2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Mayıs , 2011, 12:16:53
Hoşgeldin gizemcim çok şükür canım iyi olmaya çaılışıyoruz elifimle ,siz nasılsınız canım?

Hoşbulduk tatlım, bizde idare ediyoruz kızımla işte havalar çok sıcak, tekmeleri hareketleri şiddetlendi canımı çıkartacak resmen ama mükemmel bir duygu yaaa  :binkybaby: :binkybaby:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mayıs , 2011, 12:17:20
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mayıs , 2011, 12:15:37
Selam güzel anneler nasılsınız bakalım_?

hosgeldin tatlim  :-* biz iyiyiz siz nasilsiniz  :k06:

Hoşbulduk tatlım bizde iyiyiz sağol sıcaklarla mücadele ediyoruz işte

Shadowqueen

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hala bir de 37.haftaya kadar çalışacağım diyorsunuz ya hala anlamadınız mı 32.haftaya bile zor dayanıyor insan  :sad1:
Biraz bebeğinizi ve kendinizi düşünün heyet raporuyla sürenizi uzatırsınız :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mayıs , 2011, 12:22:45
Hala bir de 37.haftaya kadar çalışacağım diyorsunuz ya hala anlamadınız mı 32.haftaya bile zor dayanıyor insan  :sad1:
Biraz bebeğinizi ve kendinizi düşünün heyet raporuyla sürenizi uzatırsınız :icon_thumright:

ne çalismasi ya ben izinliyim zaten  8)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aytii

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ohh be ben rahat bir nefes aldım vallahi haydi gözün aydın hayatım  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
En iyisini yaptın emin ol yavrucuğum dinlensin biraz çok çalıştı zaten :k06: :nazar:

Aytii

simdikiler ana karninda basliyolar masallah  :laughing7: ben çikiyorum kizlar biraz uzancam çok halsizim böyle bi gariplik var bende hayirlisi olsun öptüm sizi çok  :opucuk: :opucuk:

Shadowqueen

Kızlar ben çıkıyorum çok fenayım sıcak bastı soğuk terler döküyorum başımda çok ağrıyor biraz uzanayım, kendinize ve meleklerinize iyi bakın öpüyorum  :opucuk: :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

görüşürüz aytim :wave:bende çıkıyorum kızlar doktor üstüne basa basa istirahat dedi yoksa düşmez bu enzimler öptüm hepiniziiiiiiiiiii :-*
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Güle güle cankuşlarım  :hello: Dikkatli olun Allaha emenetsiniz  :amin: :opucuk:

hümeyra_t_e

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: afra024 - 30 Mayıs , 2011, 12:52:26
slm kızlarrrr nasılsınız
Hoşgeldin tatlım  :flowers:
Çok şükür sen nasılsın minnoş nasıl ? Ya ne zaman 37 haftalık oldunuz siz ya günler ne çabuk geçiyor :nazar: :amin: Doğum tarihi belli mi?

izemsevi