2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

ya iste Türkiyedeki doktorlar kolayina kaçiyo bana kalsa

ama ben bugün yine sorcam nasil bebegin vaziyeti diye

bana çok kilolu diyecek büyük ihtimalle

Allah hayirlisini versin  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Haziran , 2011, 10:29:56

HAYIRLISI OLSUN EN SON KAÇ KİLOYDU SENİNKİ 7 MAYISTA GİTTİĞİNDE BANA DA KİLOLU DEDİ EN SON KONTROLÜMDE 2 KİLO 300 GR DI
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 03 Haziran , 2011, 10:33:28

HAYIRLISI OLSUN EN SON KAÇ KİLOYDU SENİNKİ 7 MAYISTA GİTTİĞİNDE BANA DA KİLOLU DEDİ EN SON KONTROLÜMDE 2 KİLO 300 GR DI

2 kiloda kiloluysa :D

bana geçen hafta 1957 gram dedi doktor ama benim doktorum degildi baska bi doktordu. acile gittim ya o bakti bana mecburen benim doktorum gelmemisti. oyuzden bugün yine sorcam bakmasini isticem geçen haftaki doktoru begenmedim ben  :-\ çok vasatti. simdi doktorum bana 3 kilo diyomus  :-ooo :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Haziran , 2011, 10:35:51
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 03 Haziran , 2011, 10:33:28

2 kiloda kiloluysa :D

bana geçen hafta 1957 gram dedi doktor ama benim doktorum degildi baska bi doktordu. acile gittim ya o bakti bana mecburen benim doktorum gelmemisti. oyuzden bugün yine sorcam bakmasini isticem geçen haftaki doktoru begenmedim ben  :-\ çok vasatti. simdi doktorum bana 3 kilo diyomus  :-ooo :k06:

SENİN DAHA TOMBİŞ MAŞALLAH :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

ya ben inanmiyorum pek bu aletlere  :-\ bence fazla gösteriyodur

ama gerçi bizim ailede bebekler hep dombili  doguyo :suclu:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Haziran , 2011, 10:40:00
ya ben inanmiyorum pek bu aletlere  :-\ bence fazla gösteriyodur

ama gerçi bizim ailede bebekler hep dombili  doguyo :suclu:

FAZLA GÖSTERSEDE YİNE DE ÇOK CANIM YAA BÜYÜK İHTİMAL SENİN DE BEBİŞ DOMBİLİ OLCAK NE KADAR YANILSADA ALETLER :d

Aytii

sus Nur  :caca: bak Fransaya giderim dogurmak için  :tongue3:

Aytii

neyse canlar ben gidiyorum aksama ancak gelirim eve büyük ihtimalle yarin bilgi veririm size  :opucuk: kendinize cici bakin  :wave:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Haziran , 2011, 10:45:05
sus Nur  :caca: bak Fransaya giderim dogurmak için  :tongue3:

ANACIMMM  ORDA DAHA GÜZELSE İMKANLAR GİT DOĞURDA GEL NE GÜZEL :D dur hele dellenme git bakalım bugün ne dicek doktor kaçta randevu

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Haziran , 2011, 10:47:29
neyse canlar ben gidiyorum aksama ancak gelirim eve büyük ihtimalle yarin bilgi veririm size  :opucuk: kendinize cici bakin  :wave:

sorumun cevabı burdaymış :D haydi güle güle git gel güzel haberlerle gel tamam mı.öptümmm

muhribe

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk canım nasılsınız bakalım? :aferin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

iyiyiz canım nolsun, oğluşumla bugün de bitsin yarın evde keyif yapalım diye bekliyoruz. sizde keyifler nasıl?