2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

benimde bebk kıyafetleri dışında sepet dolusu ütüm var kim takar onları kızımınkiler varken :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 14:25:25
nurum canım oturduğum yerde terliyorum nasıl hemde kızlar ütüyü öyle uzun uzadıyamı yaptınız çok sürmez diye düşünüyorum küçük küçük ya ondan dolayı ütülediklerinizi dolabamı koydunuz yoksa geri hurcamı eylül bence süvetere devam et sonuçta kızda olsa erkekte olsa giyer
benim ütüm uzun sürdü her şeyini ütüledimm ne var ne yoksa minik minik bi de insan böyle aheste aheste ütülüyo sırıta sırıta.ben hurçlara koydum dolabı havalansın biraz daha dedim bide dolabının içine annem örtü dikecek tahtayla temas etmesin diye onları bekliyorum
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Mayıs , 2011, 14:27:24
Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 14:25:25
nurum canım oturduğum yerde terliyorum nasıl hemde kızlar ütüyü öyle uzun uzadıyamı yaptınız çok sürmez diye düşünüyorum küçük küçük ya ondan dolayı ütülediklerinizi dolabamı koydunuz yoksa geri hurcamı eylül bence süvetere devam et sonuçta kızda olsa erkekte olsa giyer

aralıkta gelicek zaten . .  :love7: :love7: :love7:   yaaaaaaa yaklaşsın günlerrrr ben de ütü yapmak istiommmmmmm
evde dağ gibi ütüm var aslında onları yapsam ya .  :ehi: :ehi: :ehi:
bence de süetr yap canım cinsiyeti öğrenince de değişik şeyler yaparsın
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 14:30:21
benimde bebk kıyafetleri dışında sepet dolusu ütüm var kim takar onları kızımınkiler varken :k06:

aynen koca bi sepet duruyor bi de iptekiler var  :toothy10: :toothy10:
ayy ay..  :love9: :love9: :love9:

izemsevi

bende altına şu 1tlye satılan mutfaklara felanda koyuluyorya pratrik örtü onlardan sercem örtü sonradan aklıma geldi yeniden hurcada koymak istemiyorum zaten ben ev küçük olduğundan dolap felan alamadık kendi yatak odamdaki şifonyeri boşalttım ona koycam beşiğindede çekmceleri felan var yeter heralde yetmezsede sıkıştırcaz biryerlere ben daha uyku seti ve nevresim,battaniyelerini yıkamadım zor kurudular ya 3günde anca kurudular.

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 14:30:21
:toothy10: :toothy10: :toothy10: Ömürsün kıs Seval
Selam cankuşlar

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 14:36:09
bende altına şu 1tlye satılan mutfaklara felanda koyuluyorya pratrik örtü onlardan sercem örtü sonradan aklıma geldi yeniden hurcada koymak istemiyorum zaten ben ev küçük olduğundan dolap felan alamadık kendi yatak odamdaki şifonyeri boşalttım ona koycam beşiğindede çekmceleri felan var yeter heralde yetmezsede sıkıştırcaz biryerlere ben daha uyku seti ve nevresim,battaniyelerini yıkamadım zor kurudular ya 3günde anca kurudular.

canım şu hafif plastiğimsi şeyler dimi kaymıyo hemde ben onlardan aldım da kokuyolar içim elvermedi sermeye örtü dik dedim anneme onun içinn

izemsevi

ama öyle hilal neyapayım şeker babasıda beklesin ilk başta kızınınkiler ütülensin sonra elbet onada sıra gelir artık babamız 2.planda ne yapalım.götürsün onunkileride annesi ütülesin :toothy10:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 14:43:21
ama öyle hilal neyapayım şeker babasıda beklesin ilk başta kızınınkiler ütülensin sonra elbet onada sıra gelir artık babamız 2.planda ne yapalım.götürsün onunkileride annesi ütülesin :toothy10:
hahahahaha :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Allah bizim elimize düşürmesin daha bebişler doğmadan papuçları dama atıldı :k06:

izemsevi

kayınvalidenle nasılsınız bal kaymakmı yoksa limonatamı

izemsevi

senin ona nazlanacagın yerde omu sana naz yapıyor  :k06: annen niye gelmedi hilal :dontknow: oda gelseydi keşke

muhribe

kaynanalar bizimle bi daha doğuracak sanki. kıskanıyorlar mı ne  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

muhribe

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Mayıs , 2011, 15:04:32
iyi ki kaynanam yok  :suclu:
benimkisi çoook uzakta ama bazen ordan bile yetiyor. neyse ki eltimle birbirlerini yeterince yiyorlar. bana sıra gelmiyor  :k06:

izemsevi

ayaklarım şişti ayakkabıları çıkarttım iş yerinde masanın altına uzattım ayaklarımı ne yapıyım birde uykmuz geldiki kızımla sormayın