2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

ya burcu işte yeri gelmiş yıkadınmı diye sorunca deseydinya yok hiç gözüm almıyor yıkamadım sabah yıkarım kurusun bişey olmaz deseydin ah ah laf yerine geliyorda sen demiyorsun :caca:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

seval bence de yazı çok hoş iyi düşünmüşsünüz ben hep dığum tarihi isim yazdırmayı düşündüma ama ikisi de net değil diye öyle bekliyo şekerlerim.ben de güzel bi yazı bulup yazabilirim bak fikrim geldi sayende  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

burcu MELEK

ya kızlar napayım ben sesiz insanım cevap veremiyorum hiç keşke biraz dilli olsaydım ama nerde. hem ben bişey desem kocam bir hafta konuşmaz benle anasına laf ettim diye

izemsevi

nurum daha ismi netleştirmemişmiydiniz benim kızımın şekerlerini ve diğer süslerini sağolsun gizem teyzesi halletti allah razı olsun beni çok büyük dertten kurtardı sadece içine 3 tane badem şekeri koycam eşimde etiketlerini bilgisayar ortamında hazırladı çok hoş oldular onları tanıdığımız bir foto arkadaş var orda dijital ortamda bastırıp şekerlerin üzerine takacağız birde kızalr küçük ahşam uğur böcükleri satılıyor her boyu var ahşap yapıştırma onalrın en küçük boylarından alıp onuda şekerlerin üzerine yapıştırmayı düşünüyorum. :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Mayıs , 2011, 12:01:40
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mayıs , 2011, 11:58:13
aynen nurum derttasız ama benim bi babamlar burada yok birde falalık bir kayınvalidem var dün yemeye geldiler yiyip içip kalkıp gittiler bide soruyor yüzsüz bulaşıgı yıkadınmı kurumasınlar sonra yıkadım dedim tövbe tövbe 45 yasında yaslıda deyil kalk bi deki yardım edyim yok
Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 11:57:30
valla burcum ben 10dk yürüyüm yoruluyorum sen iyi yürüyorsun allah yardımcın olsun  :amin:
canım ben hiç duramıyorumki hayat sartları nvalla

senin işin daha zor canım  allah yardımcın olsunn allahtan benim ailem var yanımda.kayınvaliden de kusura bakma gıcıkk benim annem 54 yaşında hiç durmaz yaşında bi şey yokmuş ki işine gelmiyo demekki kıl kaynana vicdan merhamet versin allah içinee

ay burcu yaa valla her seferinde okuyorum içim kötü oluyor .. Allah yardımcın olsun .. o kadına da vicdan versin inşallah ..

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 12:07:32
nurum daha ismi netleştirmemişmiydiniz benim kızımın şekerlerini ve diğer süslerini sağolsun gizem teyzesi halletti allah razı olsun beni çok büyük dertten kurtardı sadece içine 3 tane badem şekeri koycam eşimde etiketlerini bilgisayar ortamında hazırladı çok hoş oldular onları tanıdığımız bir foto arkadaş var orda dijital ortamda bastırıp şekerlerin üzerine takacağız birde kızalr küçük ahşam uğur böcükleri satılıyor her boyu var ahşap yapıştırma onalrın en küçük boylarından alıp onuda şekerlerin üzerine yapıştırmayı düşünüyorum. :k06:

ay çok şirin oluuuuuuuuurrrrrrrrrrr    :love9: :love9: :love9:

burcu MELEK

amin canım versin ama bence vermez artık  :laughing7: alıştımya simdi dogum yaptıgımda kocası burada yok gelip burada kalacak bir ay allah yardımcım olsun artık yatmak yerine hizmet edrim ben ona bakarım. simdiden diyor zaten ne var bizde dogum yaptık yattıkmı sanki oysa bi hafta yataktan kalkmamaış anası bakmiş haberim var cok dua ediyorum inşallah bi engel cıkar memelekete gider bi misafiri gelirde gelmez diye

burcu MELEK

kızlar ben cıkıyorum hastaneye gidicem hazırlanayım minişlerinize iyi bakın  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:   

banu_fth

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mayıs , 2011, 12:11:46
amin canım versin ama bence vermez artık  :laughing7: alıştımya simdi dogum yaptıgımda kocası burada yok gelip burada kalacak bir ay allah yardımcım olsun artık yatmak yerine hizmet edrim ben ona bakarım. simdiden diyor zaten ne var bizde dogum yaptık yattıkmı sanki oysa bi hafta yataktan kalkmamaış anası bakmiş haberim var cok dua ediyorum inşallah bi engel cıkar memelekete gider bi misafiri gelirde gelmez diye

Allah kabul etsin cnm dualarını .. ben de senin ettiğin dualara tüm kalbimle amin diyorum .. Allah kabul etsin ..
:amin: :amin: :amin: gelemesin inşallah

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 12:07:32
yok canım son kararı eşim vercek ağzına bakıyoruz oğuzhan dedi şimdide vazgeçebilirim diyo ben öyle alıştım ama oğuzhan diye seviyorum hep.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mayıs , 2011, 12:12:55
kızlar ben cıkıyorum hastaneye gidicem hazırlanayım minişlerinize iyi bakın  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

sen de iyi bak cnm ..  :opucuk: :wave:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

allaha emanet ol canım dikkatli ol

burcu MELEK

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Mayıs , 2011, 12:13:55

sagol canım bu duaya cok ihtiyacım var  :laughing7:  :laughing7: ptüm seni ve minişini

banu_fth

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mayıs , 2011, 12:15:14
Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Mayıs , 2011, 12:13:55

sagol canım bu duaya cok ihtiyacım var  :laughing7:  :laughing7: ptüm seni ve minişini

ben de öptüm cnm. hayırlı sağlıklı haberlerle gel . :opucuk:  valla öyle yürekten amin diyorum .. gelemesin inşalalh  :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

nur-burcu-eylül-seval selam hepinize kızlar.......  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

napionuz...... biz evde pineklioz...... ::)