2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 14:18:08
boşver canım aslına baksan herkeste az çok aynı dert var. napalım insan bir noktadan sonra umursamamayı öğreniyor. belki de hak ettiklerinden fazla değer verdiğimiz için oluyor bunlar. neyse ki Allah bizlere minik melekler nasip etti de artık dünya onların etrafında dönüyor  :nazar:
evet kızım ah ne güzel bir duygu besiyini bile serdim valla herseyi tam hazır dün en son küvetini filesini filan aldım yerim onun popişini

muhribe

maşallah güzel kızına  :nazar: geçenlerde düşündüm son 7-8 aydır hayatım ne kadar değişti aslında. hep oğlumu düşünür oldum, gecem gündüzüm o oldu. annelik böyle bir şey demek ki daha doğmadan hayatımızın merkezine yerleşiyor afacanlar  :love9:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 14:24:14
maşallah güzel kızına  :nazar: geçenlerde düşündüm son 7-8 aydır hayatım ne kadar değişti aslında. hep oğlumu düşünür oldum, gecem gündüzüm o oldu. annelik böyle bir şey demek ki daha doğmadan hayatımızın merkezine yerleşiyor afacanlar  :love9:
insan görmediyi birseyi nasıl seviyor deyilmi o bir hareket ettiyinde ben cıldırıyorum ne güzel bir olay  :laughing7:  :laughing7:

burcu MELEK

geri döndüren gördünmü gecmişi boşa soldurdun o nazlı gencliyi. bir avuç toprak için yor kendini dünyada ölümden baskası yalan.... nekadardogru deyilmi birgün ölüp gidicez işte ne yasadıysak nasıl yasadıysak o kalacak bize su hayatta kimse kırmasa incitmese birbirini ne güzel olur

muhribe

öyle tabi ki. insanlar fenalıktan ne anlıyorlar bilmiyorum ki. geçenlerde eşim dedi ki annem eğer bize yakın olsa bizim aramız bu kadar iyi olmazdı. kendi bile biliyor annesinin yapabileceklerini. inanır mısın canım bayramlarda bile gitmiyor memleketine. ben arada çok dil döküyorum, bak gitmiyoruz ama benden bilecekler, gelin getirtmiyor oğlumuzu diyorlar diyorum, ancak o zaman gitmeye razı oluyor. ama geçen bayramda o bile işe yaramadı. çünkü ne zaman gitsek hep bir fitne fesat çıkıyor, eşimin canını sıkıyorlar. annesi ayrı anlatıyor, kardeşleri, teyzeleri ayrı. hep birbirlerini kötüleme çabasındalar. sonunda eşimin canı sıkılıyor tabi.

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 14:42:50
öyle tabi ki. insanlar fenalıktan ne anlıyorlar bilmiyorum ki. geçenlerde eşim dedi ki annem eğer bize yakın olsa bizim aramız bu kadar iyi olmazdı. kendi bile biliyor annesinin yapabileceklerini. inanır mısın canım bayramlarda bile gitmiyor memleketine. ben arada çok dil döküyorum, bak gitmiyoruz ama benden bilecekler, gelin getirtmiyor oğlumuzu diyorlar diyorum, ancak o zaman gitmeye razı oluyor. ama geçen bayramda o bile işe yaramadı. çünkü ne zaman gitsek hep bir fitne fesat çıkıyor, eşimin canını sıkıyorlar. annesi ayrı anlatıyor, kardeşleri, teyzeleri ayrı. hep birbirlerini kötüleme çabasındalar. sonunda eşimin canı sıkılıyor tabi.
Helal muhribe ne güzel farkında annesinin

burcu MELEK

cok güzel canım haklıyı haksızı bilmesi öyle olmasa cok zor olurdu inan benimki aşırı düşkün her sabah mutlaka e4vine gider bazen akşamda ugrara amam hergün mutlaka annesini görür yani okadar feci bişey bazen sabah cok erkenmi gitti zaman bulamadı iştende gece 1 de mi dönecek gider annesini görür yanında yarım saat oturur öyle gelir eve ben ömrümde böyle bişey görmedimya nasıl düzelir onuda bilmem

muhribe

evet canım çünkü eşim daha orta okuldayken ayrılmış ailesinin yanından. hep yatılı okullarda kendi çabasıyla okumuş. diyor ki milletin annesi hafta sonları şöyle şöyle yapardı, ama benim garibimi doğru düzgün arayıp sormamışlar bile. hala da öyle. bir kardeşine babası yıllardır bakıyor, eline ne geçse ona aktarıyor. ama bak bizim bebeğimiz olacak daha bir çöp almadılar. bir şey demiyorum Allah bilsin. çok şükür ihtiyacımız da yok. ama eşim çok güceniyor. üvey evlat gibi. böyle olunca o da sıcaklığını kaybetmiş işte

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 14:52:59
evet canım çünkü eşim daha orta okuldayken ayrılmış ailesinin yanından. hep yatılı okullarda kendi çabasıyla okumuş. diyor ki milletin annesi hafta sonları şöyle şöyle yapardı, ama benim garibimi doğru düzgün arayıp sormamışlar bile. hala da öyle. bir kardeşine babası yıllardır bakıyor, eline ne geçse ona aktarıyor. ama bak bizim bebeğimiz olacak daha bir çöp almadılar. bir şey demiyorum Allah bilsin. çok şükür ihtiyacımız da yok. ama eşim çok güceniyor. üvey evlat gibi. böyle olunca o da sıcaklığını kaybetmiş işte
Muhribecim Rabbim senden ve evladından yana yüzünü güldürsün İnşALLAH, o eksikliğini güzel eşiyle bide bebişiyle doldursun

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 14:52:59
bizimkinin kardeside 4 yıl dersaneye gitmiş bi ünüverstide okudu simdi 2 ciyi okuyor buda herseyini karsılıyor.bunuda daha 5 ci sınıfta babası inşata götürüp döve döve calıştırıyormuş ama bu hiç soguk deyil bayılır onlara umarım bigün döner yanlısından  :amin:  :amin:

muhribe

amin canım Allah razı olsun. Rabbim hepimizin evine huzur versin  :amin:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 14:58:58
amin canım Allah razı olsun. Rabbim hepimizin evine huzur versin  :amin:
:amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

Aytii

Burcu kiz bu Betül Demirin Hop Dedik sarkisini duyunca aklima sen geliyosun  :icon_scratch: :ehi:

muhribe

ama kızlar ne var biliyor musunuz, eşler ailelerden ne kadar uzakta olursa o kadar huzurlu oluyor. bizim iki taraf da bizden çok uzakta, hep diyorum oğlum evleneceği zaman diyeceğim ki gidebildiğin kadar uzağa git. yeter ki evinizin huzuru olsun. aileler art niyetle olmasa da illa ki çiftlere karışıyorlar bu da huzuru kaçırıyor

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Haziran , 2011, 15:01:45
Burcu kiz bu Betül Demirin Hop Dedik sarkisini duyunca aklima sen geliyosun  :icon_scratch: :ehi:
VALLA AYTEN HİÇ DİNLEMEDİM DUR Bİ DİNLEYEYİM. MUHRİBECİM BENDE 2 COCUGUM ERKEK OLSUN İSTİYORUM ALLAHA HEP DUA EDİYORUM BENİM GİBİ YETİM BİR KIZ ALSIN BEN ONA COK GÜZEL ANNELİK EDERİM COK İSTİYORUM İNŞALLAH DUALARIM KABUL OLUR