2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım benımkılerde abartı değil doğumdan sonrada gıyılebılecek tarzda ,gecelıkle rahat edemedığım için pijama takımı aldım.mavi olanın önden göğüs çıkarma yerleri var emzirmek için,diğeride sadece önden düğmeli
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

bende iki tane kisa boylu aldim ev için. bitanesi önden açiliyo dedigin gibi emzirmek için ama boyu kisa onu evde giyerim dedim. ben gecelik aldim çünkü amelyat olursam pijamanin lastigi SIKmasin karnimi diye düsündüm  :dontknow:

bende öyle düşündüm canım önce ama okadar bolki zaten pijamalarım lastiğini indiririm aşağı doğru diye düşündüm,epey bol çünkü
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

evet öylede olabilir

ya benim canim neden kömür çekiyoki  ??? birde izgarada pismis et çekiyo canim  :sad1: esim alalim hemen yapalim askim diyo  :k06:

canım benim gecen gün ben sana ne yazdım konuna,şöyle mangal kömüründe pişmiş ,yada ızgarada et-köfte yapan bir yerlerde köz kokulu bişeyler ye,geçer ozaman .benım canım bişeyi çok istediğinde yemeden gecmiyordu hamılelıkte

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Mayıs , 2011, 18:03:31
canım benim gecen gün ben sana ne yazdım konuna,şöyle mangal kömüründe pişmiş ,yada ızgarada et-köfte yapan bir yerlerde köz kokulu bişeyler ye,geçer ozaman .benım canım bişeyi çok istediğinde yemeden gecmiyordu hamılelıkte

kiz dogurmus gibi konustun  :ehi: :ehi: dogurdunmu yoksa  :-ooo  :k06:

ya ben geçen hafta yedim ama geçmedi :D demek baya bi çekti canim  :k06:

senin kilon ne alemde bu arada? ben hala 70 kiloyum  :suclu:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:-ooo :-ooo kızlar dikkat edin asii diye üye var bence o erkek  :-ooo :-ooo

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

:toothy10: :toothy10: :toothy10: hakkatten yazdığımı okudumda sanki görmüş geçirmiş gibi yazmışım dimi ,ayy cnm iyi değilim bugünlerde ya,karmakarışığım bir gülüyorum bir ağlıyorum ::) kilom şuan 58.5 ne hikmetse almıyorum kılo öyle hızlı.11,5 kıloda kaldım,elif alıyor çok şükür cmtsi günü 2840tı yavrucak

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Mayıs , 2011, 18:09:04
:toothy10: :toothy10: :toothy10: hakkatten yazdığımı okudumda sanki görmüş geçirmiş gibi yazmışım dimi ,ayy cnm iyi değilim bugünlerde ya,karmakarışığım bir gülüyorum bir ağlıyorum ::) kilom şuan 58.5 ne hikmetse almıyorum kılo öyle hızlı.11,5 kıloda kaldım,elif alıyor çok şükür cmtsi günü 2840tı yavrucak

masallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bende epeydir almiyorum kilo  :dontknow: 1,5 aydir ayni gidiyo neyse birden yükselmesinde  :k06:

yok canım senınde benım gıbı olur buyuk ıhtımal kılo alımı durdu gibi bişey yani alıyorumda çok az alıyorum ayda 400gr falan ,normalmiş kilolarımı 5.aydan sonra aldım ben bırden şimdi yavasladı

Aytii

kimisi son zamanlar alinir kimisi alinmaz der. bakalim artik bende 32 haftami dolduruyorum kismetse çarsamba günü  :nazar: kaliyo 8 hafta  :sunny:

maaşallah canımm :nazar:bende 36+ lara girdim bugün itibariyle,bakalım ne olacak 37de doğummu yoksa gideceğizmi daha ???

Aytii

hayirlisi ne ise sizin için o olsun tatlim  :amin: :amin: ben hep öyle diyorum. 8 hafta kaldi diyorum ama Allah bilir tabi. belki daha önce gelir belki daha da geç  :dontknow: ben 41 haftalik dogmusum mesela oglumda annesi gibi olur belki  :k06:

Kesinlikle canım benim Rabbim hayırlısını versin,hepimize hayırlı sağlıklı doğum  nasip etsin ,sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Mayıs , 2011, 18:24:53
Kesinlikle canım benim Rabbim hayırlısını versin,hepimize hayırlı sağlıklı doğum  nasip etsin ,sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :amin:

:amin: :amin: :amin:

ben çikiyorum sekerim seni ve Elifimi çok öpüyorum ama onu daha çok  :love9:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: görüsürüz insallah  :wave: