2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 01 Haziran , 2011, 16:49:25
ayyy ne güzel burcum yaaa :hello2:Rabb,m evladını ona bağışlasın,bizlerede nasip etsin buarada hastaneden yeni geldim güzel haberlerle :love9:ama kimsecikler yokkk :dontknow:

AY NOLMUŞ NOLMUŞ  :-ooo :-ooo :-ooo GÜZEL HABER Mİ DEDİN  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

banu_fth

burcu MELEK

inşallah aybüıke bana kızmaz :ehi:  :ehi:işte sitemizin ilk bebeyi ama lütfen maşallah deyin

muhribe

maşallah subhanallah  :love9: Allah annesine, babasına bağışlasın inş.  :amin: :nazar:

izemsevi

maşallah 41 kere :nazar: :nazar: :nazar: sen ne tatlı şeysin ömrün uzun bahtın açık olsun güzel asya nil bebek

gelelim senin güzel haberine pisicik 38.haftayı bekliyormuyuz :dontknow:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

maaşallahhhh,subhanallahhh..Rabbim nazarlan korusun,sağlık sıhhat versin inşallahh :amin:

Gelelim benim haberlere karaciğer enzim değerlerim yarı yarıya düşmüş kızlar :hieyt:doktor çok iyi dedi haftayada ani br yükselme görülmezse sancılanmanı bekleyeceğiz artık dedi:) vee elifim 3297kg olmuş boyuda artık50cm,dualarımızı kabul etti Rabbim inş haftayada düşer değerlerimde bende günümü beklerim zaten çok az bir şey kaldı normal değerlere ulaşması için,çok mutlu oldum kızlar yaaa
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

haydıi şeker gözün aydın elifcikte tosun gibi olmuş maşallah 41 kere yesin yesin hepsi tontiş olsunlar hepimiizn bebişi tontik olsun :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 01 Haziran , 2011, 16:57:36
maaşallahhhh,subhanallahhh..Rabbim nazarlan korusun,sağlık sıhhat versin inşallahh :amin:

Gelelim benim haberlere karaciğer enzim değerlerim yarı yarıya düşmüş kızlar :hieyt:doktor çok iyi dedi haftayada ani br yükselme görülmezse sancılanmanı bekleyeceğiz artık dedi:) vee elifim 3297kg olmuş boyuda artık50cm,dualarımızı kabul etti Rabbim inş haftayada düşer değerlerimde bende günümü beklerim zaten çok az bir şey kaldı normal değerlere ulaşması için,çok mutlu oldum kızlar yaaa

ay çok sevindim .. rahat ol demiştiiiim.. hayırlısı olsuuuuuuuuuuuunn diye bak ..
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
inşallah böyle devam eder de sancılarında hayırlısıyla zamanında gelir .. maşşalah .  :love9:

burcu MELEK

pisicik sanada maşallah canım  :nazar:  :nazar:  ne güzel haber bunlar gercekten cok sevindim senin adına.  ben bugünde dışarı cıktım akktara gittim ahududu yapragı varmış dogumu kolaylaştırıyormuş doktor tavsiyesi ama bulamadım arkadas hurma aldım birde aytenin dogum ciceyi dediyi seyi sordum herkes o ne dedi bir 2 taneside dalga gecti acayip kızdım  :violent1:  :violent1: :violent1:  salaklar.

izemsevi

cankuşlar ben gider öptük sizi kızımla  :opucuk:  :hello: :hello: :hello:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Haziran , 2011, 17:02:07
cankuşlar ben gider öptük sizi kızımla  :opucuk:  :hello: :hello: :hello:
kendine ve minişine iyi bak canım  :opucuk: ya kızlar saaka maka 19 gün kaldı bir ara liste yapılıyordu birdaha yapsalarda sırada kim var baksak

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

güle güle sevalcim,öptük sizi :opucuk:
sağolun kızlarr yaa bende hurma yemeye başladım,kansızlığada iyi geliyormuş kanım 9a düşmüştü bugünkü sonuçta 11 e yukselmiş çok sevindim Rabbim inşallah hepimize zamanında hayırlı sağlıklı doğumlar nasip eder :amin:epey yoruldum ben kızlar hemen size haber vereyım dedim gelır gelmez .şimdi çıkıyorum dinlenmem lazım öpüyoruz sizii :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

tamam canım sende kendine cok iyi bak bende cıkayım eve yeni geldim ve cok yorgunum ve acyip sancım var ama artık alıştım gidip biraz dinleneyim  :opucuk:

serife26

kızlarr selammm:))bayadır nete giremiyordum,memlekete geldim,ama artık sizlerleyim ben de Allahın izniyle tabi....
ben yokken aybuke doğum yapmış,başka neler oldu?nasılsınız,neler yapıyorsunuz?sizleri özledim ve çok merak ettim :love9: :love9: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Haziran , 2011, 17:01:01
pisicik sanada maşallah canım  :nazar:  :nazar:  ne güzel haber bunlar gercekten cok sevindim senin adına.  ben bugünde dışarı cıktım akktara gittim ahududu yapragı varmış dogumu kolaylaştırıyormuş doktor tavsiyesi ama bulamadım arkadas hurma aldım birde aytenin dogum ciceyi dediyi seyi sordum herkes o ne dedi bir 2 taneside dalga gecti acayip kızdım  :violent1:  :violent1: :violent1:  salaklar.

sen bakma dalga geçenlere ;) benim anne annemin annesi de onunla yapmis 8 tane dogumunu  ::) mübarek bir çiçek o. keske elimde olsada hepinize tek tek yollayabilsem