2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Mayıs , 2011, 18:15:03
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 18:13:49
kilosu kaç suanda prensesin  ???

18 Mayısta 1535 gr dı canım 1 haziranda kontrolüm var inş. 2 kilo olmuştur yaa toparlasın biran önce  :amin: :amin:

masallah ona  :nazar: zaten genelde bebekler birden kilo alir son haftalarda artik kilo alimi yavasliyomus. oda Allah tarafindan iste. düsünsene hizli kilo alsalar normal dogum imkansiz olurdu

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 18:17:20
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Mayıs , 2011, 18:15:03
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 18:13:49
kilosu kaç suanda prensesin  ???

18 Mayısta 1535 gr dı canım 1 haziranda kontrolüm var inş. 2 kilo olmuştur yaa toparlasın biran önce  :amin: :amin:

masallah ona  :nazar: zaten genelde bebekler birden kilo alir son haftalarda artik kilo alimi yavasliyomus. oda Allah tarafindan iste. düsünsene hizli kilo alsalar normal dogum imkansiz olurdu

Haklısın canım 2 hafta geçmiş olacak belki en azından 1900 gr falan olmuş olur, şimdi hızlı kilo alsında son haftalarda almasada olur, erken doğumdan korkuyorm canım yaaa

Aytii

yok canim hiç aklina getirme bile o ihtimali  :aferin: ben hep dua ediyorum Allahim gününü beklesin hayirlisiyla dogsun diyorum. bugûn itibari ile 60 gün kaldi doguma  :nazar: :love9: hep öyle düsünüyorum tam 60 gün sonra kucagimda oldugunu  :love7: :love8:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 18:23:33
yok canim hiç aklina getirme bile o ihtimali  :aferin: ben hep dua ediyorum Allahim gününü beklesin hayirlisiyla dogsun diyorum. bugûn itibari ile 60 gün kaldi doguma  :nazar: :love9: hep öyle düsünüyorum tam 60 gün sonra kucagimda oldugunu  :love7: :love8:

İnş. canım hakkımızda hayırlısı olsun diyelim, sağlıkla zamanında gelsin meleklerimiz  :nazar: :nazar:

Aytii

senin simdi kesinlestimi dogum tarihin?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 18:38:03

yok be canım sürekli değişiyor valla şimdi 32 haftalık olduk işte muhtemeln 38.ci haftada alınır ama geride kalan 1 haftayı toparlar mı bilmiyorum. 10 Temmuzdan sonra heran olabilir canım.

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Mayıs , 2011, 18:42:44

yok be canım sürekli değişiyor valla şimdi 32 haftalık olduk işte muhtemeln 38.ci haftada alınır ama geride kalan 1 haftayı toparlar mı bilmiyorum. 10 Temmuzdan sonra heran olabilir canım.

hmm ozaman 37+ ya girince söyler doktorun büyük ihtimalle. hayirlisi olsun tatlim sizin için

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 18:44:31
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Mayıs , 2011, 18:42:44

hmm ozaman 37+ ya girince söyler doktorun büyük ihtimalle. hayirlisi olsun tatlim sizin için

Sağol canım hepimiz için inş. senin hiç eksiğin kaldı mı bakalım? Ablaların getirdi mi kıyafetlerini oğluşunn

Aytii

evet canim getirdi  :muzz: :muzz: çok mutlu oldum  :love9: bebislerimizin cicislerine ekledim  :) bak istersen. daha çok seyi varda hepsinin resmini çekemedim. en yenileri çektim. benim küvetim ve gögüs pompam eksik. geceliklerimde alindi yikayip herseyi yerli  yerine koymam lazim sadece  :hello2:

burcu MELEK

slm kızlar nasılsınız bakalım bizx kızımla gayet iyiyiz sancılarımız dısında. bugün itibariyle kızım gelmesine 22 gün var  :muzz:  :muzz:  :muzz:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 29 Mayıs , 2011, 13:43:26
slm kızlar nasılsınız bakalım bizx kızımla gayet iyiyiz sancılarımız dısında. bugün itibariyle kızım gelmesine 22 gün var  :muzz:  :muzz:  :muzz:

iyi masallah kizina beklicek heralde gününü  :nazar:

burcu MELEK

valla aytencim simdilik uslu uslu oturuyor eyer fırtına öncesi sessizlik deyil ise   :ehi:  :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 29 Mayıs , 2011, 20:23:02
valla aytencim simdilik uslu uslu oturuyor eyer fırtına öncesi sessizlik deyil ise   :ehi:  :ehi:
:ehi: çok dogru bir tespit :D Allah hayirlisini versin tatlim sanirim senin kizda ikizler olacak benim gelinim gibi  :love9:

burcu MELEK

evet canım ikizler olmasını hiç istemezdim ama hayırlısı artık  ;D  ;D

°•.ℓανιηуα.•°

burcuuuuuu dünürümmm..... nerdesin sen?

özlettin kendini. bu arada ikizler olmasına neden üzülüyosun ki? benim oğluşum da ikizler olucak inşallah. ve ikizler burcu kıvrak bir zekaya sahip olurmuş. biraz bizi zorlicaklar ama olsun. saftirik bi çocuk da istemem açıkçası  :k06: