2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Haziran , 2011, 09:52:49
günaydin Nurum nasilsin yafrim  :laughing7:

heç iyi deelim bacım yaaaa :D şu 5 hafta çabuk geçsin istiyorumm sen nasılsın nasıl gidiyor ev hanımlığı iş başı ne zaman
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 03 Haziran , 2011, 09:56:02

heç iyi deelim bacım yaaaa :D şu 5 hafta çabuk geçsin istiyorumm sen nasılsın nasıl gidiyor ev hanımlığı iş başı ne zaman

niye iyi degilsin  ??? aman sende 35 haftayi geçirdin 5 haftayimi geçiremiceksin :D

ben bugün dogum iznine ayriliyorum kismetse  :muzz:

izemsevi

Takılıyorum ayten bende geçen ayın 11de gitmiştim bu ay yine öyle gitcem haftaya çalışabilir raporu alcam

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aytii

insallah dayanirsin Seval bu sicaklara  :icon_pale:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Haziran , 2011, 09:58:14
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 03 Haziran , 2011, 09:56:02

niye iyi degilsin  ??? aman sende 35 haftayi geçirdin 5 haftayimi geçiremiceksin :D

ben bugün dogum iznine ayriliyorum kismetse  :muzz:

yatamıyorummm her yerim uyuşuyo karnım ağrıyo geceleri püff kabus gibi.geçmiyoo yaaaa geçmiyooo günlerrr.ohhhh iznin başlıyo :D çok züper olmuş
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

hayırlısı ayten allah kolaylığını verir derler zaten işe geleceğim gün sayısı hafta içi olarak 27 gün kaldı

Aytii

Nurum ne diyo doktorun sana? normal yapma imkanin varmiymis???

Seval vallahi ben degil 27 gün 1 saniye dahi duramam öyle is yerinde felan

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Seval allah kolaylık versin ne diyim ama gerçekten zor ve zorlanacağın kesin dilerim kolayca atlatırsın  :amin:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Haziran , 2011, 10:04:41

büyük konuşma ayten  :k06: 10gün öncesine kadar çalışıyordunya bacım ben şuan allaha şükür rahatım şubemdeki arkadaşalrım çok iyi müdürüm çok anlayışlı evdede olsam aynısı olcak ben evde strese girerim kendime durmadan iş çıkartırım zaman geçsin diye allah nasip ederse aralığın sonunda başlıycam ozamanda prrensesim 5aylık oluyor büyüor erken bırakmıycam yumurcağımı şimdi bize kadroda veriliyor

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 03 Haziran , 2011, 10:10:40

büyük konuşma ayten  :k06: 10gün öncesine kadar çalışıyordunya bacım ben şuan allaha şükür rahatım şubemdeki arkadaşalrım çok iyi müdürüm çok anlayışlı evdede olsam aynısı olcak ben evde strese girerim kendime durmadan iş çıkartırım zaman geçsin diye allah nasip ederse aralığın sonunda başlıycam ozamanda prrensesim 5aylık oluyor büyüor erken bırakmıycam yumurcağımı şimdi bize kadroda veriliyor

büyük konusmakla ne ilgisi var Seval? dayanamiyorum ve bunu açikça söyledim is yerindekilerede

doktorumada söylicem ne yapacak? zorla sen isemi gideceksin diyecek ???

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

CANIM EN SON Kİ KONTROLDE BİRAZ TOMBİŞ VE KAFA ÇAPI BÜYÜK ÇIKTI BÖYLE GİDERSE NORMAL DOĞUM RİSKLİ OLUR DEDİ 8 HAZİRANDA KONTROL VAR BAKALIM YİNE Mİ BÜYÜK ÇIKCAK KAFASI

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 03 Haziran , 2011, 10:21:56

CANIM EN SON Kİ KONTROLDE BİRAZ TOMBİŞ VE KAFA ÇAPI BÜYÜK ÇIKTI BÖYLE GİDERSE NORMAL DOĞUM RİSKLİ OLUR DEDİ 8 HAZİRANDA KONTROL VAR BAKALIM YİNE Mİ BÜYÜK ÇIKCAK KAFASI

banada ayni seyi demisti doktorum kafasi için

hayirlisi olsunda ben anlamiyorum avrupadakilerin bebekleri 5 kiloda olsa normal doguruyolar ama Türkiyede risk diyolar  :-\

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 03 Haziran , 2011, 10:24:36
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 03 Haziran , 2011, 10:21:56

banada ayni seyi demisti doktorum kafasi için

hayirlisi olsunda ben anlamiyorum avrupadakilerin bebekleri 5 kiloda olsa normal doguruyolar ama Türkiyede risk diyolar  :-\

VALLA BEN DE ÇÖZEMEDİM MİLLET BANA DA SÖYLÜYO ESKİDEN NASIL DOĞUYORMUŞ BEBEKLER DİYE.BİLMİYORUM ŞU SIKINTIDAN Bİ KURTULUP SAĞ SALİM KUCAĞIMIZDA Bİ GÖRSEYDİK