2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

hehehehe ben de çakkıdı çakkıdı çiğnerim. o nedenle genellikle tek başımayken çiğnerim  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 28 Mayıs , 2011, 17:37:25
hehehehe ben de çakkıdı çakkıdı çiğnerim. o nedenle genellikle tek başımayken çiğnerim  :ehi:

ben de öle çok seviyorum .. çıtır çıtır yapmayı .. patlatmayı .. zaten öle çiğneyince beyne oksijen gidiyormuş .. öylesi faydalıymış ..
iş yerinde olmuyo odam yokki .. orta yerde masamız her yer acık  :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 28 Mayıs , 2011, 17:42:38
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 28 Mayıs , 2011, 17:37:25

ben de öle çok seviyorum .. çıtır çıtır yapmayı .. patlatmayı .. zaten öle çiğneyince beyne oksijen gidiyormuş .. öylesi faydalıymış ..
iş yerinde olmuyo odam yokki .. orta yerde masamız her yer acık  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

ayy kizlar oglum ikide bir kafasini sag tarafa dayiyo geriyo yani  :sad1: canim aciyo biraz bide solda ayaklari var galiba bu ne yapiyoki  :icon_scratch: han kafasi asagidaydi bunun  :dontknow:

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız? Valla bugün fenayım sanki bir ara doğum sancım başladı o kadar kötü oldum ki sürekli vruyordu kasıklarıma kızımda çıkmak ister gibi içimde geriniyordu şimdi biraz daha iyiyim. Daha küçük teyzeleri vaktinde gelir inş.  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

kerata ne karıştırıyo orda Allah bilir  :toothy10: bak bence o sağ ve soldaki kıpraşmalar elleri ile yaptıkları. göğsünün altında yaptıkları da ayak tekmeleridir.

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Mayıs , 2011, 18:02:33
Selam kızlar nasılsınız? Valla bugün fenayım sanki bir ara doğum sancım başladı o kadar kötü oldum ki sürekli vruyordu kasıklarıma kızımda çıkmak ister gibi içimde geriniyordu şimdi biraz daha iyiyim. Daha küçük teyzeleri vaktinde gelir inş.  :amin:

hosgeldin canim  :opucuk: aman senindemi basladi yalanci sancilarin yoksa  :sad1:

°•.ℓανιηуα.•°

gizemcim hoş geldin canım. bak 32. haftadan sonra yerleri iyice daraldığı için daha çok acıtıyo hareketleri. bu gayet normal yani.

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 28 Mayıs , 2011, 18:03:06
kerata ne karıştırıyo orda Allah bilir  :toothy10: bak bence o sağ ve soldaki kıpraşmalar elleri ile yaptıkları. göğsünün altında yaptıkları da ayak tekmeleridir.

yok canim ya resmen yuvarlak koca bisey geriliyo sag tarafta :D soldada ayak yada el hissediyorum ama 2 dk da bir yapiyo bu hareketi  :-\ acaba rahatsizmi oluyo  :'(

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 18:04:04

hosgeldin canim  :opucuk: aman senindemi basladi yalanci sancilarin yoksa  :sad1:

Sanırım cnım ya dünden beri var ama bugün kü çok fenaydı, arkama yastık aldım ayaklarımın altına koydum uzandım öyle azaldı biraz, ama kızım bir geriliyor ve bir tekme atıyor sormayın sanki çıkacak yavrum benim  :binkybaby: :binkybaby:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 28 Mayıs , 2011, 18:04:43

gizemcim hoş geldin canım. bak 32. haftadan sonra yerleri iyice daraldığı için daha çok acıtıyo hareketleri. bu gayet normal yani.

Hoşbulduk canım, doğrudur valla hareketleri feci hissediliyor

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Mayıs , 2011, 18:07:46

Sanırım cnım ya dünden beri var ama bugün kü çok fenaydı, arkama yastık aldım ayaklarımın altına koydum uzandım öyle azaldı biraz, ama kızım bir geriliyor ve bir tekme atıyor sormayın sanki çıkacak yavrum benim  :binkybaby: :binkybaby:
canim hareket ettigi sürece sorun yok. ben sordum doktoruma. en az 10 kere hissediyosan günde hareketlerini sorun yok dedi. çok sükür hareket ediyo benimkisi. seninde ediyosa meraklanma. yalanci sancilar baslamis muhtemelen. ama çok dikkat et. kendini yorma sakin :nono: erken dogumu tetikler Allah korusun

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 18:10:07
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Mayıs , 2011, 18:07:46

canim hareket ettigi sürece sorun yok. ben sordum doktoruma. en az 10 kere hissediyosan günde hareketlerini sorun yok dedi. çok sükür hareket ediyo benimkisi. seninde ediyosa meraklanma. yalanci sancilar baslamis muhtemelen. ama çok dikkat et. kendini yorma sakin :nono: erken dogumu tetikler Allah korusun

Tatlım sürekli hareket ediyor maşallah yavrularımıza  :nazar: :nazar: Herhangi bir sorun yok ama tekmeleri beni yerimden hoplatıyor, 2 gündürde feci sancım var. Senin oğlan toplu ama benimki biraz küçük kaldı ya o yüzden korkuyorum yaaa biraz daha büyüsün şöyle 2.5 kilo olsa en azından korkmayacağım

Aytii

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 18:13:49
kilosu kaç suanda prensesin  ???

18 Mayısta 1535 gr dı canım 1 haziranda kontrolüm var inş. 2 kilo olmuştur yaa toparlasın biran önce  :amin: :amin: