2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

izemsevi

kızlar dün prensesimin kıyafetlerinin büyük çoğunluğunu ütüledim minicik minicik sonra kendi boşalttığım şifonyerime koydum bugünde geriye kalanları ütüleyeceğim küçük şeyleri ütülemek nede zormuş dün battaniyelerini alt açmasını önlüklerini,kundağını yıkadım bugün onlarda kurusa onlarıda ütülüycem kızlar ben annemin ve kayınvalidemin ördüklerini yıkamayacağım siz yıkayacakmısınız. :dontknow:

muhribe

ben de henüz yıkamadım örgüleri canım. zaten sıcaklarda doğacaklar, giyemezler. yıkayıp bekletsen aylar geçecek belki giyecekleri zaman yine yıkamak gerekecek. ben de bekletiyorum o yüzden

Aytii

ben herseyini yikadim Seval. dogduktan sonra zor olur diye düsünüyorum. simdi rahatken hepsini gözden çikarmak lazim diye düsündüm  :aferin: bende dün bazisini ütüledim daha var ütülenecekler ama onlar 2 3 aylikken giymesi gereken kiyafetleri. hastaneden çikarken giyecegi kiyafetler ütülü ve hurçta duruyo. çantasina koycam sonra onlari. benimde çantam bitiyo yakinda az kaldi  :muzz:

izemsevi

ben annemin ve kayınvalidemin ördüklerini yıkamayı hiç düşünmüyorum sonuçta ellerinde ördüler ikiside titizdir ondan dolayı aytenim benimde çantam bitmek üzere ama bende 34.haftada felan hazırlayım diyorum haziranın sonuna doğru bu ayın sonunda eve temizlikçi alcam evim çok kirlendi ben şimdilik dip köşe yapıyorum kışlık yazlık kaldırdım evde yer açmaya çalışıyorum nasıl açacaksam  :dontknow: perdeler storlar yıkanacak halıları halı yıkamaya göndercem duvarları ve camları sildircem mutfak dolabımı temizletcem anlayacağınız iş çok yorganlarımı havalandırmam lazım

Aytii

ay Seval okurken yoruldum beeeaaaaaaa  :icon_pale:

Allah yardimcin olsun ben kayinvalidemle yapicam geldiginde temizligimi

ben disçiye gidiyorum sekerler öpüyorum sizi  :wave:

izemsevi

geçmiş olsun canım benimde annem yanımda olcak ama annem tek yapamaz onund abeli ağrıyor en güzeli temizlikçi kadın gelir 2günde bitirir çıkar doğuma yakın eve geldiğimde sereceğim nevresim takımı ve pike takımlarımı çıkartcam annem evlenirken yaptırmıştı

izemsevi

muhribe

neden bu kadar sessiz bugün forum?  :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

ben geldim muhribecim  ;D inanır mısınız saat 1 de uyandım yaaaa............. çünkü gece hiç uyumadım. gece bi uyandım lavaboya gittim. ne göreyim peçeteye kan bulaştı. dünyam başıma yıkıldı. neyse biraz daha silmeye başladım,bi baktım kan ordan değil,makattan geliomuş.  :( kızlar hemoroid mi oldum acaba. ilk kez kanadı. bi de acıdı. offffffff......

muhribe

canım geçmiş olsun, eğer tuvalette zorlandıysan kanama normal. çünkü ordaki damarlar hamilelikte çok hassas oluyorlar. hemoroid gebelikte sık karşılaşılan bir sorun zaten. sen katı yiyeceklerden uzak dur bir süre, bol bol kayısı ye ve su iç. bağırsaklarını rahatlatacaktır

°•.ℓανιηуα.•°

evet ya muhribecim. biraz daha dikkat etmeliyim. dün çok acılı yiyecekler tüketmiştim. acısı çıktı  :D

eee sen nasılsın bakalım bebişimiz nasıl.  :-*

muhribe

bazen benim de canım acılı ve ekşili şeyler istiyor ama sonra bi de bunları çıkarması var diyerek tutuyorum kendimi  :k06: biz iyiyiz çok şükür teyzesi, sıcaklarla başımız dertte ama. hafta sonu ilk iş eve bi klima taktırıcam.

°•.ℓανιηуα.•°

taktır bacım valla. bizim evde var. yazın napıcaz ya. bebişlerimiz pişicek hep. klima da açamayız  :honk:

muhribe

valla ben de hep onu düşünüyorum. yeni doğan bebekler çok üşür diyolar. e mecbur giydiricez, ama belki de terleyecekler. sonra bi de soğuk aldılar mı. Allah korusun :( çok dikkat etmek lazım çok