2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Haziran , 2011, 11:55:44
Gözdemmmm  çok geçmiş olsun tatlım ya Allah şifa versin inşallahh :opucuk:
Çok sağol canım benim  :opucuk:
Güneşcim  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 02 Haziran , 2011, 12:09:14

kızlar çatlaklarınız var mı? ne durumdasınız? biz hiç çatlamadık henüz  :nazar: :nazar:

Canım benim vücudum perişan durumda karnım harita gibi oldu hem alttan hemde göbek deliğinin üstünden çatladım bacaklarım bile içten çatladı neyse diyorum artık ne yapalım meleklerimiz sağlıklı olsunda varsın bikini giymeyelim  :ehi: :ehi:

muhribe

okuduğum bir yazıya göre çatlaklar 28. haftaya kadar oluşuyormuş. ondan sonra oluşma riski daha düşükmüş. ama bana çok mantıklı gelmedi, zira karın 28. haftadan sonra daha hızlı büyüyor ve gerginleşiyor. öyle değil mi?  :icon_scratch:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

fıstıklar buakşama meşakatli bir yemek yapacağım kaç gündür canım çekıyor oyuzden ben mutfaga giriyorum görüşürüz sonra :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Benim hamileyken çatlağım yoktu doğumdan sonra oldu  :ehi: :ehi: :ehi:
O tez yanlış yani  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Haziran , 2011, 12:17:52
fıstıklar buakşama meşakatli bir yemek yapacağım kaç gündür canım çekıyor oyuzden ben mutfaga giriyorum görüşürüz sonra :wave:

Görüşürüz canım kolay gelsin  :opucuk: :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aytii

suanda bende çatlak felan görünmüyo ama belki dogumdan sonra görünebilir  :laughing7:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Benim psikopat oğlum artık bebek arabasında bu şekilde geziyor  :ehi:
Ben yatırıyorum o dönüp oturuyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

ay yerim ben o piskopati  :ehi: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tipe bak yaaa :D emzigini yerim ben senin  :hungry:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Dışarda da ayakları havaya dikiyor millet yerlere yatıyor gülmekten  :ehi: Eeee kimin oğlu fırlamalıklar başladı :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

Shadowqueen

muhribe

benim hoşuma en çok parkta kum oynayan çocuklar gidiyor. oturmuşlar kum tepelerinin üstüne yumuşak yumuşak :) yüzleri gözleri toz toprak olana kadar oynuyorlar. geçen annesi kızına sesleniyor, hadi eve gidiyoruz diye. kız annesine ters ters bakıyor, ben oynuyorum eve gitmem diyor :) afacan ya  :k06:

Shadowqueen

Gözdem Rüzzz çok tatlı maşallah ona, eee şimdi anne ile cebelleşme zamanlanları kendi sözünü dinletecek  :k06: :k06: