2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

hadi afra ha gayret önce hangimiz cıkaracak :ehi:  :ehi: popoya kuvvet  :k06:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 30 Mayıs , 2011, 15:38:40
hadi afra ha gayret önce hangimiz cıkaracak :ehi:  :ehi: popoya kuvvet  :k06:
:k06: :k06: hadi bakalım yarışa varmısın :ehi: :ehi: ayy sağlıkla doğsunlarda...az önce bir sancı girdi anlatamam çok fenaydı 2 sn sürdü ama çok kötüydü bunun uzun süreliğini düşünemiyorum :honk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

mrb kızlarr :hello:aaa bakın ben sizi geçebilirim haftaya doğurabilirim biliyorsunuz :D
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: muhribe - 30 Mayıs , 2011, 15:36:58
kızlar biliyor musunuz benim üst kat komşum da doğum yapmış. ama hayırlı olsun diyemedim bir türlü. biraz tuhaf bi aileler. adam kadını çok dövüyordu eskilerde. sonra biz bi gece dayanamadım polisi aradık. oymuş. adam bi daha bırakın el kaldırmayı sesini bile çıkaramadı kadına. ama kadın ne zaman kapısına gitsek hiç açmıyordu. herhalde kocası kimseye açma kapıyı diye tembihliyordu. böyle olunca hiç komşuluk ilişkimiz olmadı. neyse kısacası oğluşuma arkadaş gelmiş apartmanda ama yeni haberim oldu

ay ne kötü durumda insanlar var allah yardımcısı olsun valla kimsenin başına vermesin

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Mayıs , 2011, 15:41:16
mrb kızlarr :hello:aaa bakın ben sizi geçebilirim haftaya doğurabilirim biliyorsunuz :D

hg pisicik..cidden mi dr sezeryan mı dedi kaç haftalıksın canım

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Mayıs , 2011, 15:41:16
iyi bizde nihat dogan gibi mücadeleyi severiz bir rakip daha geldi ne güzel  :k06:  :k06:  :k06:  canım aynen öyle saglıkla dogsunlarda bende aynısını arkadasa dün söyledim öyle bir sanci varki bunun sürekli halini düşünmek istemem dedim  :k06:

364 lara girdik bugün kızlar çarşamba randevum var işte eger enzimlerde aynı yükseliş seyrediyorsa 37de doğum dedi doktorum açılmana bakıcam dedi en son baktığında hiç yoktu 1cm falan varsa suni sancıyla normal,yoksada epidural sezeryan şaka bir yana inş enzimlerim düşmüştürde hiç olmazsa 38i  bekleriz :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

pisicik korkma bukadar canım ben artık korkmuyorum dogsada dogsun artık riskli dönemi atlattı hayırlısı olsun kızım m3 kilo olmuş bu arada teyzeleri. neyse kızlar ben cıkıyorum aksama kaynanamlar gelecek memlekettelerdi bugün dönüyorlardı yoldan geldikleri için yemek yapıcam daha  :opucuk: hepinizi

burcucum çok yorma bak kendını sonra ne oluyor bılıyorsun tamam canım,bende öyle dıyorum hayırlısı olsun cumartesi günü doktordaydım 2840 dı kilosu zaten erken olsada 3 ü bulur dedi doktorum .Rabbim hangısı hayırlı olacaksa yvrum saglıklı sıhhatlı olacaksa onu nasip etsın dıyorum :amin:

izemsevi

Aytii

Aytii

:opucuk: sen gecelik buldunmu kendine hastane için  ::)

canım 2 tane pijama takımı aldım ben biri açık mavi biride kırmızılı çiçekli

Aytii

ben gecelik aldim ama günlük gibi böyle abartili degil

biri turuncu çiçekli digeride açik pembe oda çiçekli  :k06: