2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

DİMİ AMA SEVALCİM. GERÇEKTEN ÇOK SAÇMAYDI. AMA KADIN DİYO BENDE KAN TESTİNDE BİLE ÇIKMADI DİYO YA. ÖYLE BİŞİY MÜMKÜN MÜ. KADIN BENCE ES GEÇMİŞTİR. YAŞI DA BAYA Bİ BÜYÜKTÜ. O KADAR İLAÇ NARKOZ YEMİŞ,BEBEK YİNE DE SAĞLAM KALABİLMEYİ BAŞARMIŞ. ALLAHIM YA NELER VAR NELER.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Mayıs , 2011, 13:57:21
Alıntı yapılan: muhribe - 31 Mayıs , 2011, 12:57:36
eylül korkunun ecele faydası yok diye bi laf var. madem o çocuklar oraya girdi, bi şekilde çıkacaklar  :k06:

aynen biliyorum ama elde diil..
nası olsa hepsi topu topu bir gün diyorum.. olup biticek .. diyorum .. öle geçiştiriyorum beynimde ..  :icon_pale:

KIZLAR VALLA HER GECE RÜYAMDA DOĞURMAYA BAŞLADIM YAA... KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK AMA....... ARTIK 1-2 GÜN ÇEKİCEZ. TEK TESELLİM HERKES NASIL ÇIKARIYOSA BİZ DE ÇIKARIRIZ ELBET.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ALCAM DA BİR TÜRLÜ ÇIKAMADIM ÇOK TEMBELLEŞTİM BENNN  :suclu:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Mayıs , 2011, 14:01:31

valla nurum bak bebeğin olmuş 33 hafta. 36 haftayı geçen bebek küveze bile konmuyo. doğsa normal yaşıyo. yani acele etsen iyi olur diyorum  :laughing7:

izemsevi

hiç bişeyden anlamazsan adet olmayınca insan şüphelenir acaba menopozamı girdim diye düşündüm işte rabbim öyle büyükki içeccek suyu alacak nefesi varsa ne olursa olsun koruyor şimdi kaç haftalıkmışki ay iyiki yine haberi olmuş yoksa bu doğum sancısı geldiğinde kum yada taş düşürüyorum deyip gitmezdide heralde

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 14:01:29
Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Mayıs , 2011, 13:57:21
Alıntı yapılan: muhribe - 31 Mayıs , 2011, 12:57:36
eylül korkunun ecele faydası yok diye bi laf var. madem o çocuklar oraya girdi, bi şekilde çıkacaklar  :k06:

aynen biliyorum ama elde diil..
nası olsa hepsi topu topu bir gün diyorum.. olup biticek .. diyorum .. öle geçiştiriyorum beynimde ..  :icon_pale:

KIZLAR VALLA HER GECE RÜYAMDA DOĞURMAYA BAŞLADIM YAA... KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK AMA....... ARTIK 1-2 GÜN ÇEKİCEZ. TEK TESELLİM HERKES NASIL ÇIKARIYOSA BİZ DE ÇIKARIRIZ ELBET.

EVET BENDE ÖLE DÜŞÜNÜYORUM ATLATILMIYCAK BİR DAHA YAŞANMAYACAK KADAR KÖTÜ BİŞE OLSA KİMSE İKİNCİ ÇOCUĞUNU DOĞURMAZDI DİMİ HAMİLE KALMAZDI İKİNCİYE YANİ DİMİ ..
ÖLE DÜŞÜNÜP RAHATLIYORUM .. GEÇİCEK KORKMAYA GEREK YOK ..  :aferin: Allahın izniyle atlatıcaz .. Allah sağlıkla bi avazda kurtarsın inşallah bizi ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 14:02:58
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Mayıs , 2011, 14:01:31

valla nurum bak bebeğin olmuş 33 hafta. 36 haftayı geçen bebek küveze bile konmuyo. doğsa normal yaşıyo. yani acele etsen iyi olur diyorum  :laughing7:
HAKLISIN CANIM AZ KALDI ZAMAN YALANCI SANCIMI NEDİR ONLAR BAŞLADI BENDE HİÇ YÜRÜMEK İSTEMİYORUM KARNIMIN ALTI ÇOK AĞRIYO O DA TEMBELLİK YAPIYO AMA KIRCAM ŞEYTANIN BACAĞINI HAFTAYA HER ŞEYİMİ ALICAM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

amiiin eylülüm amiiin....

valla sevalcik kadın işte dün 23 haftalık olduğunu söledi ve yeni öğrenmiş. valla kadın aldığı ilaçların etkisiyle adet olamadığını düşünmüş. bi de yaşı kesin 40 a yakındı. belki menopoz olabileceğini de düşünmüştür. ama o bebeğin yiyecek ekmeği varmış. Allah yardımcıları olsun valla. 

°•.ℓανιηуα.•°

heeyyyyyyttt kim tutar nuru  :k06: al vallahi bacım. o yalancı kasılmalar oluyo. gayet normal. ama şu anda bende ne ağrı vaar ne de sızı. miniğim sanki yok gibi orda. kımıldamasa anlamicam bile hamile olduğumu. Allahtan ara sıra şöööle bi saalıyo beni.  :ehi:

izemsevi

ay kızlar müthiş terliyorum anlatamam size bugün hemen mesai bitsin istiyorum çünkü prensesimin kıyafetlerini ütüleyeceğim ütüyü sevmeyen ben bugün ütü yapmak istiyorum dalinle yıkadım hepsi yumuşacık ve mis gibi koktular hepside minnacık yıkdıktan sonra baktım ne kadarda çok şey almışız olsun kızıma inşallah hepsini giydircem defile yapcaz :k06: ananeside küçücük elbisler örmüş çok şekerler  :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 14:13:37
heeyyyyyyttt kim tutar nuru  :k06: al vallahi bacım. o yalancı kasılmalar oluyo. gayet normal. ama şu anda bende ne ağrı vaar ne de sızı. miniğim sanki yok gibi orda. kımıldamasa anlamicam bile hamile olduğumu. Allahtan ara sıra şöööle bi saalıyo beni.  :ehi:
:D OHH SENİN Kİ RAHATLAMA MODUNA GEÇMİŞ BİZİMKİLER HALA ÇABALIYO Bİ ŞEYLER OLSUN DİYEE

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 14:19:41
ay kızlar müthiş terliyorum anlatamam size bugün hemen mesai bitsin istiyorum çünkü prensesimin kıyafetlerini ütüleyeceğim ütüyü sevmeyen ben bugün ütü yapmak istiyorum dalinle yıkadım hepsi yumuşacık ve mis gibi koktular hepside minnacık yıkdıktan sonra baktım ne kadarda çok şey almışız olsun kızıma inşallah hepsini giydircem defile yapcaz :k06: ananeside küçücük elbisler örmüş çok şekerler  :nazar: :nazar:

SENİN ÜTÜNÜN BAŞINDA GÖR TERİ MİNİK MİNİK ÜTÜLE ÜTÜLE BİTMİYO :D AMA ÇOK ZEVKLİ Bİ ŞEY GERÇEKTEN

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 14:19:41

ay çok güzel .. ben de bi cinsiyeti tam öğrensem.. süveter başlamıştım .. onu elbiseye mi çevirsem süvetere mi devam etsem şaşırdım .. bekliom ..  :k06: :love9: :love9: :nazar:

izemsevi

nurum canım oturduğum yerde terliyorum nasıl hemde kızlar ütüyü öyle uzun uzadıyamı yaptınız çok sürmez diye düşünüyorum küçük küçük ya ondan dolayı ütülediklerinizi dolabamı koydunuz yoksa geri hurcamı eylül bence süvetere devam et sonuçta kızda olsa erkekte olsa giyer

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 14:25:25
nurum canım oturduğum yerde terliyorum nasıl hemde kızlar ütüyü öyle uzun uzadıyamı yaptınız çok sürmez diye düşünüyorum küçük küçük ya ondan dolayı ütülediklerinizi dolabamı koydunuz yoksa geri hurcamı eylül bence süvetere devam et sonuçta kızda olsa erkekte olsa giyer

aralıkta gelicek zaten . .  :love7: :love7: :love7:   yaaaaaaa yaklaşsın günlerrrr ben de ütü yapmak istiommmmmmm
evde dağ gibi ütüm var aslında onları yapsam ya .  :ehi: :ehi: :ehi: