalkıyorum  gece tuvalete gidiyorum terden sırılsıklam oluyorummm artık gelsin yaaaa :ehi:

izemsevi

biz geldik biz geldik iştede biz geldik :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: