2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Bi kızım olsun..
Parfüm niyetine süt kokusu sinsin üzerime..
Uykusuz kalmaktan göz... altlarım çöksede
gaz sancıLarını gördükçe içim acısada
kusmuğunu temizlemekten hep gurur duyayım.
Tırnağını keserken 'aman etini kesmiyim'
diye içim sızlasın ..
İğne zamanlarında elinden tutup güç vereyim ona..
Altını aldığımda poposu pişmesin diye kremler süreyim..
Yeni yeni dişleri çıktığında mutluluktan havalara uçayım..
Herkes göz kısmı O'na benziyo desin Sevdiğime bakıp..
Dudakları bal gibi aynı sen..
Bu tıpkı ikinizin karışımı olmuş desinler ..
Sevdiğimin gözlerine bakıp gurur duyayım..
Gözlerim dolsun ..Mutlu olayım ..
Kızımın saçları çıkmaya başladığında
minicik tokalarla süsleyip püsleyim onuşelaleler yapayım saçlarından ..
Yürümeye başladığındakülotlu çorapla minicik eteğiyle göreyim onu ..
Gurur duyayım bu benim kızım diye ..
tıpış tıpış yürürken bezi yüzünden tebessümümle
Allahıma hep şükredeyim..
O büyüdükçe bende büyüyeyim onunla..Olmaz mı ? .

Allah arzu eden herkeze hayırlı evlatlar nasip eder inşallah. (Amin) PAYLAŞMAK İSTEDİM KIZLAR GÜZEL YAZI

nilüfer elif

Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

evet güzel yazı kızalr bebk şekerinin üzerine şunu yazdırmaya karar verdik nasıl

" Bir Dilek Tuttuk ve Sen Gerçek Oldun Hoşgeldin Hayatımıza İzemsevi Bebek"

burcu MELEK

SEVALİM HOŞBULDUK PİSİCİK MERHABA NASIL OLDUN CANIM SEN DAHA İYİSİNDİR UMARIM. SEVALCİM ALIŞ ALIŞ  BU COCUKLARIN HERAN NEREMİZİ TEKMELEDİKLERİ BELLİ DEYİL BENİMNKİNİN DİRSEYİNİ YAKALIYORUM POPOSUNU KARNIMA BİR BASTIRIYOR MİLLET GÜLÜYOR O NE YA DİYE MASALLAH HİÇ DURDUGU YERDEDE DURMUYOR YARAMAZIM. AKŞAM ESİME Bİ SURAT YAPTIM ODA BANA YANASMAK İÇİN GELMİŞ SARILIYOR KARNIMA SANA DEYİL KIZIMA SARILIYORUM DİYOR YOKYA DEDİM ÇIKINCA SARIL HAYIR O BENİM KIZIM DİYOR SABAH GİDERKEN KIZINA DİYOKJİ KIZIM ANNE BİZE KIZMIŞ SEN ANNE GİBİ OLUP BABAYA KIZMA OLURMU ALLAHTAN COCUK SENDE DEYİL KUMA GİBİ DOLDURURDUN AKŞAMA KADAR DEDİM  :ehi:  :ehi:  :ehi: YANİ NURUM BENDE DÜN HASTANEYE GİDERKEN O SICAKTA TAM 1 SAT 10 DADİKA FİLAN YÜRÜYÜP GİTTİM VE YORULMAMAM GEREK RİSKLİYİM ARTIK YÜRÜMEK BİLE ZOR ZATEN AYNI DERTTEN MÜZDARİBİZ VE HASTANE YOLUNUN ÜZERİ YAPACAK BİŞEY YOK İŞTE

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol burcum iyi olmaya çalışıyorum tatlım bakalım yarın ne çıkacak hastanede,sen nasılsın ,az kaldı artık ya bende istirahat ediyorum hep doktor yorulmaman lazım dedi yuruyuncede nefes nefese kalıyorum zaten
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mayıs , 2011, 11:44:30
SEVALİM HOŞBULDUK PİSİCİK MERHABA NASIL OLDUN CANIM SEN DAHA İYİSİNDİR UMARIM. SEVALCİM ALIŞ ALIŞ  BU COCUKLARIN HERAN NEREMİZİ TEKMELEDİKLERİ BELLİ DEYİL BENİMNKİNİN DİRSEYİNİ YAKALIYORUM POPOSUNU KARNIMA BİR BASTIRIYOR MİLLET GÜLÜYOR O NE YA DİYE MASALLAH HİÇ DURDUGU YERDEDE DURMUYOR YARAMAZIM. AKŞAM ESİME Bİ SURAT YAPTIM ODA BANA YANASMAK İÇİN GELMİŞ SARILIYOR KARNIMA SANA DEYİL KIZIMA SARILIYORUM DİYOR YOKYA DEDİM ÇIKINCA SARIL HAYIR O BENİM KIZIM DİYOR SABAH GİDERKEN KIZINA DİYOKJİ KIZIM ANNE BİZE KIZMIŞ SEN ANNE GİBİ OLUP BABAYA KIZMA OLURMU ALLAHTAN COCUK SENDE DEYİL KUMA GİBİ DOLDURURDUN AKŞAMA KADAR DEDİM  :ehi:  :ehi:  :ehi: YANİ NURUM BENDE DÜN HASTANEYE GİDERKEN O SICAKTA TAM 1 SAT 10 DADİKA FİLAN YÜRÜYÜP GİTTİM VE YORULMAMAM GEREK RİSKLİYİM ARTIK YÜRÜMEK BİLE ZOR ZATEN AYNI DERTTEN MÜZDARİBİZ VE HASTANE YOLUNUN ÜZERİ YAPACAK BİŞEY YOK İŞTE

dertdaşım benimmmmm :D aynı konu p.tesi sabahı bizde de oldu oğluyla vedalaşcakmış işe giderken eğildi öptü konuştu oğluyla sonra kalktı gitti :D ALEMLER YAAA
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

ZATEN VARYA BUURCU senin eşin ve kayınvalideni çok ama çok tanımak istiyorum özellikle kayınvalideni bir tanışsak çok iyi olacak ya bacım sen niye yürüyorsun otobüse binsene valla sanada kızıyorum  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 31 Mayıs , 2011, 11:47:08
sağol burcum iyi olmaya çalışıyorum tatlım bakalım yarın ne çıkacak hastanede,sen nasılsın ,az kaldı artık ya bende istirahat ediyorum hep doktor yorulmaman lazım dedi yuruyuncede nefes nefese kalıyorum zaten

GEÇMİŞ OLSUN CANIM KARACİĞER ENZİMLERİN Mİ YÜKSEK ÇIKTI.BENİM DE KAŞINTILARIM GEÇMEDİ HALA LOKMANDA DERMATOLOJİYE GÖNDERDİ DOKTORUM TAHTA KURUSU ISIRMIŞ SENİ ALERJİ YAPMIŞ DEDİ DOKTOR :D annemler filan bizdeydi ama benim kanımı sevdi demekki böcük beni yedi :D FELAKET BİR GÜNDÜ ANNEM DOKTORLA TARTIŞTI TAHTA KURUSU NE ARAR EVDE DİYE :D

izemsevi

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 11:43:08
evet güzel yazı kızalr bebk şekerinin üzerine şunu yazdırmaya karar verdik nasıl

lütfen yorum yani boşa yazmadık kızım size kızıyor teyzoşları :caca:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 11:49:10
ZATEN VARYA BUURCU senin eşin ve kayınvalideni çok ama çok tanımak istiyorum özellikle kayınvalideni bir tanışsak çok iyi olacak ya bacım sen niye yürüyorsun otobüse binsene valla sanada kızıyorum  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
bebyim sorunda orada zaten burada metro calışması var o istikamete giden otobüsler işptal bir yılda olmayacak daha ondan tabana kuvett
Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 11:53:30
Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 11:43:08

lütfen yorum yani boşa yazmadık kızım size kızıyor teyzoşları :caca:
cok güzel canım sakın deyişmeyin yazıyı . pisicik allah yardımcın olsun dualarım seninle

izemsevi

valla burcum ben 10dk yürüyüm yoruluyorum sen iyi yürüyorsun allah yardımcın olsun  :amin:

burcu MELEK

aynen nurum derttasız ama benim bi babamlar burada yok birde falalık bir kayınvalidem var dün yemeye geldiler yiyip içip kalkıp gittiler bide soruyor yüzsüz bulaşıgı yıkadınmı kurumasınlar sonra yıkadım dedim tövbe tövbe 45 yasında yaslıda deyil kalk bi deki yardım edyim yok
Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 11:57:30
valla burcum ben 10dk yürüyüm yoruluyorum sen iyi yürüyorsun allah yardımcın olsun  :amin:
canım ben hiç duramıyorumki hayat sartları nvalla

muhribe

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mayıs , 2011, 11:58:13
aynen nurum derttasız ama benim bi babamlar burada yok birde falalık bir kayınvalidem var dün yemeye geldiler yiyip içip kalkıp gittiler bide soruyor yüzsüz bulaşıgı yıkadınmı kurumasınlar sonra yıkadım dedim tövbe tövbe 45 yasında yaslıda deyil kalk bi deki yardım edyim yok
pis vicdansız  :cussing: :cussing: :cussing:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mayıs , 2011, 11:58:13
Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 11:57:30
canım ben hiç duramıyorumki hayat sartları nvalla

senin işin daha zor canım  allah yardımcın olsunn allahtan benim ailem var yanımda.kayınvaliden de kusura bakma gıcıkk benim annem 54 yaşında hiç durmaz yaşında bi şey yokmuş ki işine gelmiyo demekki kıl kaynana vicdan merhamet versin allah içinee