2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

slm arkadaşlar ben geldim :hello: nasılsınız bakalım

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 14:58:58
amin canım Allah razı olsun. Rabbim hepimizin evine huzur versin  :amin:
Canım Muhribem dünyaya bedel duan için Rabbim bin kere razı olsun senden

muhribe

valla burcu sen benim kayınpederimin gelini olsaymışsın yaşarmışsın :) benim eltim de yetim. kayınpederim maaşının kuruşuna kadar onlara harcıyor. arada bize de dokunduruyor sizin [eşimle benim bi de benim ailemin] durumu iyi, ona ihtiyacımız yokmuş. Allah muhtaç etmesin zaten  :amin:

FeHi

Hoşgeldin Afra
Burcu benden sonra sen mi doğurcan kıs

muhribe

burcu MELEK

evet fehicim senden sonra sıra bende  :muzz:  :muzz:  :muzz: afra hoş geldin  :opucuk:  :opucuk:   valla muhribecim burdada tam tersi işte annem yok diye bu rahatlık babamda cok takmıyor zaten e insanlar sahipsiz görmesinler tabi

Aytii

hiç heveslenmeyin bu gidisle ben sizin hepinizi sollicam  :muzz: :muzz: yihhuuuu  :occasion5: :muzz:

:ehi: :ehi:

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Haziran , 2011, 15:15:22
hiç heveslenmeyin bu gidisle ben sizin hepinizi sollicam  :muzz: :muzz: yihhuuuu  :occasion5: :muzz:

kız otur oturduğun yerde, tut bi tarafını  :k06: daha vakti var oğuz bebeğin

hümeyra_t_e

hoşbulduk..fehi seninle aramda 1 hafta var ben 39 a yeni girdim..senin doğum tarihin ayın kaçı

burcu MELEK

yok fehicim senden sonra afra doguracakmış neyse siz dogurun bana cesaret gelsin  :ehi:  :ehi:

Aytii

Afra hosgeldin

oo azkalmis masallah  :nazar: :nazar: normalmi olacak dogum yoksa sezeryanmi?

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 15:16:17
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Haziran , 2011, 15:15:22

kız otur oturduğun yerde, tut bi tarafını  :k06: daha vakti var oğuz bebeğin

oturuyorum ama agriyo  :sad1:

muhribe

ayten aeada yürüyüş yap şekerim. ben de iş yerinde koca gün oturuyorum, ağrı yapıyor. akşam eşim gelince parkta yürüyoruz 1 saat kadar. o kadar iyi geliyor ki anlatamam

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 15:21:49
ayten aeada yürüyüş yap şekerim. ben de iş yerinde koca gün oturuyorum, ağrı yapıyor. akşam eşim gelince parkta yürüyoruz 1 saat kadar. o kadar iyi geliyor ki anlatamam

cnm bizim burasi tenha ve disarisi çok sicak  :sad1: yan çikamiyorum yürümek için ancak evin içinde hareket ediyorum birde tek basima çarsiya gittigimde mecburen yürüyorum. dün mesela yürüdüm baya gece çok sanci oldu  :honk: yürümekte dogumu kolaylastiriyomus belki fazla yürümekte iyi degil  :laughing7:

muhribe

öyle tabi her şeyin fazlası zarar. biz yürüyüşe arabayla gidiyoruz. parkta yürüyüp arabaya atlayıp eve dönüyoruz. eşime diyorum spora arabayla giden bi biz varızdır  :k06: