2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

canım sen galiba normal doğum tarihini söylüyorsun belki seninde sezeryan olursa erken olur :dontknow:

muhribe

evet canım normal istediğim için doktorumun söylediği tarihi baz alıyorum. bakalım hayırlısı olsun ama normal daha iyi geliyor bana. inş sezeryana gerek kalmaz

izemsevi

allah nasıl istiyorsan ona göre doğum nasip etsin :amin: evet dediğin gibi bizede bişey kalmadı ben sezeryan istiyorum ondan dolayı 28 temmuz-1 ağustos arası bir tarih dedi bakalım hayırlısı

muhribe

hayırlısı canım benim.
bu arada bi arkadaştan bişi öğrendim. özel hastanelerde göğüs pompası bulunuyormuş. ben ona güvenerek almadım dedi arkadaş. eğer süt gelmezse hemşireler pompa getirip sağmaya yardımcı oluyormuş. pompa almakta çok acele etme dedi arkadaş. ben de karar veremiyorum bi türlü. önümüzdeki muayenede sorucam doktorun sekreterine. biz yardımcı oluruz derse almıycam. belki de sütüm kendisi gelir ve ihtiyaç olmaz. zaten manueller hiç kullanışlı değilmiş. elektrikli ve iyi bi marka alın diyolar. onlar da 150-200 tl. biraz bekliycem bakalım

izemsevi

muhribe canım evet özellerin bazılarında varmış bende duydum ama hijyenik olurmuki kiralanıyormuş bilemiyorum o açıdan   :sad1: ben devlette olcam sezeryanı inşallah normal yaparsan sütün gelir diye düşünüyorum ben manuel alcam ya 150tlde çok para özel odada felanda kalıncak sonrasında çocugu dr götürceksin özel bunlar hep para oyüzden pompaya okadar para vermem diye düşünüyorum.

muhribe

canım hijyen konusu benim aklıma da geldi. biraz araştırmak istiyorum açıkçası. eğer aklıma yatarsa yok yere para vermek istemiyorum pompaya. mecbur kalırsam alırım tabi. ama gerekmezse bebeğimin başka bi ihtiyacını gideririrm o parayla.

burcu MELEK

slm kızlar nasılsınız bakalım hastaneden geldik artık haftada bir gidiyoruz kontrole

hümeyra_t_e

hoşgeldin burcu melek bende artık haftada bir gidiyorum doğuma çok az kaldı kalbim pır pır :love9:

izemsevi

kızlar benim şimdi minik prensesim 30 haftalık oldu nezaman dr kontrollerimiz sıklaşacak acaba :dontknow:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mayıs , 2011, 15:24:41
kızlar benim şimdi minik prensesim 30 haftalık oldu nezaman dr kontrollerimiz sıklaşacak acaba :dontknow:

canım benim dr 33. haftadan sonraydı sanırım 15 de bir çağırdı 37den sonra ise haftada bir zaten 38 haftalığız şu anda

burcu MELEK

canım sende bizim gibi son bir ayda sıklaşır konturoller afra senin nekadar kaldı bakalım benim 21 gün  :y25:

izemsevi

ben haziran 15de tam 32 haftalık oluyorum bu ay 8 haziranda gidicem belki ay sonunda birdaha çağırır :dontknow:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 30 Mayıs , 2011, 15:27:57
canım sende bizim gibi son bir ayda sıklaşır konturoller afra senin nekadar kaldı bakalım benim 21 gün  :y25:

canım beim 18 gün kaldı aramızda çok az var bakalım hangimiz önce doğurcak :)

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mayıs , 2011, 15:30:07
ben haziran 15de tam 32 haftalık oluyorum bu ay 8 haziranda gidicem belki ay sonunda birdaha çağırır :dontknow:

olabilir canım 8. ayın sonunda başlıyo işte sık çağırmaya

muhribe

kızlar biliyor musunuz benim üst kat komşum da doğum yapmış. ama hayırlı olsun diyemedim bir türlü. biraz tuhaf bi aileler. adam kadını çok dövüyordu eskilerde. sonra biz bi gece dayanamadım polisi aradık. oymuş. adam bi daha bırakın el kaldırmayı sesini bile çıkaramadı kadına. ama kadın ne zaman kapısına gitsek hiç açmıyordu. herhalde kocası kimseye açma kapıyı diye tembihliyordu. böyle olunca hiç komşuluk ilişkimiz olmadı. neyse kısacası oğluşuma arkadaş gelmiş apartmanda ama yeni haberim oldu