2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Eveeett kordonuyla oynuyodu , elleriyle tutmuştu çok tatlıydı yaaa  :love9: :love9:   :k06: :k06:   Doktorda dedi zaten son haftalarda ultrasonda show yapıyo bebekler diye  :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 27 Mayıs , 2011, 16:52:57
   Eveeett kordonuyla oynuyodu , elleriyle tutmuştu çok tatlıydı yaaa  :love9: :love9:   :k06: :k06:   Doktorda dedi zaten son haftalarda ultrasonda show yapıyo bebekler diye  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  yerim onun şovunu .. kurban olduğum ne güzel yaratmış maşşallah ..  :nazar: :nazar: :nazar:
bende görmek istiom.. en son resmi koca bi kafa küçüçük bi popo eller bacaklar minimini  :love9: :love9: :love9:
ay büyüsede içimde dönse depiklese beni  :k06: :k06: aranıom galiba  ??? ama napiimm .. çok güzellll  :k06: :k06:

muhribe

eylül az kaldı şekerim, yakında o tekmelerden gece uykundan uyanacaksın  :laughing7:

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Mayıs , 2011, 17:08:48
eylül az kaldı şekerim, yakında o tekmelerden gece uykundan uyanacaksın  :laughing7:

yaaaaaaaaa  :-ooo o kadar mı arkadaşım yaaa ... çitti miii  :icon_pale:

sola yatmaktan uyusuyorum bazen sırtüstü yatıyorum bazen ikinci bir uyanmaya kadar  :k06:
gece sürekli tuvaletteyim.. sırt üstü yatarken bişe yok uyanıom anamm diom sola dönüyorum hemen .. sora çişim geliyor bunu hissdiyorum kalkıyorum wc sonra tekrar yatak .. sola devam  :k06:
yanlış yaptığım bişe yok dimi .. sırt üstü yatınca bişe olmuyo dimi bebişe .. ?? ultrasonda bakarken sırtüstü yatırıolar sonuçta bizi .. gayet rahatgörünüyo du minigim benim.. içimdeki kalp  :love9: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar kafam çok karışık yaaa.... 37+5 oldu ya bizim dana. sizce artık tüy temizliği yapayım mı? aslında tüylerim hayatımda ilk kez bu kadar yavaş uzadılar. pek yok. ama ne zaman yapayım ki. bilmiyorum.  :dontknow:

banu_fth

dr ne zaman dediki doğum için ?? çatı muayenesine gitmeden yaptırman lazım  ::)   diye düşünüyorum daha çok küçüğüz biz ama  :D

°•.ℓανιηуα.•°

olsun eylülüm bak tecrübe kazanıyon sen de  :k06: vallahi canım biz pazartesi gidicez bakalım. ben en iisi yarın kuaföre gideyim.. pazartesi yapar muhtemelen çatı muayenesini  :honk:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 28 Mayıs , 2011, 17:07:34
olsun eylülüm bak tecrübe kazanıyon sen de  :k06: vallahi canım biz pazartesi gidicez bakalım. ben en iisi yarın kuaföre gideyim.. pazartesi yapar muhtemelen çatı muayenesini  :honk:

evet ama korkuyorum  :k06:  bi faydası yok biliyorum ama elde diiil  :k06: inşallah zaman geçtikçe alışırım doğumhane kelimesine  :icon_pale:
Allah gönlüne göre verir inşallah sonuç istediğin gibi çıkar ..  :amin:  :nazar: :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 28 Mayıs , 2011, 16:57:52
kızlar kafam çok karışık yaaa.... 37+5 oldu ya bizim dana. sizce artık tüy temizliği yapayım mı? aslında tüylerim hayatımda ilk kez bu kadar yavaş uzadılar. pek yok. ama ne zaman yapayım ki. bilmiyorum.  :dontknow:

bence yap canim ne olur ne olmaz ;) tüyler uzamiyo çünkû adet olmuyoruz  ::) bebek dogduktan sonra gör sen  :ehi:

Aytii

Aytii

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 17:28:30
Alıntı yapılan: eylül_üm - 28 Mayıs , 2011, 17:26:13
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 17:24:33
bu arada selam kizlar  :opucuk: nasilsiniz

hoşgeldin eyi sen  :k06:

iyi canim. attim iki tane falim sakizi agzima artik bi tanesi kesmiyoda  :ehi:

maşşallahh sanada paket lazım  :toothy10: :toothy10:
ben de karpuzlu first çiğniyorum  :toothy10: :toothy10: doyasıya şöle dapdatlu bi karpuz yiyemedim ki  :dontknow:
sakızından emiyorum tadını  :ehi: :ehi:
mavi falımı tek geçerim .. ama patlatmayı seviyorum ben evde yalnızken onu atıom ağzıma süper oluo ..
iş yerinde çiğneyemiom  falım büyük gelio ağzımda görünüyomuş  :tongue3: ..  kapalı çiğniyorum ama  ::)

°•.ℓανιηуα.•°

aytenim hoşgeldin kız  :opucuk: biz iyiyiz çok şükür. sen nasıl oldun bakim?

ben yarın giderim aldırmaya tüycükleri  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 28 Mayıs , 2011, 17:33:15
aytenim hoşgeldin kız  :opucuk: biz iyiyiz çok şükür. sen nasıl oldun bakim?

ben yarın giderim aldırmaya tüycükleri  :k06:

ayniyim canim evdeym hep yormuyorum kendimi bu arada hosbuldum sagol  :opucuk:

Alıntı yapılan: eylül_üm - 28 Mayıs , 2011, 17:31:47
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 17:28:30
Alıntı yapılan: eylül_üm - 28 Mayıs , 2011, 17:26:13
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 28 Mayıs , 2011, 17:24:33
bu arada selam kizlar  :opucuk: nasilsiniz

hoşgeldin eyi sen  :k06:

iyi canim. attim iki tane falim sakizi agzima artik bi tanesi kesmiyoda  :ehi:

maşşallahh sanada paket lazım  :toothy10: :toothy10:
ben de karpuzlu first çiğniyorum  :toothy10: :toothy10: doyasıya şöle dapdatlu bi karpuz yiyemedim ki  :dontknow:
sakızından emiyorum tadını  :ehi: :ehi:
mavi falımı tek geçerim .. ama patlatmayı seviyorum ben evde yalnızken onu atıom ağzıma süper oluo ..
iş yerinde çiğneyemiom  falım büyük gelio ağzımda görünüyomuş  :tongue3: ..  kapalı çiğniyorum ama  ::)

ben hayatta agzimi kapatip çigneyemem o sakizi  :laughing7: