2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

kızlar bu arada hepinize selamm geç oldu ama  :k06:  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Aytii

izemsevi

h.g güneş kızlar kızım alttan alttan vuruyor kesin döndü galiba kızımın dün kıyafetlerinin tamamını ütüledim nevresim takımı uyku seti ve 10lu hastane çıkışı kaldı örgüleri yıkamıycam kızlar

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Haziran , 2011, 11:31:39
hosgeldin Günes  :opucuk: nasilsin

hoşbulduk canımmm  iyiyim çok şükür kızımın tekmeleriyle dalgalanayorum sen nasılsın  :k06: :k06: birde şaşkınım görümcem aradı az önce  :-ooo  konuşmuyordu benimle nedenini bilmiyorum bu arada  :k06: ..kızı rüyasında beni görmüş doğum yapmışım merak etmiş  :-ooo  hayret dedim içimden bahanede olabilir tabii ..ne zaman doğum dedi dedim bu ay her an olabilir dedim ama doktora göre dört hafta var dedimm..nasıl doğum düşünüyorsun dedi dedim normal olmayacak bebek toplu dedim doktor sezeryan yaparsak benim için daha uygun olurmuşş dedim .. yapabilceğimiz bişey olursa yada bir durum olursa gece gündüz farketmez ara dedi doğum zamanı ararsam sevinirmiş..hayret ettim nasıl aradı..daha üç gün önce eşim annesi geldi diye gitti ne konuşmuş nede bebeği sormuşş ne değişti acaba .ben doğumda kesinlikle haber vermiceksin demiştim eşime oda öyle bir niyetim zaten yok demişti .. :k06: şimdi nerden yakarsınn  :k06:  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 02 Haziran , 2011, 11:38:14

hoşbulduk canımmm  iyiyim çok şükür kızımın tekmeleriyle dalgalanayorum sen nasılsın  :k06: :k06: birde şaşkınım görümcem aradı az önce  :-ooo  konuşmuyordu benimle nedenini bilmiyorum bu arada  :k06: ..kızı rüyasında beni görmüş doğum yapmışım merak etmiş  :-ooo  hayret dedim içimden bahanede olabilir tabii ..ne zaman doğum dedi dedim bu ay her an olabilir dedim ama doktora göre dört hafta var dedimm..nasıl doğum düşünüyorsun dedi dedim normal olmayacak bebek toplu dedim doktor sezeryan yaparsak benim için daha uygun olurmuşş dedim .. yapabilceğimiz bişey olursa yada bir durum olursa gece gündüz farketmez ara dedi doğum zamanı ararsam sevinirmiş..hayret ettim nasıl aradı..daha üç gün önce eşim annesi geldi diye gitti ne konuşmuş nede bebeği sormuşş ne değişti acaba .ben doğumda kesinlikle haber vermiceksin demiştim eşime oda öyle bir niyetim zaten yok demişti .. :k06: şimdi nerden yakarsınn  :k06:  :k06:

insafa gelmis demekki  :k06: kaç kilo suanda senin kizin? 4 kilo olunca sezeryan diyolar yani bana doktorum öyle dedi  :icon_scratch:

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Haziran , 2011, 11:38:04
h.g güneş kızlar kızım alttan alttan vuruyor kesin döndü galiba kızımın dün kıyafetlerinin tamamını ütüledim nevresim takımı uyku seti ve 10lu hastane çıkışı kaldı örgüleri yıkamıycam kızlar

hoşbulduk canım..canım vuruyorlar onlar ne bızdıklar vurmazlarmı bizimkinin kafası bayağı inmiş doktor öyle söyledi ama bu dönme nasıl oluyor anlamdım..kafası aşağı dönse benimki hep aşağıda kafası ..ama sırtı sağ tarafımda kol ve bacaklar sol tarafımdaymışş..

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Haziran , 2011, 11:38:04

hurçlara koy o kiyafetleri dogumuna yakin yerlestirirsin dolabina  ::)

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

biz geldikkkkkkkkkkk :hello2: Kandiliniz mübarek olsun kızlarr ,bugün edeceğiniz tüm duaları Rabbim kabul eder inşallah :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Haziran , 2011, 11:40:13
Alıntı yapılan: güneşş - 02 Haziran , 2011, 11:38:14

insafa gelmis demekki  :k06: kaç kilo suanda senin kizin? 4 kilo olunca sezeryan diyolar yani bana doktorum öyle dedi  :icon_scratch:

canım  3 kilodan fazla dedi doktor en küçük değerde ölçmeme rağmen toplu dedii..doğana kadar dördü bulur geçebilir bile dedii..

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Haziran , 2011, 11:43:08
biz geldikkkkkkkkkkk :hello2: Kandiliniz mübarek olsun kızlarr ,bugün edeceğiniz tüm duaları Rabbim kabul eder inşallah :amin:

hosgeldiniz sekerlerim  :opucuk: amin insallah kabul olsun dualar  :amin: :amin: nasilsiniz bugûn  :occasion5:

izemsevi

valla bende anlaamdım güneş sağ tarafımda sertlik var neresi olduğunu çözemedim :k06:ama alttan genital bölgenin üstünden tekme gibi de değil farklı bir şey ama hareket yani bu arada haftasonalrını saymadım dairede çalışacağım toplam 28 gün kaldı hafta sonalrı zaten evde olduğum için sadece işe gittiğim günleri saydım.

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 02 Haziran , 2011, 11:43:59
canım  3 kilodan fazla dedi doktor en küçük değerde ölçmeme rağmen toplu dedii..doğana kadar dördü bulur geçebilir bile dedii..

hmm hayirlisi olsun canim tabi seninde içine sinen o ise eger

benimde kontrolüm yarin bakalim ne diyecek doktorum gerçi benim daha 55 günüm var  :nazar:

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Haziran , 2011, 11:43:08

hoşgeldinizzzzzz..seninde hepinizinde kandili mübarek olsunn  :amin: :amin:  rabbim hiç bir duayı geri çevirmez canım hele ki annelerinn  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Haziran , 2011, 11:28:44
Gözdem ya ben seni esime anlattim kizcagiz dul kaldi bu yasta dedim birde çocugu var diye. o bile taktir etti seni  :nazar: masallah benim arkadasima çok sabirli ve dirayetlisin canim Rabbim sana güç kuvvet versin insallah herseyi gönlüne göre versin seni korusun Rabbim  :amin: :amin: :amin:
Canım Aytenim  :love9: :love9: :love9: :love9:
Kuzum benim eksik olmayın beni konu edip konuşmanız bile beni duygulandırıyor ya  :y25:
Yerinin ayrı olduğunu sakın unutma bende tamam mı Oğuzumun annesi :love9: :love9: :love9:
Allah razı olsun iyi dilekleriniz için sizlerin desteği sayesinde daha da dik duruyorum hayata :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 02 Haziran , 2011, 11:49:21
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Haziran , 2011, 11:28:44
Gözdem ya ben seni esime anlattim kizcagiz dul kaldi bu yasta dedim birde çocugu var diye. o bile taktir etti seni  :nazar: masallah benim arkadasima çok sabirli ve dirayetlisin canim Rabbim sana güç kuvvet versin insallah herseyi gönlüne göre versin seni korusun Rabbim  :amin: :amin: :amin:
Canım Aytenim  :love9: :love9: :love9: :love9:
Kuzum benim eksik olmayın beni konu edip konuşmanız bile beni duygulandırıyor ya  :y25:
Yerinin ayrı olduğunu sakın unutma bende tamam mı Oğuzumun annesi :love9: :love9: :love9:
Allah razı olsun iyi dilekleriniz için sizlerin desteği sayesinde daha da dik duruyorum hayata :icon_thumright:

canim benim yirim seni  :opucuk: ama cidden yirim  :k06: