2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

inşallah kızlar :amin: :amin: :amin: akşam yazarım drla görüştükten sonra kızlar drlar tam doğum tarihini kaçıncı haftada veriyor  :dontknow:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Mayıs , 2011, 16:12:31
inşallah kızlar :amin: :amin: :amin: akşam yazarım drla görüştükten sonra kızlar drlar tam doğum tarihini kaçıncı haftada veriyor  :dontknow:
Sevalcik Benim dr Çarşamba günü gittiğim de günümü söylicek
Yakındır Seval Doğumhaneye girmem :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

FeHi

Canlarım benim Dualarınız benimle olsun  :amin:

izemsevi

canım dr söylemekte geç kalmamışmı zaten 38 olmuşsun yani birdahaki haftaya 39 olcan niye geç kaldıki böyle :dontknow:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Mayıs , 2011, 16:17:19
canım dr söylemekte geç kalmamışmı zaten 38 olmuşsun yani birdahaki haftaya 39 olcan niye geç kaldıki böyle :dontknow:
Canım Allahım esirgesin 40 haftayı tamamlamış ama dr biz eğer bişi olmazsa 40 haftayı senin tamamlamanı beklices dedi haftaya gittiğimde de büyük ihtimal pazartesi alırım doğuma ddi eğer bi değişiklik olmazsa tabi :y25:

<<AyBüKe>>

Selam hanımlar  :hello:  Benim şafaklar azaldı, 3 gün sonra kızım kucağımda Allah nasip ederse yani salı günü  :amin: :amin:   3.200 gr olmuş meleğim,  :nazar:  kordonuyla oyun oynuyodu dün akşam  :k06: :k06: Sancılarım çok fazla çıktı bugünde, ayrıca suyum çok azalmış o yüzden sezeryan olucam kısmetse ..  Heyecan dorukta yani  :love9:

izemsevi

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aybüke çok sevindim yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :cildir: :cildir: :cildir: ne heycanlısındır şimdi hilal bacım aybüke senden önce doğurcak ya hadi çabuk doğruunda sıra bize gelsin

<<AyBüKe>>

Ayyy sorma Seval heyecan tavan yaptı  :k06: :k06:   Biz doğuralımda sıra size gelsin hayırlısıyla  :amin:   :) 

izemsevi

ozaman senin 38.haftanın başında alınmış oluyor aybüke yaklaşık 2 hafta önce gibi ay hayırlısıyla bizimde günler azalsaydı gerçi birşey kalmadı ama insan sona doğru daha bir heycan yapıyor

<<AyBüKe>>

Evet canım 38. haftanın başında oluyo, belki biraz daha beklerdi doktor ama suyum azalmış oda bebeği sıkıntıya sokarmış Allah korusun .. :sad1:  Zaten sancılarımda var.. Bugüne geldiğime şükrediyorum valla ben , ne günleri atlattım  :y25:  Allah herkesin bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin:

izemsevi

canlar ben her an çıkabilirim öptüm sizi ve minnoşlarınızı :hello:

banu_fth

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 27 Mayıs , 2011, 16:44:05
  Evet canım 38. haftanın başında oluyo, belki biraz daha beklerdi doktor ama suyum azalmış oda bebeği sıkıntıya sokarmış Allah korusun .. :sad1:  Zaten sancılarımda var.. Bugüne geldiğime şükrediyorum valla ben , ne günleri atlattım  :y25:  Allah herkesin bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin:

amiiin.. hayırlısı olsun hakkınızda sağsalim kavuşun ve kavuşalım inşallah sağlıkla .. zamanında ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 27 Mayıs , 2011, 16:21:58
  Selam hanımlar  :hello:  Benim şafaklar azaldı, 3 gün sonra kızım kucağımda Allah nasip ederse yani salı günü  :amin: :amin:   3.200 gr olmuş meleğim,  :nazar:  kordonuyla oyun oynuyodu dün akşam  :k06: :k06: Sancılarım çok fazla çıktı bugünde, ayrıca suyum çok azalmış o yüzden sezeryan olucam kısmetse ..  Heyecan dorukta yani  :love9:

kordonuyla mı oynuyorduuu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy maşşallah yaaa  :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:

<<AyBüKe>>

Teşekkür ederim eylül_üm, darısı sana olsun inş.  :opucuk:  Sende hayırlısıyla al kucağına kuzucuğunu  :amin:   :)

banu_fth

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 27 Mayıs , 2011, 16:50:22
  Teşekkür ederim eylül_üm, darısı sana olsun inş.  :opucuk:  Sende hayırlısıyla al kucağına kuzucuğunu  :amin:   :)

amin canım ... doğumhane ismi  :icon_pale: biracık terletiyor ama ..  :k06: :k06: hayırlısı hakkımızda .. kaçınılmaz son  :suclu:  :laughing7: :laughing7: