2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

hoşgeldiniz canlar  :flowers: bugün benim tontoşum pek sakin. dün yeri yerinden oynatıyordu halbuki. yorgun mu düştü acaba?  :icon_scratch:

banu_fth

biz de geldiiiiiiiiiiiikkk

ismimiz belli olduuuuu  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

tabiiii dr umuzun dediği gibi pears larımız varsa  :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

güneşş

banu_fth

banu_fth

1. Esmer. 2. Doru. 3. Yiğit.

anlamı

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 01 Haziran , 2011, 15:17:45
hoşgeldiniz canlar  :flowers: bugün benim tontoşum pek sakin. dün yeri yerinden oynatıyordu halbuki. yorgun mu düştü acaba?  :icon_scratch:

benim minik tontoşumda yeni harekete geçti sabah sakindi ne yapsın sıcsk çocklar ufacık yere sıkıştılar tost gibi. :k06:

muhribe

eylül isim çok güzel canım, Allah adıyla yaşatsın  :love9:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Haziran , 2011, 15:24:14
Alıntı yapılan: muhribe - 01 Haziran , 2011, 15:17:45

benim minik tontoşumda yeni harekete geçti sabah sakindi ne yapsın sıcsk çocklar ufacık yere sıkıştılar tost gibi. :k06:
tost gibi ha  :laughing7: başladı alttan alttan dokundurmay. korkma anniş, ben iyiyim sadece birazcık sıkıştım demek istiyor sanırım  :k06:

izemsevi

ben en çok 23-27 arası çok hissettim artık daha az hareket ediyor ama vuruncada iyi vuruyor bazensallanıyorum :ehi: :nazar: :nazar: :nazar:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlaarrrrrrrrrrrr biz geldikkk orda olan varmıııııı
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

slm ızlar nasılsınız bakalım aybükenin güzel kızını gördüm feysten ismide asya nil olmuş allah annesine babasına bagıslasın resmi kopyalayabilirsem sizinle paylaşayım

izemsevi

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ayyy ne güzel burcum yaaa :hello2:Rabb,m evladını ona bağışlasın,bizlerede nasip etsin buarada hastaneden yeni geldim güzel haberlerle :love9:ama kimsecikler yokkk :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.