2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Mayıs , 2011, 11:23:40
nurcum seni çok iyi anlıyorum canım. ama şu an hissettiklerinde hamileliğin o kadar büyük payı var ki. her şeyden inciniyoruz kolayca. eminim birkaç ay sonra ben kendimi nelere üzmüşüm diyeceksin. ben de çoğu zaman kendimi durduk yere mutsuz buluyorum. sonra diyorum ki hayatta ne istediysen Allah verdi, en önemlisi bir mucize bahşetti. daha ne istiyorsun? işte o zaman aklım başıma geliyor..

EVET DAHA HASSA OLUYOR İNSAN AMA ÜZÜNTÜMÜN BOŞ OLDUĞUNU DA SANMIYORUM HERKES FARKINDA ÇÜNKÜ EŞİMİN BU UMURSAMAZ DURUMUNUN BABAM DİYO DOĞUMA DA ARTIK Bİ ZAHMET KOCAN GÖTÜRSÜN DİYE EE İNSANIN ZORUNA GİDİYOR TABİ.ARTIK TAKMICAM BEBEĞİM STRESLE BÜYÜMESİN SAKİN Bİ ÇOCUK OLSUNN İŞTEN DE AYRILDIM YA DÜŞÜNCEK Bİ ŞEY BULAMIYORUM BELKİDE BÖYLE ŞEYLERE TAKILIYORUM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ALLAHHH BİZİMKİ ÇIKMAYA ÇALIŞIYOR YİNEEEE YIRTACAK GÖBÜŞÜÜÜ  :toothy10: :muzz:

muhribe

kızlar bu arada en son ben mi doğum yapıcam burada?   :icon_scratch:

izemsevi

evet iştende erken ayrıldığın için insan boş zamanda kurdukça kuruyor bende sırf böyle olmasın diye erken ayrılmak istemiyorum insan böyle bir özel duygunun her anını eşiyle paylaşmak istiyor bazen bizim kadar düşünceli ve anlayışlı olamayabiliyorlar bak sen birdahaki kontrolüne giderken eşine babamlar gelemeyecek bende yanlız gidemem de sen gelmezsen ozaman kontrole gitmiyorum de blörf yap eminim çok işe yarayacak :k06: zaten varya bir gelse eminim daha önce gelmediği için çok üzülecek

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

KIZLAR NASILSINIZ BAKALIM  :opucuk:BEN GECE SANCIDAN YATAMADIM YA DOGRU DÜRÜST ÖYLEDEN SONRADA SONUÇLARIMI ALMAYA GİDİCEM.. NURUM YAZDIKLARINI OKUDUM SENİ COOOOKKK İYİ ANLIYORUM AMA BURADA SOR BAK BAKALIM DERDİ OLMAYAN HAYATI DÖRT DÖRTLÜK OLAN KİMSE VARMI HERSEY BİZİM İÇİN NAPALIM YASAYARAK TECRÜBE EDİYORUZ İŞTE HAYATI KESKE HERSEYİ GÜZEL YASAYABİLSEK AMA SEN KENDİNİ ÜZME BEBİŞLERİMİZDEÜZÜLÜYOR SONRA YAZIK ONLARA

Shadowqueen

Hoşbulduk kızlar iyi diyeyim iyi olayım ya, mide yanmam geceden beri devam ediyor hiç uyuyamadım, kızımında maşallahı var resmen karnımdan çıkacakmış gibi hareketler yapıyor , öyle işte

Benim internette sorun var sürekli hata veriyor  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 11:29:22
evet iştende erken ayrıldığın için insan boş zamanda kurdukça kuruyor bende sırf böyle olmasın diye erken ayrılmak istemiyorum insan böyle bir özel duygunun her anını eşiyle paylaşmak istiyor bazen bizim kadar düşünceli ve anlayışlı olamayabiliyorlar bak sen birdahaki kontrolüne giderken eşine babamlar gelemeyecek bende yanlız gidemem de sen gelmezsen ozaman kontrole gitmiyorum de blörf yap eminim çok işe yarayacak :k06: zaten varya bir gelse eminim daha önce gelmediği için çok üzülecek

DENEDİM ONU DAA :D gelmedi bende hastaneye gitmedim ertesi gün annemle babam geldi götürdü :D valla odunnn odunn bildiğiniz gibi değil.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mayıs , 2011, 11:31:17
KIZLAR NASILSINIZ BAKALIM  :opucuk:BEN GECE SANCIDAN YATAMADIM YA DOGRU DÜRÜST ÖYLEDEN SONRADA SONUÇLARIMI ALMAYA GİDİCEM.. NURUM YAZDIKLARINI OKUDUM SENİ COOOOKKK İYİ ANLIYORUM AMA BURADA SOR BAK BAKALIM DERDİ OLMAYAN HAYATI DÖRT DÖRTLÜK OLAN KİMSE VARMI HERSEY BİZİM İÇİN NAPALIM YASAYARAK TECRÜBE EDİYORUZ İŞTE HAYATI KESKE HERSEYİ GÜZEL YASAYABİLSEK AMA SEN KENDİNİ ÜZME BEBİŞLERİMİZDEÜZÜLÜYOR SONRA YAZIK ONLARA

haklısın canım yok oluruna bıraktım artık.bugünümüze çok şükürr. senin ne kadarlık oldu şimdii bebişinn az kaldı dimi

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Mayıs , 2011, 11:33:08

haklısın canım yok oluruna bıraktım artık.bugünümüze çok şükürr. senin ne kadarlık oldu şimdii bebişinn az kaldı dimi
AYYYYYYYYY KEŞKE SORMASAYDIN BAK KALBİM SIKIŞTI :ehi:  :ehi:SONNNNNNNNNNNNN 20 GÜN  :honk:

izemsevi

pisicik ve burcu hoşgeldiniz şekerler kızlar benim eskiye göre daha çok karnım acıkmaya başladık benimde gögüs altıma vuruyor sanki ordan çıkacak gibi acaba elimi ayağımı vurduğu anlayamıyorum eksikler ne durumda canlar birde fehiden haber yok doğurdumu ne yaptı :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mayıs , 2011, 11:36:14
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Mayıs , 2011, 11:33:08

AYYYYYYYYY KEŞKE SORMASAYDIN BAK KALBİM SIKIŞTI :ehi:  :ehi:SONNNNNNNNNNNNN 20 GÜN  :honk:

ALLAHHHHHHHHHHHHH AZCIK KALMIŞŞŞŞ :D ben de artık zaman bir an önce geçsin diye sabırsızlanıyorum

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.