2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

bendede oluyo Nur tansyon düsmesi evden çikmadigim halde  :-\

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 27 Mayıs , 2011, 15:34:03
bendede oluyo Nur tansyon düsmesi evden çikmadigim halde  :-\

BEN DE DE 10 GÜNDÜR OLUYO CANIM NORMAL DEMEKKİ ARTIK Bİ ŞİŞME YOK ELLERDE AYAKLARDA ONUN DIŞINDA MAŞALLAH HER BELİRTİYİ YAŞIYORUM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

muhribe

bu kadar zorluğu başka bi nedenden çekiyor olsak kendimize bi mezar yeri bakmaya başlamıştık  :laughing7: ama sebep bebişler olunca maşallah ne kadar kuvvetliyiz  :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

;D ;D BİR HAREKETİ HER ŞEYİ UNUTTURUYOR İNSANA ÇOK ŞÜKÜR ŞANSLI KULLARINDANIZ ALLAHIN BU DUYGULARI YAŞAMAMIZI SAĞLADI  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

muhribe

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Mayıs , 2011, 15:42:12
bu kadar zorluğu başka bi nedenden çekiyor olsak kendimize bi mezar yeri bakmaya başlamıştık  :laughing7: ama sebep bebişler olunca maşallah ne kadar kuvvetliyiz  :nazar:

valla aynenn .. hele benim canım çok tatlı. . herkesin tatlıdır da .. benimki başka  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çoktaaaan isyanlardaydııımm .. ama işte  :binkybaby:  :love9: :love9:  ::)

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 27 Mayıs , 2011, 15:43:37
;D ;D BİR HAREKETİ HER ŞEYİ UNUTTURUYOR İNSANA ÇOK ŞÜKÜR ŞANSLI KULLARINDANIZ ALLAHIN BU DUYGULARI YAŞAMAMIZI SAĞLADI  :amin:

henüz hareket yok ama sağlıklı olsun da onu da hissederiz zamanı gelince ..   :love9:  ::)
sonsuz şükür çok şükür ..  :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

biz geldik ayten cicler çok güzel allah hepimize bu cicileri giydirmeyi giydiği günleri görmeyi nasip etsin :amin: :amin: :amin: bu arada tahlil sonuçlarım çıktı aldım 5te dr götürcem ben baktım bir sıkıntı gözükmüyor nettende değerlerle karşılaştırdım normal gözüküyor inşallah drda aynı şeyleri söyler.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Mayıs , 2011, 15:48:06
biz geldik ayten cicler çok güzel allah hepimize bu cicileri giydirmeyi giydiği günleri görmeyi nasip etsin :amin: :amin: :amin: bu arada tahlil sonuçlarım çıktı aldım 5te dr götürcem ben baktım bir sıkıntı gözükmüyor nettende değerlerle karşılaştırdım normal gözüküyor inşallah drda aynı şeyleri söyler.

amin canim sagol

insallah sorun yoktur  :amin:

muhribe

izemsevi hadi gözün aydın canım. bence bir sıkıntı çıkmayacak. çok şükür, bin şükür

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Mayıs , 2011, 15:48:06

İNŞALLAH TEMİZDİR SONUÇLARIN SEVALCİM

FeHi