2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 12:26:47
nur-burcu-eylül-seval selam hepinize kızlar.......  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

napionuz...... biz evde pineklioz...... ::)

ASLM CANIM HOŞGELDİNN DÜN DOKTORA GİTCEKTİNN NAPTINN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Kızlar hoşgeldiniz, Fehi-Hilal ile görüştüm yarın doktora gidecekmiş o zaman belli olacakmış doğum zamanı ama iyimiş bilginiz olsun. Kayınvalidesi var diye sürekli giremiyor.

Bende çıkıyorum çok öpüyorum sizi görüşürüz  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

saolasın nurum  :love3:

gittik dün işte. oğluşum kocaman olmuş ama gelmeye niyeti yok. şimdilik normal doğum dedi. haftaya pazartesi yine gidecez. boyu 51.8 kilosu da 3291 gr. olmuş paşamın. normal doğum için çok ideal dedi kilosuna boyuna. hayırlısı yaaa.... sanırım bu hafta da doğmayacak  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 12:26:47
nur-burcu-eylül-seval selam hepinize kızlar.......  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

napionuz...... biz evde pineklioz...... ::)

arkadaşım için araştırma yapıyorum ..  ;D işe yarar kürler erkek ve bayan için .. denenmiş .. onları soruyordum konu açtım kızlar bilginiz varsa paylaşın lütfen  :love9:

ben de işteyim .. oyy oyy evde pineklemek özledim yaaaaa hiç tatıl yapmadım .. pazar bile .  :'(
telefonu bozuldu eşimin .. benimkini ona verdim .. beni de işe sürüklüyor hergün .. eskiden bi pazar dinlenirdim şimdi o da yok .. ütü temizlik herşey beni bekliyor ..  :sad1:
tel yok diye bırakmıyor evde beni  :'(

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 12:33:37

gittik dün işte. oğluşum kocaman olmuş ama gelmeye niyeti yok. şimdilik normal doğum dedi. haftaya pazartesi yine gidecez. boyu 51.8 kilosu da 3291 gr. olmuş paşamın. normal doğum için çok ideal dedi kilosuna boyuna. hayırlısı yaaa.... sanırım bu hafta da doğmayacak  :ehi:

OHH ÇOK ŞÜKÜR CANIM YA NORMAL DOĞUM İÇİN UYGUNMUŞ BEKLİCEN ARTIK SANCILARI HADİ HAYIRLISI MAŞALLAH OĞLUNA KİLOSU FİLAN DA ÇOK İYİ CİDDEN DOĞUMA KADAR BİRAZ DAHA ALIRR
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 31 Mayıs , 2011, 12:32:31
Kızlar hoşgeldiniz, Fehi-Hilal ile görüştüm yarın doktora gidecekmiş o zaman belli olacakmış doğum zamanı ama iyimiş bilginiz olsun. Kayınvalidesi var diye sürekli giremiyor.

görüşürüz gizemcim... hilalin neyi var ki  :dontknow:

banu_fth

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 31 Mayıs , 2011, 12:32:31

bemn de öptüm almira ile seni  :opucuk: :-* :nazar: :nazar:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

öznurcum hoşgeldin cnm nasılsın?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

saolasın nurum....  :-* beklicez artıkın.  :k06:

eylülüm bence o kürler hava cıva yaaa. benim demediğim şey kalmadı. olmamıştı. ne zamanki boş verdim,hiç düşünmedim o zaman oldu. bende pko vardı. adetlerim bile çok az ve düzensizolurdu. çünkü yumurtlamam yoktu. nasıl oldu hala anlayabilmiş değilim zaten  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Mayıs , 2011, 12:35:17
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 31 Mayıs , 2011, 12:33:37

OHH ÇOK ŞÜKÜR CANIM YA NORMAL DOĞUM İÇİN UYGUNMUŞ BEKLİCEN ARTIK SANCILARI HADİ HAYIRLISI MAŞALLAH OĞLUNA KİLOSU FİLAN DA ÇOK İYİ CİDDEN DOĞUMA KADAR BİRAZ DAHA ALIRR

ay maşşallah normal doğum olucak hayırlısıyla sağlıkla geçsin inşallah ..
anam yarım metre çocuk doğurucaksın .. ayyhh  :icon_pale:  o çıkana kadar ..

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 31 Mayıs , 2011, 12:37:04
öznurcum hoşgeldin cnm nasılsın?

canımmmm...... biz iyiyiz çok şükür. asıl haberler sende. sen nasıl oldun bakim  :icon_scratch:

eylülcüm evet canım ya... yarım metre  :ehi: ama merak etmeyin sizinki de öle olucak. şimdiki sıpalar hep uzun oluyolar. artık ne yediriosak  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

eşim şimdi yemeğe gelecek. onu bi doyurayım hemen geliyorum kızlar  :opucuk:

buna şükür diyeyim öznurcum yarın hastaneye gideceğiz sabahtan bakalım değerlerim ne olmuş ve doktorum ne dıyecek :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi