2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hakkatten ya o çiçekten yok  :dontknow: napalım artık çiçeksiz gideceğiz doğuma  :D
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

kızlar noluyo o çiçek? çayını mı içiyoruz napıyoruz?  :icon_scratch:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Haziran , 2011, 13:57:40
hakkatten ya o çiçekten yok  :dontknow: napalım artık çiçeksiz gideceğiz doğuma  :D

benim sansima dayimlar gitmisti Kasim ayinda Mekkeye bende istemistim onlarda getirdiler sagolsunlar  :love9:

muhribecim sancın geldiğinde dua okuyup o çiçeği suya atıyormuşssun çiçek açıldıkça sendede açılma oluyormuş ,doğumun rahat oluyormuş yani
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 13:58:44
kızlar noluyo o çiçek? çayını mı içiyoruz napıyoruz?  :icon_scratch:

Hz. Fatima nin dogum çiçegi canim  :k06: onun duasi var sancin gelince okuyosun üflüyosun ona suyun içine koyuyosun o açiliyo açildikçada rahmin açiliyo dogumun kolay oluyo  :love9:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 13:51:23
burcu kaynanan kabus gibi  :cildir:
aynen canım  ama esimden kaynaklanıyor cok düşkün hep istiyorki dibinde olsun aman ona bişey denmesin kadın bana dünya laf sayar esim agzını acmaz  ama bundan sonra böyle geldimi surat yapıcam okadar arkadas lafmı söyledi laf söylüycem

muhribe

hmm çok ilginç ilk kez duyuyorum. bilseydim geçen sene ben de umredeydim, alır getirirdim. birkaç yere bakayım bakalım belki bulurum

burcucum ya kafana takıp üzme kendini bak doğum çok yaklasıyor boşverr yaaa,ama daha öncede dediğim gibi sessiz kalıp sakın tepene çıkarmaa canım

muhribe

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Haziran , 2011, 14:01:28
Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 13:51:23
burcu kaynanan kabus gibi  :cildir:
aynen canım  ama esimden kaynaklanıyor cok düşkün hep istiyorki dibinde olsun aman ona bişey denmesin kadın bana dünya laf sayar esim agzını acmaz  ama bundan sonra böyle geldimi surat yapıcam okadar arkadas lafmı söyledi laf söylüycem
üzme canım sen tatlı canını. hayırlısıyla 2 haftaya kadar kızın kucağında olacak. ondan sonra o kadın istese de aklını meşgul edemez. çünkü varsa yoksa bebek diyeceksin  :love9:

burcu MELEK

aman dogumda gelmese ne iyi olacak valla o bana deyil ben ona bakarım kesin hiç istemiyorum gelmesini ama artık susmuycam bunu ögrendim ben susdukca onlarda kendilerini bi halt sanıyorlar

muhribe

burcucum, eğer sen kendini ezdirmezsen kimse ezemez. hele ki doğumdan sonra kimsenin neden kaynanana hizmet etmiyorsun gibi bir söz söylemeye hakkı yok. hizmet bekleyen kalksın kendi işini kendi yapsın. sen kendi acınla mı uğraşacaksın, bebekle mi yoksa koskoca kadınla mı?

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 14:12:39
burcucum, eğer sen kendini ezdirmezsen kimse ezemez. hele ki doğumdan sonra kimsenin neden kaynanana hizmet etmiyorsun gibi bir söz söylemeye hakkı yok. hizmet bekleyen kalksın kendi işini kendi yapsın. sen kendi acınla mı uğraşacaksın, bebekle mi yoksa koskoca kadınla mı?
ne bileyim canımya esimde ansına hiç bişey dedirtmiyorki zaten o biraz kadının önünü alsa cesaret vermese bunlar olmaazda napalım artık yasayacagım varmış alıştım

FeHi

O çiçekten bende bulamıyorum kızlarrr :honk:

muhribe

boşver canım aslına baksan herkeste az çok aynı dert var. napalım insan bir noktadan sonra umursamamayı öğreniyor. belki de hak ettiklerinden fazla değer verdiğimiz için oluyor bunlar. neyse ki Allah bizlere minik melekler nasip etti de artık dünya onların etrafında dönüyor  :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 02 Haziran , 2011, 14:17:25
O çiçekten bende bulamıyorum kızlarrr :honk:

ben belki aktarlarda bulunur diye düsündüm ama demekki heryerde yok  :dontknow: