2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Mayıs , 2011, 12:01:19
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mayıs , 2011, 11:57:32
slm kizlar  :opucuk: nasilsiniz

canım dünüürmm hoşgeldin ,nasılsın tatlım :opucuk:

hosbuldum canim tsk ederim sen nasilsin  :opucuk: hemoroidim kasinmaya basladi bikaç gündür benim  :-\ sanirim doktoruma söylicem bi çaresi vardir mutlaka  :sad1:

izemsevi

cankuşlar biz kızımla yemek yemeğe gidiyoruz sizi kocaman öpüyoruz geliriz yarımsaate kadar :wave: :hello:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hadi ya canım,sorma yaa bende kabızlık azda olsa devam etmekte ama artık takmıyorum her sabah taze kayısı yıyorum ılık su içiyorum,kivi yiyorum ee 3lt su içiyorum daha napimm :dontknow: hemoroidden ziyade kolestazla uğrasıyorum kafam çok karışık psikolojim kötü ,hiç iyi değilim bugunlerde tamam takmıyorum üzülmüyorum hayırlısı neyse o olacak dıyorum ama olmuyorr ya bebeğm zarar görürse ya oksijensiz kalırsa düşünmeden edemıyorummmm...bu hastalığı geciren birileriyle konusmak ıstıyorum ama kımseyı bulamıyorummm :y25:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 30 Mayıs , 2011, 12:05:11
hadi ya canım,sorma yaa bende kabızlık azda olsa devam etmekte ama artık takmıyorum her sabah taze kayısı yıyorum ılık su içiyorum,kivi yiyorum ee 3lt su içiyorum daha napimm :dontknow: hemoroidden ziyade kolestazla uğrasıyorum kafam çok karışık psikolojim kötü ,hiç iyi değilim bugunlerde tamam takmıyorum üzülmüyorum hayırlısı neyse o olacak dıyorum ama olmuyorr ya bebeğm zarar görürse ya oksijensiz kalırsa düşünmeden edemıyorummmm...bu hastalığı geciren birileriyle konusmak ıstıyorum ama kımseyı bulamıyorummm :y25:

canim takip ediliyosun doktorun iyi bu konuda takma öyle kafana olur olmaz seyleri ;)  :opucuk: ben kabiz degilim ama hemoroid oldu  :dontknow: kanamadi çok sükür hiç simdiye kadar ama orda duruyo ve kasiniyo çok  :-\ Cuma kontrolüm var ozaman sorcam doktoruma

afiyet olsun sevalcimmm :wave:görüşürüz
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Çok şükür dünürüm çok memnunum doktorumdan hiç bırakmıyor sağolsun 3-4 gun arayla çağırıyor .amacı sadece bebegi erken almak olsa neden uğrassınki tarıh verırı su zaman sezeryan der çıkar işin içinden süreklı her gittiğimde takıp ediyor

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayten hanım selamımız alınmıyor demek  :icon_scratch:

Pisiciğim benim bunları dert etme kendine 34.haftadan sonra doğsa dahi her hangi bir problem olmaksızın kucağına alabilirsin yavrunu  :amin:

ne bileyim gözdecim ya 37. hafta erken gibi gelıyor ,bebekte sorun çıkar diye korkuyorum :icon_scratch:gerçi sen 36da doğurmuştun rüz ü dimi

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mayıs , 2011, 12:12:24
Ayten hanım selamımız alınmıyor demek  :icon_scratch:

Pisiciğim benim bunları dert etme kendine 34.haftadan sonra doğsa dahi her hangi bir problem olmaksızın kucağına alabilirsin yavrunu  :amin:

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mayıs , 2011, 12:00:38
hosbuldum Seval Gözde  :opucuk: iyiyiz çok sükür bir sorun yok gibi simdilik :) ama bu gece yine adet sancisi oldu karnimda sonra geçti  :aferin: siz nasilsinz nasil gidiyo

:-\

Shadowqueen

Selam güzel anneler nasılsınız bakalım_?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Korkulacak hiç bir şey yok tatlım evet 36.haftaya girdiğim gün doğum yaptım acil sezeryan ile hemde..Zaten sezeryanlarda 38.haftada doğum oluyor 37 de olsa ne olacak ki bebek zaten gelişimini bitirdi sağ salim her tarafı  :nazar: Kiloyu da dert etme sakın Rüz 2540gr doğmuştu şimdi eser var mı o halinden :nazar: :nazar: :amin:

Ayyy ben görmemişim Ayten yaa ben ayrı bir selam beklemişim demek ki  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Hoşgeldin gizemcim çok şükür canım iyi olmaya çaılışıyoruz elifimle ,siz nasılsınız canım?

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mayıs , 2011, 12:15:37
Selam güzel anneler nasılsınız bakalım_?

hosgeldin tatlim  :-* biz iyiyiz siz nasilsiniz  :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mayıs , 2011, 12:16:24
Korkulacak hiç bir şey yok tatlım evet 36.haftaya girdiğim gün doğum yaptım acil sezeryan ile hemde..Zaten sezeryanlarda 38.haftada doğum oluyor 37 de olsa ne olacak ki bebek zaten gelişimini bitirdi sağ salim her tarafı  :nazar: Kiloyu da dert etme sakın Rüz 2540gr doğmuştu şimdi eser var mı o halinden :nazar: :nazar: :amin:

Ayyy ben görmemişim Ayten yaa ben ayrı bir selam beklemişim demek ki  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

:opucuk: :opucuk: çok halsizim Gözdem böyle zorla yaziyorum inanki birazdan da çikçam zaten çok tuhaf bi halim var ya  :dontknow: