2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

muhribe

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Mayıs , 2011, 09:59:02
MUHRİBE SENİN PRENS HIÇKIRIYOMU
evet canım içerden hafif hafif dokundurduğunda anlıyorum ki hıçkırık tutmuş. bazen sık oluyor, bazen birkaç günde bir.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Mayıs , 2011, 10:06:04
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Mayıs , 2011, 09:59:02
MUHRİBE SENİN PRENS HIÇKIRIYOMU
evet canım içerden hafif hafif dokundurduğunda anlıyorum ki hıçkırık tutmuş. bazen sık oluyor, bazen birkaç günde bir.
BENİM GÜNDE 2-3 KEZ HIÇKIRIYO VE 10 AR DAKİKA FİLAN SÜRÜYO NASIL İÇİM ERİYO O ZAMAN KIYAMIYORUM HİÇ ZORLANIYO GİBİ
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

korkma canım bunlar doğal şeyler. bu sayede ciğerleri güçleniyor miniklerimizin.  :nazar:

izemsevi

h.g kevser muhribe rüyan güzel hayırlısı olsun canım erken değil dönmesi için dr bana bu haftalarda dönmeli diğer haftalarda kilosu arttıkça dönmesi zorlanacaktır dedi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Mayıs , 2011, 10:12:42
korkma canım bunlar doğal şeyler. bu sayede ciğerleri güçleniyor miniklerimizin.  :nazar:

EVET CİĞERLERİ GELİŞİYOMUŞ İLK BAŞTA KORKTUM İNTERNETTEN BAKINCADA İHTİMALLER YAZIYO YA KÖTÜ İHTİMALE TAKILIYORUM HEP ALLAHTAN KONTROLLERİM 2 HAFTADA BİR İÇİM RAHATLIYO HER ŞEYİN NORMAL OLDUĞUNU DUYUNCA
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

ben hep 32. haftadan sonra diye duymuştum ama inş dediğin gibidir izemsevi. inş dönmüştür benim miniğim  :occasion5: bakalım haftaya doktorda öğreniriz inş.

muhribe

[/quote]

EVET CİĞERLERİ GELİŞİYOMUŞ İLK BAŞTA KORKTUM İNTERNETTEN BAKINCADA İHTİMALLER YAZIYO YA KÖTÜ İHTİMALE TAKILIYORUM HEP ALLAHTAN KONTROLLERİM 2 HAFTADA BİR İÇİM RAHATLIYO HER ŞEYİN NORMAL OLDUĞUNU DUYUNCA
[/quote]zaten o korkular benim ömrümden birkaç yıl götürdü bu sene :) doğsun o minik totşunu ısırmazsam onun  :laughing7:

izemsevi

bende severken hep totoşunu yerim senin diyorum eşim kızıyor niye çocuğa öyle söylüyorsun diye kızlar hafta sonu kızımın kıyafaetlerini yıkadım gerçi bugün anca kurudular dışarıda asamadım evde durdu tabi zor kurudu oyüzden eşim çamaşırlar yıkanırken kocaman adam makinanın başına geçti oturdu yıkanmalarını izledi banada sesleniyor çorabı sıkıştı eldiveni sıkıştı vs.diye kıyamam ya farkettirmiyordu güya ama nasılda heycanlıymış çok duygulandım :crybaby2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Mayıs , 2011, 10:20:22

[/quote]zaten o korkular benim ömrümden birkaç yıl götürdü bu sene :) doğsun o minik totşunu ısırmazsam onun  :laughing7:
[/quote]

AYNEN CANIM YAA YAŞLANDIM BENDE HAYATIMIN EN ZOR 33 HAFTASIYDI BENİM DE SÖZÜM VAR AYAKLARIYLA POPOSUNU Bİ ISIRCAM BENİ BU KADAR KORKUTTUĞU İÇİN

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 10:23:56
bende severken hep totoşunu yerim senin diyorum eşim kızıyor niye çocuğa öyle söylüyorsun diye kızlar hafta sonu kızımın kıyafaetlerini yıkadım gerçi bugün anca kurudular dışarıda asamadım evde durdu tabi zor kurudu oyüzden eşim çamaşırlar yıkanırken kocaman adam makinanın başına geçti oturdu yıkanmalarını izledi banada sesleniyor çorabı sıkıştı eldiveni sıkıştı vs.diye kıyamam ya farkettirmiyordu güya ama nasılda heycanlıymış çok duygulandım :crybaby2:

:D ay ne güzel canım ya maşşallahh sizee.fıstığın güzel günlerde giysin inşallah cicilerini.ben yıkadım yalnızdım ütülerken de eşim yanımdaydı ama benim herif ruhsuzz :D

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mayıs , 2011, 10:23:56
canım çok doğru, erkekler bizden daha heyecanlı. ben de bebişin kıyafetlerini yıkadım, ütüledim. eşim gidip gidip kokluyor minicik giysilerini. artık oğluşumuz doğsa da beraber yatıp uyusak diyor.  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

benim kocam niye böyle yaaaaa  :caca: :caca: hiç bi şeye hevesi yok karnımı seviyo öpüyo konuşuyo ama hiç bi şey için hevesi yok bunalımdan yeni çıktım tam yarama dokundunuz kızlar yavv

muhribe

nur canım bazı erkekler duygularını ifade edemiyor. ama bu demek değil ki yaşadıklarından mutlu olmuyorlar ya da heyecanlanmıyorlar. bence eşin heyecanını içinde yaşamayı seven bir erkek. aynı benim babam gibi  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Mayıs , 2011, 10:37:27
nur canım bazı erkekler duygularını ifade edemiyor. ama bu demek değil ki yaşadıklarından mutlu olmuyorlar ya da heyecanlanmıyorlar. bence eşin heyecanını içinde yaşamayı seven bir erkek. aynı benim babam gibi  :love9:

AMA İŞTE İNSAN BAZEN Bİ ŞEYLERİ BERABER YAŞAMAK İSTİYO 33 HAFTAMDAYIM BİR KERE BENLE HASTANEYE GELMEDİ BİR KERE KANAMAM OLDUĞUNDA GÖTÜRDÜ ONDA DA AŞAĞIDA ARABADA UYUDU ANNEM VARDI YANIMDA.BEBEĞİN HER ŞEYİNİ ALDIM O BİR TEKİNDEN BİLE HABERDAR DEĞİL VE HİÇ Bİ ŞEY ALMADI.BAZEN ÇOK ÜZÜLÜYORUM AMA YAPACAK Bİ ŞEY YOK.İLGİSİZ BİRİ DEĞİL GÜNDE 10 KERE ARAR ÜZTÜME DÜŞER EDER AMA BU KONUDA NEDEN BÖYLE ANLAMIYORUM.